KŠN Bratislava 1.9.2003 – 31.8.2004
13.9.2003 – Turnaj v rapid šachu, Modling – Rakúsko (69 hráčov)
A.Solár 40.miesto 3,5b/7, T.Peitl 53.miesto 2,5b/7, M.Michalko 61.miesto 2b/7, T.Padyšák 62.miesto 2b/7, P.Michalko 66.miesto 2b/7
27.9.2003 – Hodový turnaj v Dúbravke, Bratislava (30 hráčov)
T.Padyšák 26.miesto 3b/9, P.Michalko 28.miesto 2b/9, A.Kováč 29.miesto 2b/9
11.10.2003 – Regionálny šachový festival, Senica
turnaj do 12 rokov (44 hráčov): T.Peitl 1.miesto 7b/7, T.Padyšák 2.miesto 6b/7, A.Solár 4.miesto 5b/7, P.Michalko 5.miesto 5b/7, M.Padyšák 41.miesto 1,5/7
turnaj do 20 rokov (64 hráčov): A.Marťák 22.miesto 4b/7, A.Kordoš 49.miesto 3b/7
15.-16.11.2003 – sachy.sk-turnaj, Bratislava (18 hráčov)
T.Peitl 6.miesto 5b/9, ???
22.11.2003 – Krajský přebor, Olomouc – Česká republika
skupina A (50 hráčov): A.Kováč 11.miesto 4,5b/7 skupina C (22 hráčov): J.Kováč 20.miesto 2b/7
13.12.2003 – Vánočný turnaj, Brěclav – Česká republika (171 hráčov)
T.Peitl 13.miesto 5b/7, A.Solár 28.miesto 5b/7, A.Kováč 51.miesto 4b/7, T.Padyšák 81.miesto 3,5b/7, P.Michalko 88.miesto 3,5b/7, J.Kováč 103.miesto 3b/7, M.Padyšák 159.miesto 1,5/7
20.12.2003 – Regionálny šachový festival, Holíč
turnaj do 12 rokov (28 hráčov): T.Peitl 1.miesto 8,5b/9, A.Solár 2.miesto 8b/9, T.Padyšák 3.miesto 7b/9, P.Michalko 5.miesto 6b/9, M.Padyšák 20.miesto 4b/9
turnaj do 20 rokov (38 hráčov): M.Michalko 24.miesto 3b/7
6.1.2004 – Trojkráľový rapid v Dúbravke, Bratislava (50 hráčov)
T.Peitl 28.miesto 4,5b/9, A.Kováč 38.miesto 3,5b/9, M.Michalko 45.miesto 2,5b/9, P.Michalko 47.miesto 2,5b/9
24.1.2004 – Regionálny šachový festival, Brezová pod Bradlom
turnaj do 12 rokov (40 hráčov): A.Solár 1.miesto 7,5b/9, P.Michalko 2.miesto 7b/9, A.Kováč 3.miesto 6,5/9
turnaj do 20 rokov (55 hráčov): T.Peitl 11.miesto 4,5b/7, M.Michalko 17.miesto 4b/7, A.Kordoš 29.miesto 3,5b/7
14.2.2004 – Krajský přebor mládeže, Slatinice – Česká republika
turnaj do 10 rokov (18 hráčov): P.Michalko 3.miesto 4,5b/7, A.Kováč 8.miesto 4b/7
turnaj do 14 rokov (22 hráčov): J.Kováč 21.miesto 1b/7
21.2.2004 – Memoriál L.Gillara, Brno – Česká republika (84 hráčov)
T.Petil 12.miesto 5b/7, T.Padyšák 14.miesto 5b/7, A.Solár 15.miesto 5b/7, P.Michalko 26.miesto 4b/7, K.Rožárová 63.miesto 3b/7, M.Padyšák 74.miesto 2b/7
29.2.-6.3.2004 – MSR mládeže do 10 a 14 rokov, Pohorelá
CH10 (27 hráčov): P.Michalko 6.miesto 5,5b/9, A.Kováč 15.miesto 4,5b/9
29.2.-6.3.2004 – MSR mládeže do 12, 16 a 18 rokov, Vrútky
CH12 (42 hráčov): A.Solár 11.miesto 5,5b/9, T.Peitl 14.miesto 5b/9, T.Padyšák 16.miesto 5b/9
