TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr380832.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112131415161718192021222324 TB1  TB2  TB3 
1Dubravan C * 36775887103984,00
2Tatran C * 556766103370,00
3Lokomotiva C5 * 754534103266,50
4NBS3 * 344875102968,50
5Karlova Ves315 * 454875102965,50
6Doprastav I2344 * 677102665,50
7Slovan I14 * 4776102365,00
8Slovan K1244 * 5457101857,00
9Krasnany D33 * 427645812665,50
10Doprastav H4 * 444612264,50
11Doprastav G34 * 612263,50
12KSN B00364 * 377612259,50
13Dubravan B1215 * 6411952,00
14Ruzinov B4241 * 4711850,00
15Apollo C½54424 * 7811557,50
16Slovan J20½13½2 * 611542,00
17Tatran D01211 * 776571545,50
18Strelec C11 * 5939,50
19Doprastav BSA A433213 * 748842,00
20Doprastav BSA B2111½1221 * 5622,50
21Lokomotiva D324½343 * 233,00
22Tilgnerka1½½10½½010 * 05,00
23Bye A * 00,00
Bye B * 00,00

Súpisky družstiev

  23. KSN B (Elo Ø:1451 / TB1: 122 / TB2: 59,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Walterova Ema174301496071012,0
2Havalda Samuel15040149554909,0
3Bochnickova Simona163901495856212,0
4Smidova Michaela144101496281012,0
5Striskova Lucia142901496095813,0
6Kubikova Nina12010149550759,0
7Kapolkova Greta139301495555512,0
8Meszaros Casey Ryan12280149632059,0
9Sahidi Sear11420149598366,0
10Sahidi Shabir11550149598285,0
11Havaldova Natalia12321078736205804,0
12Bazikova Sophia01000149598011,0
13Sun Martin10341000149637013,0
14Valentova Sophia01125149638842,0
15Stelbasky Filip01000149517201,0
16Kapolkova Alzbeta01000149595930,0
17Sunova Michaela01000149664842,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  12. KSN B (Elo Ø:1451, TB1: 122 / TB2: 59,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Walterova Ema1743014960710½½½001011101121769
2Havalda Samuel15040149554901000101½191658
3Bochnickova Simona16390149585621010011½1111121573
4Smidova Michaela1441014962810011100½0010½121569
5Striskova Lucia1429014960958½½1100½111101131467
6Kubikova Nina12010149550750110001½091401
7Kapolkova Greta1393014955555½100010101½1121420
8Meszaros Casey Ryan12280149632050111111½191223
9Sahidi Sear114201495983610010061411
10Sahidi Shabir11550149598281010051317
11Havaldova Natalia1232107873620580111041100
12Bazikova Sophia0100014959801011459
13Sun Martin103410001496370100+31416
14Valentova Sophia0112514963884+½21000
15Stelbasky Filip0100014951720011483
17Sunova Michaela01000149664840021073

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-23  KSN BElo5½:2½
7.1
Prochazka, Jaromir
1894A674-
Walterova, Ema
1743½ - ½
7.2
Kosper, Peter
1713-
Bochnickova, Simona
16390 - 1
7.3
Androvic, Peter
1671-
Smidova, Michaela
14411 - 0
7.4
Belas, Jozef
1588-
Striskova, Lucia
1429½ - ½
7.5
Gonda, Jan
1596-
Kubikova, Nina
12011 - 0
7.6
Ziacik, Pavol
1543-
Kapolkova, Greta
1393½ - ½
7.7
Ciganek, Jaroslav
1464-
Meszaros, Casey Ryan
12281 - 0
7.8
Liscak, Peter
1459-
Bazikova, Sophia
10001 - 0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.23  KSN BElo-15  Doprastav BSA AElo6 : 2
10.1
Walterova, Ema
1743-
Klimova, Maria
1539½ - ½
10.2
Bochnickova, Simona
1639-
Smaho, Timur
14210 - 1
10.3
Smidova, Michaela
1441-
Cizmar, Tomas
14111 - 0
10.4
Striskova, Lucia
1429-
Rak, Martin
1487½ - ½
10.5
Kubikova, Nina
1201-
Lakota, Jan
13601 - 0
10.6
Meszaros, Casey Ryan
1228-
Cutka, Pavol
10411 - 0
10.7
Sahidi, Sear
1142-
Komora, Simon
10001 - 0
10.8
Sahidi, Shabir
1155-
Hamid, Hanka Leila
10001 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-23  KSN BElo½ :7½
8.1
Kobela, Pavol
1632-
Walterova, Ema
1743½ - ½
8.2
Durana, Jonas
1214B633-
