Vynikajúci turnaj zahrala Martinka, ktorá síce v druhom kole prehrala, no následne zaznamenala šnúru štyroch výhier v rade. Z toho až tri s hráčkami, ktoré skončili nakoniec na 4.-6.mieste. Do posledného kola tak vstupovala na striebornom stupienku, no po prehre bol z toho nakoniec bronz. Vzhľadom priebeh turnaja absolútne zaslúžený.

Kategória D12 (31 hráčok): M.Michalková 5b/7 3.miesto

Katka začala sľubne, no v treťom a štvrtom kole prišli dve studené sprchy, po ktorých už medaile viseli privysoko. V predposlednom kole síce porazila nakoniec striebornú Kaju, no vytúžená výhra v poslednou kole so zlatou  Monikou neprišla a po remíze z toho bolo nepopulárne štvrté miesto.

Kategória D14 (16 hráčok): K.Rožárová 4,5b/7 4.miesto

Peťo od začiatku plnil papierové predpoklady a v prvých štyroch kolách bol stopercentný. V piatom prišla remíza s Viktorom Haringom, ktorá dávala obom šance na zlato. V predposlednú prekážku obaja zvládli a tak nakoniec muselo rozhodnúť posledné kolo. V ňom udržal pevnejšie nervy Peťo a vďaka zaváhaniu Vikiho sa mohol radovať zo zlata. Matúš začal dvoma prehrami, no mal silný stred turnaja, kedy tri partie v rade vyhral. Škoda dvoch prehier v závere, lebo znamenali pád až do piatej desiatky.

Kategória CH12 (74 hráčov): P.Michalko 6,5b/7 1.miesto, M.Padyšák 3b/7 46.miesto

Štvorica našich hráčov neustále okupovala čelné priečky a napokon skončil najlepšie Viki. Žiaľ tak ako Katka, až štvrtý. Veľmi tesne za ním bol Andy, ktorý začal turnaj 4/4, no po dvoch prehrách zvíťazil aspoň v závere. Partiu o medailu prehral Maťo, ktorý po prehre nakoniec klesol až na deviate miesto. Tomášovi zabránili preniknúť do prvej desiatky dve zbytočné prehry v úvode turnaja ako aj Viki, ktorý ho porazil v poslednom kole.

Kategória CH14 (39 hráčov): V.Šebo 5b/7 4.miesto, A.Kováč 5b/7 5.miesto, M.Kimerling 4,5b/7 9.miesto, T.Sklárš 4b/7 14.miesto

Tomáš odohral vydarený turnaj s kvalitnými súpermi. Prehral iba s víťazom a dve remízy z troch zaznamenal s oboma medailistami. Tú poslednú uhral v poslednom kole, no ani výhra by ho na medailu neposunula.

Kategória CH16 (26 hráčov): T.Padyšák 4,5b/7 5.miesto