15.3.2004 – O pohár KŠN, Bratislava
turnaj do 12 rokov (44 hráčov): T.Peitl 2.miesto 8b/9, A.Solár 3.miesto 7b/9, T.Padyšák 5.miesto 6b/9, P.Michalko 7.miesto 6b/9, A.Kováč 12.miesto 5b/9,
M.Padyšák 36.miesto 3b/9, P.Roháček 38.miesto 3b/9, M.Michalková 41.miesto 2,5b/9, V.Malakjanová 44.miesto 0b/9
turnaj do 20 rokov (41 hráčov): M.Michalko 27.miesto 3b/7, A.Kordoš 29.miesto 3b/7, J.Kováč 39.miesto 2b/7
2.-18.4.2004 – Majstrovstvá Bratislavy jednotlivcov (50 hráčov)
T.Padyšák 37.miesto 3,5b/9, T.Peitl 40.miesto 3,5b/9, A.Kordoš 46.miesto 2b/9
3.4.2004 - Memoriál J.Krejčího, Rajhrad – Česká republika
kategória B (67 hráčov): J.Kováč 30.miesto 4b/7, M.Michalko 46.miesto 3b/7
kategória C (44 hráčov): A.Kováč 3.miesto 5,5b/7, P.Michalko 4.miesto 5,5b/7
1.-8.5.2004 – Open Slovan, Bratislava (91 hráčov)
T.Peitl 74.miesto 3,5b/9, A.Kováč 78.miesto 3b/9, P.Michalko 84.miesto 2,5b/9, T.Padyšák 85.miesto 2,5b/9, A.Kordoš 87.miesto 1,5b/9
9.5.2004 – Regionálny šachový festival, Skalica
turnaj do 12 rokov (32 hráčov): A.Solár 4.miesto 6,5b/9, K.Rožárová 12.miesto 5b/9
15.5.2004 – Veľká cena Brezovej v šachu žiackych družstiev, Brezová pod Bradlom (16 družstiev)
KŠN Bratislava A 9.miesto (A.Solár 2b/7, T.Peitl 3,5b/7, A.Kordoš 4,5b/7, K.Rožárová 4b/7) ,
KŠN Bratislava B 13.miesto (P.Michalko 5b/7, P.Diviak 2b/7, M.Padyšák 1b/7, M.Michalková 3b/7)
22.5.2004 – MSR mládeže v rapid šachu do 12, 14, 16 a 20 rokov, Budmerice
D12 (18 hráčok): K.Rožárová 11.miesto 3b/7
CH12 (85 hráčov): A.Solár 7.miesto 5b/7, T.Peitl 9.miesto 5b/7, T.Padyšák 10.miesto 5b/7, P.Michalko 26.miesto 4b/7, A.Kováč 28.miesto 4b/7, V.Šebo 56.miesto 3b/7, M.Padyšák 75.miesto 2b/7
CH14 (53 hráčov): A.Kordoš 33.miesto 3b/7, J.Kováč 40.miesto 3b/7
13.6.2004 – MSR mládeže do 8 rokov, Košice
D8 (15 hráčok): M.Michalková 8.miesto 4b/7
CH8 (36 hráčov): P.Michalko 1.miesto 6,5b/7
17.-25.7.2004 – 3.ročník LŠT Koník, Lovichovec (36 hráčov)
T.Padyšák 3.miesto 6,5b/9, A.Solár 5.miesto 6b/9, T.Peitl 6.miesto 6b/9, A.Kováč 7.miesto 6b/9, A.Kordoš 14.miesto 5b/9, M.Michalko 17.miesto 4,5b/9, V.Šebo 20.miesto 4,5b/9, P.Michalko 24.miesto 4b/9, P.Roháček 31.miesto 3,5b/9, K.Rožárová 33.miesto 3b/9 (3.miesto v kategórii dievčat), M.Padyšák 34.miesto 2b/9
23.-27.8.2004 – Memoriál Ondreja Rintela, Bratislava (28 hráčov)
T.Padyšák 8.miesto 5b/9, A.Solár 10.miesto 5b/9, P.Michalko 15.miesto 4,5b/9, A.Kováč 16.miesto 4,5b/9, A.Kordoš 17.miesto 4,5b/9, M.Michalko 20.miesto 4b/9, M.Paulička 24.miesto 3,5b/9, K.Rožárová 25.miesto 3b/9