Havalda, Samuel
15040 - 1
8.3
Brechtl, Samuel
1181B632-
Bochnickova, Simona
16390 - 1
8.4
Vybiral, Jakub
1000-
Smidova, Michaela
14410 - 1
8.5
Krivosik, Matus
1000-
Striskova, Lucia
14290 - 1
8.6
Szabova, Lucia
1000-
Kubikova, Nina
12010 - 1
8.7
Ravas, Samuel
1000-
Kapolkova, Greta
13930 - 1
8.8
Ravas, Jakub
1109-
Meszaros, Casey Ryan
12280 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.23  KSN BElo-17  Slovan KElo3 : 5
9.1
Walterova, Ema
1743-
Sturc, Gustav
1970B5150 - 1
9.2
Havalda, Samuel
1504-
Zdrazil, Bohumir
1788B5210 - 1
9.3
Bochnickova, Simona
1639-
Kralovic, Peter
17880 - 1
9.4
Smidova, Michaela
1441-
Nagy, Edmund
15671 - 0
9.5
Striskova, Lucia
1429-
Tomcik, Leon
15511 - 0
9.6
Kubikova, Nina
1201-
Butora, Frantisek
14470 - 1
9.7
Kapolkova, Greta
1393-
Duchovic, Dusan
16730 - 1
9.8
Meszaros, Casey Ryan
1228-
Filipek, Peter
13151 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-23  KSN BElo8 : 0
9.1
Cajka, Tibor
2115A883-
Walterova, Ema
17431 - 0
9.2
Sipeky, Ladislav
1925A751-
Havalda, Samuel
15041 - 0
9.3
Duraj, Jan
1872B995-
Bochnickova, Simona
16391 - 0
9.4
Durovka, Stefan
1757-
Smidova, Michaela
14411 - 0
9.5
Kytlica, Peter
1820-
Striskova, Lucia
14291 - 0
9.6
Straka, Ivan
1703-
Kubikova, Nina
12011 - 0
9.7
Pauk, Peter
1731-
Kapolkova, Greta
13931 - 0
9.8
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Sahidi, Sear
11421 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.23  KSN BElo-19  NBSElo0 : 8
8.1
Smidova, Michaela
1441-
Vodicka, Ivan
18570 - 1
8.2
Striskova, Lucia
1429-
Krajcovic, Boris
17010 - 1
8.3
Kapolkova, Greta
1393-
Cibiri, Ivan
15950 - 1
8.4
Sahidi, Sear
1142-
Vyboch, Michal
16790 - 1
8.5
Sahidi, Shabir
1155-
Kendera, Tomas
16290 - 1
8.6
Sun, Martin
1034-
Psotny, Martin
15840 - 1
8.7
Stelbasky, Filip
1000-
Szulenyi, Frantisek
14830 - 1
8.8
Sunova, Michaela
1000-
Prokes, Michal
11460 - 1
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-23  KSN BElo2 : 6
10.1
Mikulasek, Viktor
1819B586-
Walterova, Ema
17430 - 1
10.2
Juhaniak, Lubomir
1753-
Havalda, Samuel
15041 - 0
10.3
Mihalik, Milan
1717-
Bochnickova, Simona
16390 - 1
10.4
Bukovcak, Jaroslav
1671-
Smidova, Michaela
1441½ - ½
10.5
Chobot, Stefan
1560-
Striskova, Lucia
1429½ - ½
10.6
Vojacek, Alois
1070-
Kapolkova, Greta
13930 - 1
10.7
Coufal, Jozef
1000-
Meszaros, Casey Ryan
12280 - 1
10.8
Hudak, Igor
1000-
Havaldova, Natalia
12320 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.23  KSN BElo-21  Doprastav HElo4 : 4
7.1
Walterova, Ema
1743-
Valovic, Matus
1950B6090 - 1
7.2
Havalda, Samuel
1504-
Rintel, Boris
16841 - 0
7.3
Bochnickova, Simona
1639-
Janikovic, Alex Zoltan
15771 - 0
7.4
Smidova, Michaela
1441-
Paluska, Karol
16190 - 1
7.5
Striskova, Lucia
1429-
Zverka, Peter Samuel
12491 - 0
7.6
Kubikova, Nina
1201-
Dolnik, Michal
12040 - 1
7.7
Kapolkova, Greta
1393-
Janikovic, Zoltan
15020 - 1
7.8
Meszaros, Casey Ryan
1228-
Majtan, Teo Jan
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.22  Apollo CElo-23  KSN BElo3½:4½
11.1
Bilka, Radoslav
1681-
Walterova, Ema
17430 - 1
11.2
Racko, Jan
1744-
Havalda, Samuel
15041 - 0
11.3
Cacko, Jozef
1595-
Bochnickova, Simona
1639½ - ½
11.4
Krno, Vladimir
1694-
Smidova, Michaela
14411 - 0
11.5
Jambrich, Jaromir
1507-
Striskova, Lucia
14290 - 1
11.6
Just, Jozef
1520-
Kapolkova, Greta
13930 - 1
11.7
Elis, Julius
1400-
Havaldova, Natalia
12320 - 1
11.8
Mlady, Juraj
1247-
Sun, Martin
10341 - 0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.23  KSN BElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.23  KSN BElo-13  Tatran DElo7 : 1
