V zostave družstva Bratislavského samosprávneho kraja A sme mali trojicu hráčov, keď prvé tri miesta zo šesťčlennej súpisky obsadili Peťo, Igor a Anička. Peťo po slabšom štarte podal v druhej polovici turnaja zlepšený výkon a na prvej šachovnici uhral dva body. Igor vyhral druhú šachovnicu ziskom 4,5 bodu, pričom neprehral ani jednu partiu a výraznou mierou pomohol družstvu k víťazstvu v turnaji. Ešte suverénnejšie pôsobila Anička, ktorá hrala na tretej šachovnici a ako jediná z 24 účastníkov vyhrala všetkých šesť partií. V béčku sa na poslednú chvíľu predstavil aj Maťo, ktorý pôvodne nemal hrať, ale po odstúpení hráča ráno ochotne súhlasil, že príde. Za to mu patrí veľká vďaka. Na druhej šachovnici to mal ťažké. Vo viacerých partiách sa držal, no napokon s favoritmi vydoloval iba jedinú remízu. Najmladšie družstvo tak skončilo štvrté, aj keď spočiatku to pre nich vyzeralo na lepšie umiestnenie.

O pohár BSK (4 družstvá): BSK A (P.Macko 2b/6 - 1.šach., I.Lintner 4,5b/6 – 2.šach., A.Vrtiaková 6b/6 – 3.šach.) 23bodov - 1.miesto, BSK B (M.Starovič 0,5b/6) 9,5b 4.miesto