Svojou novembrovou časťou pokračovala bratislavská séria pre začiatočníkov. Ako posledná možná rozcvička pred blížiacimi sa mládežníckymi majstrovstvami v rapid šachu mala byť aj s našou účasťou, no nakoniec sa prišli rozohrať iba Miška a Sebík.

Sebík striedal v turnaji svetlejšie okamihy s opačnými a nakoniec sa umiestnil presne v strede konečného poradia. Ak by v záverečných dvoch partiách vybojoval viac ako jedinú remízu, bola by z toho v krátkom čase opäť prvá polovica.

Miška prvé kolo nestíhala kvôli presunu z plavárne, no potom nasadila raketové tempo, keď vyhrala hneď štyri svoje partie v rade. A to v nich dokázala zdolať čiernymi figúrami aj nasadenú trojku tohto podujatia. To ju katapultovalo až na druhú šachovnicu, no v záverečných dvoch kolách si už body nepripísala a tak spadla na záver druhej desiatky. So vzrastajúcim počtom kôl by to určite chcelo aj zvýšenú koncentráciu.

Turnaj začiatočníkov (55 hráčov): M.Šúňová 4b/7 19.miesto, S.Pauko 3,5b/7 28.miesto