11.1
Walterova, Ema
1743-
Zahorsky, Michal
1696B6401 - 0
11.2
Havalda, Samuel
1504-
Povraznik, Peter
1547B6371 - 0
11.3
Bochnickova, Simona
1639-
Stancek, Stefan
15251 - 0
11.4
Kapolkova, Greta
1393-
Vaverka, Miroslav
15370 - 1
11.5
Meszaros, Casey Ryan
1228-
Caplovic, Jan
14251 - 0
11.6
Sahidi, Sear
1142-
Zuzik, Emil
14051 - 0
11.7
Sahidi, Shabir
1155-
Vlcek, Milan
13021 - 0
11.8
Valentova, Sophia
1125-
bez hráča
0+ - -
12. kolo dňa 2019/03/08 o 17:00
š.5  Slovan JElo-23  KSN BElo½ :7½
8.1
Heger, Peter
1481-
Walterova, Ema
17430 - 1
8.2
Horvath, Jan
1281-
Bochnickova, Simona
16390 - 1
8.3
Zetocha, Adela
1343-
Smidova, Michaela
14410 - 1
8.4
Horvathova, Hana
1248-
Striskova, Lucia
14290 - 1
8.5
Rybiansky, Jergus
1395-
Kubikova, Nina
12010 - 1
8.6
Markschies, Benjamin Max
1135-
Kapolkova, Greta
13930 - 1
8.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Havaldova, Natalia
12320 - 1
8.8
Zalesky, Daniel
1000-
Valentova, Sophia
1125½ - ½
13. kolo dňa 2019/03/22 o 17:00
š.23  KSN BElo-6  Dubravan BElo3 : 5
7.1
Havalda, Samuel
1504-
Laho, Tomas
1791½ - ½
7.2
Smidova, Michaela
1441-
Licka, Radomir
16630 - 1
7.3
Striskova, Lucia
1429-
Struhar, Adrian
14261 - 0
7.4
Kubikova, Nina
1201-
Gal, Milan
1388½ - ½
7.5
Kapolkova, Greta
1393-
Adamec, Maros
1305½ - ½
7.6
Meszaros, Casey Ryan
1228-
Zacik, Tibor Gregor
1258½ - ½
7.7
Sahidi, Sear
1142-
Licka, Daniel
14050 - 1
7.8
Sahidi, Shabir
1155-
Hlavac, Tomas
12150 - 1
14. kolo dňa 2019/03/29 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-23  KSN BElo6½:1½
6.1
Chren, Martin
1869-
Walterova, Ema
17431 - 0
6.2
Fedor, Pavol
1588-
Bochnickova, Simona
16390 - 1
6.3
Vojtko, Robert
1579-
Smidova, Michaela
1441½ - ½
6.4
Pacolak, Tibor
1542-
Striskova, Lucia
14291 - 0
6.5
Krammer, Anton
1519-
Kubikova, Nina
12011 - 0
6.6
Michlik, Filip
1386-
Sahidi, Sear
11421 - 0
6.7
Seben, Andrej
1440-
Sahidi, Shabir
11551 - 0
6.8
Nedoba, Jakub
1000-
Sunova, Michaela
10001 - 0
15. kolo dňa 2019/04/12 o 17:00
š.23  KSN BElo-2  Ruzinov BElo7 : 1
5.1
Walterova, Ema
1743-
Kuma, Rudolf
15771 - 0
5.2
Havalda, Samuel
1504-
Hatala, Peter
14761 - 0
5.3
Bochnickova, Simona
1639-
Marcek, Jan
1617B1001 - 0
5.4
Striskova, Lucia
1429-
Zatko, Peter
13921 - 0
5.5
Kapolkova, Greta
1393-
Faltus, Jan
14311 - 0
5.6
Meszaros, Casey Ryan
1228-
Vrbensky, Jozef
13961 - 0
5.7
Havaldova, Natalia
1232-
Zatko, Peter
10000 - 1
5.8
Sun, Martin
1034-
bez hráča
0+ - -

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Pauk Peter17310Dubravan C11,011100,07
2Cajka Tibor21150Dubravan C11,01291,71
3Juhaniak Lubomir17530Krasnany D11,01384,64
4Zacka Ladislav17790Karlova Ves10,51475,02
5Halasz Michal16330Doprastav I10,51475,04
6Bohacek Ludovit17270Tatran C10,01283,35
7Skripek Jan15910Tatran C9,51279,26
8Licka Daniel14051000Dubravan B9,51373,16
9Vas Jozef15690Karlova Ves9,51467,95
10Vyboch Michal16790NBS9,01090,04
11Skoviera Luboslav17300Tatran C9,01181,87
12Straka Ivan17030Dubravan C9,01275,06
13Vojtko Robert15790Doprastav G9,01464,34
14Paluska Karol16190Doprastav H9,01464,34
15Nepras Martin19900Karlova Ves8,51177,32
16Bochnickova Simona16390KSN B8,51270,82
17Marcek Jan16170Ruzinov B8,51270,85
18Bohunicky Pavol16130Slovan I8,51365,44
19Striskova Lucia14290KSN B8,51365,44
20Vodicka Ivan18570NBS8,0988,92
21Salgovic Simon18540Doprastav H8,01080,02
22Zatko Peter01000Ruzinov B8,01080,07
23Pastorok Miroslav16950Dubravan C8,01172,75
24Durovka Stefan17570Dubravan C8,01266,74
25Prochazka Jaromir18940Lokomotiva C8,01361,52
26Zdrazil Bohumir17880Slovan K8,01361,52
