Presne desiatka účastníkov Koníka bola z hráčov KŠN Bratislava. Najlepšie si počínala Katka, ktorá skončila na ôsmom mieste. Po začiatku 4/5 sa celý čas držala vpredu a posledné štyri partie remizovala. Tesne za ňou skončili Viki s Andym. Obaja sa taktiež pohybovali neustále na vrchných priečkach tabuľky a v poslednom kole útočili na medaile. V ňom však obaja prehrali a skončili na konci prvej desiatky. Tomášovi po solídnom štarte nevyšiel stred turnaja, dobrým finišom to však dotiahol na 12.miesto. Päť bodov získali Maťo aj Lucka. Kým Maťovi finiš nevyšiel, Lucka sa dobrým záverom na neho dotiahla. Peťo mal katastrofálny vstup do turnaja, keď po úvodnej výhre prehral tri partie v rade. Nasledovala však výborná séria a ani prehra v poslednom kole mu nezabránila skončiť v prvej polovici tabuľky. Mirko uhral o pol bodu menej a jeho najväčším úspechom bola remíza s Luckou. Paľo začal nádejne, keď z prvých troch kôl vyťažil dva body. Po sérii štyroch prehier našťastie zvládol aspoň finiš a skončil s 3,5 bodmi. Rovnaký počet získal aj Jakub, ktorý po troch úvodných prehrách prepol na vyšší level a nebodoval iba raz.

Šachový turnaj (49 hráčov): K.Rožárová 6b/9 8.miesto (2.miesto v kategórii dievčat), V.Šebo 6b/9 9.miesto, A.Solár 6b/9 10.miesto, T.Sklárš 5,5b/9 12.miesto, M.Kimerling 5b/9 14.miesto, L.Kevická 5b/9 19.miesto (3.miesto v kategórii dievčat), P.Macko 4,5b/9 23.miesto, M.Macko 4b/9 29.miesto, P.Roháček 3,5b/9 35.miesto, J.Suchánsky 3,5b/9 37.miesto