27Duraj Jan18720Dubravan C8,01361,53
28Kersten Juraj19290Doprastav I8,01457,11
29Sturc Gustav19700Slovan K8,01457,11
30Strelbitska Oleksandra15890Dubravan C7,5893,87
31Dujava Daniel20940Lokomotiva C7,5983,31
32Chlpek Daniel19310Slovan I7,5983,32
33Duchovic Dusan16730Slovan K7,5983,36
34Meszaros Casey Ryan12280KSN B7,5983,36
35Garaj Ivan16700Tatran C7,51075,05
36Molnar Viliam18320Tatran C7,51357,72
37Krno Vladimir16940Apollo C7,51357,74
38Mikulasek Viktor18190Krasnany D7,51453,61
39Tomcik Leon15510Slovan K7,51453,64
40Psotny Martin15840NBS7,01070,06
41Liner Martin01000Strelec C7,01070,07
42Petrek Dominik17370Doprastav BSA A7,01163,61
43Racko Jan17440Apollo C7,01258,32
44Galan Anton16560Tatran C7,01258,34
45Chobot Stefan15600Krasnany D7,01353,86
46Kapetanos Andreas17390Doprastav BSA B6,5881,31
47Vinarcik Jan18770Doprastav I6,5972,23
48Malaschitz Teodor15481156Doprastav H6,51065,06
49Janikovic Zoltan15021162Doprastav H6,51065,07
50Hlavac Tomas12150Dubravan B6,51159,17
51Walterova Ema17430KSN B6,51254,21
52Stancek Stefan15250Tatran D6,51254,23
53Belas Jozef15880Lokomotiva C6,51254,25
54Compel Daniel16040Slovan I6,51254,25
55Hadri Marian15670Karlova Ves6,51350,04
56Butora Frantisek14470Slovan K6,51350,05
57Caplovic Jan14250Tatran D6,51350,05
58Cacko Jozef15950Apollo C6,51446,43
59Dolnik Michal12040Doprastav H6,51446,45
60Ivanic Leon01000Krasnany D6,0785,76
61Portes Peter15150Doprastav I6,0875,07
62Ulehla Dag18200Doprastav I6,0966,72
63Rathousky Karol17570Krasnany D6,01060,03
64Blaho Igor15340Strelec C6,01060,04
65Pekar Matus15741000Slovan I6,01060,07
66Petrek David16350Slovan I6,01154,53
67Kovacic Stefan16350Slovan K6,01154,53
68Szulenyi Frantisek14830NBS6,01154,56
69Kapolkova Greta13930KSN B6,01250,05
70Kulik Juraj15330Doprastav I6,01250,06
71Just Jozef15200Apollo C6,01250,06
72Krajcovic Boris17010NBS6,01346,23
73Jambrich Jaromir15070Apollo C6,01346,25
74Belanji Branislav18860Karlova Ves6,01442,91
75Manasek Vladimir14800Tatran D5,5778,66
76Chrenko Peter18280Apollo C5,5868,81
77Pivacek Jozef18040NBS5,5868,82
78Michlik Filip13860Doprastav G5,5868,86
79Kriska Juraj01000Karlova Ves5,5868,87
80Vaverka Miroslav15370Tatran D5,5961,14
81Galik Vladimir16410Karlova Ves5,51055,03
82Dubnicka Stefan15930Doprastav I5,51055,05
83Zalesky Daniel01000Slovan J5,51055,08
84Koutny Bretislav17380Tatran C5,51150,03
85Cizmar Tomas14110Doprastav BSA A5,51150,03
86Hudak Igor01000Krasnany D5,51150,08
87Gonda Jan15960Lokomotiva C5,51245,86
88Adamec Maros13050Dubravan B5,51342,34
89Skrinar Marek16050Slovan I5,0683,35
90Kristufek Michal01000Slovan I5,0683,37
91Liscak Peter14590Lokomotiva C5,0683,38
92Strouts Graham19310Krasnany D5,0771,42
93Kytlica Peter18200Dubravan C5,0771,44
94Mlady Juraj12470Apollo C5,0771,47
95Ferik Andrej18060Ruzinov B5,0862,51
96Marusic Martin17510Lokomotiva C5,0862,53
97Rak Martin14871207Doprastav BSA A5,0862,54
98Ziacik Pavol15430Lokomotiva C5,0862,57
99Jaros Lukas17600Doprastav G5,0955,62
100Stecko Ivan17990Lokomotiva C5,0955,63
101Androvic Peter16710Lokomotiva C5,0955,64
102Zacik Tibor Gregor12580Dubravan B5,0955,65
103Smaho Timur14210Doprastav BSA A5,01050,02
104Markschies Benjamin Max11350Slovan J5,01050,05
105Goga Frantisek18120Doprastav I5,01145,52
106Tomanek Rafael18810NBS5,01241,71
107Fiala Jan16381602Dubravan B5,01241,72
108Smidova Michaela14410KSN B5,01241,73
109Zetocha Adela13430Slovan J5,01241,73
110Cibiri Ivan15950NBS5,01338,54
111Gal Milan13880Dubravan B5,01435,73
112Malaschitz Richard20030Doprastav H4,5590,01
113Simon Jozef01187Karlova Ves4,5590,07
114Seben Andrej14401000Doprastav G4,5590,07
115Jurcak Marian18260Strelec C4,5675,01
116Damek Michal18740Doprastav H4,5675,01
117Kralovic Peter17880Slovan K4,5675,03
118Chodak Ivan17330Tatran C4,5675,04
119Kendera Tomas16290NBS4,5675,05
120Krammer Anton15190Doprastav G4,5675,05
121Valovic Matus19500Doprastav H4,5764,31
122Pacolak Tibor15420Doprastav G4,5764,35
123Machalik Juraj15410Ruzinov B4,5856,34
124Havalda Samuel15040KSN B4,5950,01
125Janikovic Alex Zoltan15770Doprastav H4,5950,03
126Kysel Jozef16670Doprastav I4,51045,03
127Zverka Peter Samuel12490Doprastav H4,51045,04
128Patzelt Marek13640Strelec C4,51045,05
129Bilka Radoslav16810Apollo C4,51237,51
130Zahorsky Michal16960Tatran D4,51237,51
131Horvathova Hana12480Slovan J4,51334,64
132Beno Milan17570Lokomotiva D4,0580,01
133Vadila Ondrej20870Slovan I4,0666,71
134Puchovsky Ladislav19640Lokomotiva D4,0666,71
135Hricak Vasil20680Doprastav G4,0666,71
136Bukovcak Jaroslav16710Krasnany D4,0666,74
137Ochrana Ladislav19720Dubravan C4,0850,02
138Vesely Bedrich16270Ruzinov B4,0850,02
139Hatala Peter14760Ruzinov B4,0850,03
140Skripecky Marek01000Lokomotiva D4,0850,07
141Lakota Jan13601000Doprastav BSA A4,0944,45
142Bujnovsky Jan18220Doprastav G4,01040,01
143Licka Radomir16631600Dubravan B4,01136,41
144Povraznik Peter15470Tatran D4,01330,82
145Cepka Richard18590Dubravan C3,5487,51
146Dobcsanyi Dominik16180Dubravan C3,5487,58
147Kis Tomas17110Lokomotiva C3,5570,04
148Blizman Marian15750Doprastav G3,5570,05
149Illas Richard15090NBS3,5658,37
150Hecht Tomas19780Slovan I3,5750,01


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Karlova Ves (Elo Ø:1759 / TB1: 1029 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Belanji Branislav18860959510Z6314,0
2Nepras Martin1990014910217A3111,0
3Suchansky Jakub1968014936135B1002,0
4Zacka Ladislav1779014936194A3214,0
5Galik Vladimir164101492116210,0
6Hadri Marian156701494914813,0
7Vas Jozef156901493617814,0
8Oravec Lubos149301492919811,0
9Marko Jan16730149113453,0
10Fabana Tibor15180149358213,0
11Dobrucky Miroslav14310149227380,0
12Dinzikova Iveta01536149409490,0
13Simon Jozef01187149360705,0
14Kriska Juraj01000149646608,0
15Kruzliak Stefan01000149359371,0
16Waltera Robert01000149651270,0
17Hricko Boris01000149644492,0
18Markova Lenka01000149453711,0
  2. Ruzinov B (Elo Ø:1654 / TB1: 118 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Ferik Andrej1806014940019A1838,0
2Karcol Jan1855014932547A1851,0
3Moravcik Peter16170149137809,0
4Matusek Jan15700149213839,0
5Vesely Bedrich16270149361868,0
6Kuma Rudolf15770149213247,0
7Hatala Peter14760149206388,0
8Machalik Juraj15410149359708,0
9Vlacuha Robert15620149410073,0
10Marcek Jan1617014907437B10012,0
11Zatko Peter13920149217079,0
12Klacansky Peter14530149359020,0
13Faltus Jan14310149291049,0
14Barati Barnabas13910149209994,0
15Vrbensky Jozef13960149216853,0
16Zatko Peter010001496640910,0
  3. Doprastav BSA B (Elo Ø:1368 / TB1: 6 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Huncar Martin1845014958635A6209,0
2Kapetanos Andreas173904253868Z978,0
3Shirinyan Daniel15970443751Z984,0
4Achberger Jarolim14820149433957,0
5Pavelka Jonatan10870149560478,0
6Sipos Patrik01000149360973,0
7Kopca Peter01195736206023,0
8Livnansky Michal01000736228857,0
9Nedeliak Oliver01000736230245,0
10Kajaba Matus01000736229075,0
11Vrabel Michal Juraj01000736228775,0
12Guller Patrik01000736229823,0
13Hrusovsky Hugo01000736228933,0
14Nedeliak Matej01000736230164,0
15Sabaj Viktor01000736229155,0
16Dargaj Samuel01000736189424,0
17Hanzal Filip01000736229402,0
18Stasik Alan01000736229666,0
19Gregus-Kohut Juraj01000149660185,0
  4. Doprastav G (Elo Ø:1761 / TB1: 122 / TB2: 63,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Hricak Vasil2068014907232A6086,0
2Bujnovsky Jan182201493176110,0
3Chren Martin18690149637604,0
4Jaros Lukas17600149077559,0
5Stofa David1730014926253A6806,0
6Fedor Pavol15880149434768,0
7Hutman Martin15370149435148,0
8Vojtko Robert157901494025614,0
9Stofa Filip1539014947099A6813,0
10Blizman Marian15750149290905,0
11Sklar Martin16690149398271,0
12Pacolak Tibor15420149551567,0
13Krammer Anton15190149542496,0
14Michlik Filip13860149607539,0
15Seben Andrej14401000149586275,0
16Turza Stefan13781000149654024,0
17Nedoba Jakub01000149646785,0
  5. Slovan J (Elo Ø:1507 / TB1: 115 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Cervenak Ladislav17830149503083,0
2Kokles Jan16120149561369,0
3Eiben Pavol01763149586942,0
4Heger Peter14810149449287,0
5Kaiser Daniel14010149580744,0
6Horvath Jan12810736039969,0
7Zetocha Adela134301495168112,0
8Horvath Marian12650149503406,0
9Horvathova Hana124801495195913,0
10Rybiansky Jergus13950149586009,0
11Markschies Benjamin Max113501495811210,0
12Krajci Damian01000149616605,0
13Simkovic Peter01000149650541,0
14Krasnansky Radovan010001496135010,0
15Zalesky Daniel010001496416312,0
  6. Dubravan B (Elo Ø:1551 / TB1: 119 / TB2: 52)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Laho Tomas17910149519326,0
2Lukac Peter16650149083102,0
3Licka Radomir166316001496520811,0
4Fiala Jan163816021496187312,0
5Struhar Adrian14260149488189,0
6Gal Milan138801495194014,0
7Adamec Maros130501495189413,0
8Zacik Tibor Gregor12580149559039,0
9Burkert Matus01235149447740,0
10Belak Matus12770149364530,0
11Licka Daniel140510001496286113,0
12Milata Matej14301000149632648,0
13Burkertova Miriam01000149502940,0
14Suroviak Branislav01000149476500,0
15Hlavac Tomas121501496484812,0
16Zacik Tibor01000149585461,0
17Rybarova Zuzana01000149667272,0
  7. Tatran C (Elo Ø:1784 / TB1: 1033 / TB2: 70)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Granec Stefan18280149116803,0
2Beran Jan1817014920530A63111,0
3Molnar Viliam1832014929171A63613,0
4Sorsak Jozef1819014901846B6396,0
5Koutny Bretislav1738014921308B63511,0
6Galan Anton165601490861112,0
7Chodak Ivan17330149136316,0
8Bohacek Ludovit172701492054912,0
9Garaj Ivan167001491367410,0
10Smelko Eduard1703014913909B6380,0
11Skripek Jan159101492783713,0
12Skoviera Luboslav173001491672011,0
13Sun Jan01772149168353,0
14Szucs Alexander15210149401910,0
15Vavrak Jan14510149139501,0
  8. Lokomotiva D (Elo Ø:1784 / TB1: 2 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Pytlik Pavol20600149122871,0
2Jursa Branislav2017014932393A6781,0
3Puchovsky Ladislav1964014911965A6776,0
4Kompas Igor18090149277131,0
5Beranek Tomas17760149210221,0
6Beno Milan17570149011705,0
7Barta Ondrej13890149285158,0
8Hitka Robert1452014927292A6794,0
9Skripecky Marian14360149623907,0
10Skachova Zuzana14020149612453,0
11Skach Lubomir12380736215959,0
12Mato Sebastian01000736067822,0
13Kyselica Daniel11491089736192488,0
14Krupa Andrej12071003736198769,0
15Jursova Elena11600736192646,0
16Jursa Juraj01022736192566,0
17Skripecky Marek01000736216178,0
18Bernard Martin01000149662714,0
19Tonhajzer Matus01000149651947,0
  9. Strelec C (Elo Ø:1737 / TB1: 9 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Patzelt Rastislav17870149547452,0
2Zitniak Jozef18060149171060,0
3Jurcak Marian18260149080506,0
4Marcok Jan17580149498061,0
5Kukan Michal17310149519675,0
6Vasil Patrik16790149139412,0
7Lichner Peter16570149213403,0
8Benci Rudolf165001496319110,0
9Blaho Jakub158401494832011,0
10Kaceriak Ivan15090149559974,0
11Blaho Igor153401494831110,0
12Belosovic Pavol13980149290826,0
13Patzelt Marek136401495475310,0
14Hanzel Artom12930149434926,0
15Liner Martin010001496611510,0
16Kaceriak Simon01010149560046,0
17Strazovsky David01000149628880,0
18Szabados Martin01000149661314,0
19Liner Andrej01000149661230,0
  10. Doprastav I (Elo Ø:1734 / TB1: 1026 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Kersten Juraj192901492394714,0
2Goga Frantisek1812014909995B61311,0
3Ulehla Dag18200149169679,0
4Vinarcik Jan1877014901030B6159,0
5Kysel Jozef166701492029810,0
6Halasz Michal163301490827114,0
7Dubnicka Stefan159301493980010,0
8Polak Pavol14550149360207,0
9Kulik Juraj153301492749712,0
10Ruzicka Miroslav15410149138795,0
11Portes Peter15150149275358,0
12Ondrejkova Alzbeta14440149360030,0
13Fonod Zigmund14270149358302,0
14Misik Rudolf13001107149401081,0
  11. Slovan I (Elo Ø:1764 / TB1: 1023 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Vadila Ondrej2087014944642B5196,0
2Hecht Tomas1978014908638B5057,0
3Chlpek Daniel1931014940698B5069,0
4Krisko Vladimir16310149585977,0
5Petrek David163501494855912,0
6Paulicka Ivan16290149105358,0
7Bohunicky Pavol1613014945533A50413,0
8Skrinar Marek16050149407106,0
9Compel Daniel160401495264513,0
10Pozar Daniel14050149018708,0
11Petrek Miroslav14770149490403,0
12Pekar Matus157410001496327211,0
13Kolcak Ferdinand01000149654451,0
14Kristufek Michal01000149653646,0
15Krisko Vladimir01000149619032,0
  13. Tatran D (Elo Ø:1645 / TB1: 15 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Zahorsky Michal1696014920751B64012,0
2Chovanec Peter16750149357915,0
3Brabec Juraj16240149357835,0
4Buransky Jozef01797149274623,0
5Gertler Tomas01607149661820,0
6Povraznik Peter1547014913844B63713,0
7Stancek Stefan152501493610012,0
8Vaverka Miroslav15370149402309,0
9Kostial Jan16740149476330,0
10Caplovic Jan142501492056513,0
11Manasek Vladimir14800149400868,0
12Zuzik Emil14050149278965,0
13Vlcek Milan13020149292528,0
14Gajdosik Vladimir00149302182,0
15Brhlovic Juraj12620149205573,0
16Kucerova Zuzana01000736196982,0
17Pribela Alexander01000149666540,0
  14. Lokomotiva C (Elo Ø:1846 / TB1: 1032 / TB2: 66,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Dujava Daniel2094014915669A6769,0
2Novak Martin1894014921464A6755,0
3Prochazka Jaromir1894014910284A67413,0
4Gremen Tomas18700149276241,0
5Stecko Ivan17990149292289,0
6Marusic Martin17510149213758,0
7Kedro Tomas17510149212513,0
8Kis Tomas17110149193705,0
9Kosper Peter17130149291475,0
10Androvic Peter16710149055159,0
11Belas Jozef158801492100612,0
12Gonda Jan159601491048912,0
13Ziacik Pavol15430149217238,0
14Ciganek Jaroslav14640149210817,0
15Liscak Peter14590149359536,0
16Ivanic Martin01381149286390,0
  15. Doprastav BSA A (Elo Ø:1759 / TB1: 8 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Komora Andrej2294014900840A6162,0
2WFMVrbova Niki2164014906341B6171,0
3Vrba Michal2017014909790A6184,0
4Petrek Dominik1737014954990B61911,0
5Klimova Maria15390149276914,0
6Smaho Timur142107361366510,0
7Cizmar Tomas141107361916711,0
8Rak Martin14871207736200178,0
9Lakota Jan13601000736216509,0
10Schwab Augustin Timotej01000149609662,0
11Hronec Tadeas01000736227376,0
12Solivaj Jan01000736230080,0
13Galba Branislav01000736216413,0
14Lepskii Kirill01000736212001,0
15Cutka Pavol01041736191755,0
16Komora Simon01000736215878,0
17Iakovlieva Sofia01000736200095,0
18Kozub Lukas01000736229908,0
19Hamid Hanka Leila01000736229586,0
  16. Tilgnerka (Elo Ø:1267 / TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Certik Matej1884014915510A9722,0
2Kobela Pavol163201494486310,0
3Toldy Michal0111514957531???0,0
4Durana Jonas1214073619663B6336,0
5Brechtl Samuel1181014954893B6325,0
6Vybiral Jakub01000149549238,0
7Krivosik Matus01000736196716,0
8Certik Jaroslav01000149550326,0
9Simon Samuel01000736197012,0
10Kovac Daniel01000149632560,0
11Szabova Lucia01000149632999,0
12Adamek Alexander01000149656902,0
13Kollar Leo01000149656827,0
14Ravas Samuel01000149632807,0
15Durana Richard01000149626320,0
16Ravas Jakub11091000149660267,0
  17. Slovan K (Elo Ø:1709 / TB1: 1018 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Sturc Gustav1970014902303B51514,0
2Zdrazil Bohumir17880316830B52113,0
3Kralovic Peter17880149532266,0
4Kovacic Stefan163501491372011,0
5Nagy Edmund15670149330633,0
6Tomcik Leon155101491691614,0
7Butora Frantisek144701491126414,0
8Greppel Pavol143701493584810,0
9Benova Zita15830149066861,0
10Antal Jozef16650149135850,0
11Duchovic Dusan16730149613699,0
12Filipek Peter131501495334014,0
13Kamskiy Vladimir01000149637442,0
  18. Dubravan C (Elo Ø:1898 / TB1: 1039 / TB2: 84)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Cajka Tibor2115014912546A88312,0
2Cepka Richard1859014951908A7804,0
3Sipeky Ladislav1925014916703A7515,0
4Benci Jozef1865014948826A7524,0
5Ochrana Ladislav1972014909022A7538,0
6Duraj Jan1872014936720B99513,0
7Durovka Stefan175701490964212,0
8Kytlica Peter18200149610087,0
9Pastorok Miroslav169501494883411,0
10Belak Milan16860149399671,0
11Straka Ivan170301494424312,0
12Pauk Peter173101495773611,0
13Strelbitska Oleksandra15890149548348,0
14Dobcsanyi Dominik16180149236964,0
15Galla Adam01000149609400,0
  19. NBS (Elo Ø:1795 / TB1: 1029 / TB2: 68,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Frindt Kornel2213014901617A7632,0
2Tomanek Rafael1881014907216A76212,0
3Pivacek Jozef18040149263188,0
4Vodicka Ivan185701492756010,0
5Krajcovic Boris170101494364613,0
6Cibiri Ivan159501495325013,0
7Vyboch Michal167901495328510,0
8Kendera Tomas16290149580826,0
9Psotny Martin158401492070010,0
10Szulenyi Frantisek148301495327712,0
11Illas Richard15090149532696,0
12Prokes Michal11460149533234,0
13Nemethy Peter01040149533316,0
14Jurikovic Matej01000149580660,0
  20. Krasnany D (Elo Ø:1855 / TB1: 126 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Kebis Milos1814014901471B5837,0
2Faltan Peter1976014904020B5851,0
3Mikulasek Viktor1819014913488B58614,0
4Strouts Graham1931014964139A5847,0
5Boldocki Rastislav17960149357754,0
6Samko Karol19480149088322,0
7Rathousky Karol1757014913542B58710,0
8Juhaniak Lubomir175301493588013,0
9Moreira Miguel Jeronimo17990149452071,0
10Mihalik Milan17170149064652,0
11Gallas Lubomir01760149116550,0
12Bukovcak Jaroslav16710149115906,0
13Hanker Lubomir15400149206205,0
14Chobot Stefan156001492758613,0
15Ivanic Leon01000149666897,0
16Vojacek Alois01070149207434,0
17Coufal Jozef01000149659415,0
18Hudak Igor010001496630111,0
  21. Doprastav H (Elo Ø:1799 / TB1: 122 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Valovic Matus1950014940213B6097,0
2Malaschitz Richard20030149137635,0
3Damek Michal1874014939797A6106,0
4Salgovic Simon1854014943581B61210,0
5Karas Juraj16960149291202,0
6Seleng Simon1712014940167B6113,0
7Rintel Boris16840149138601,0
8Janikovic Alex Zoltan15770149512589,0
9Paluska Karol161907361712114,0
10Lintner Igor15180149345821,0
11Zverka Peter Samuel124907360680410,0
12Dolnik Michal120407362059914,0
13Malaschitz Teodor154811567362115310,0
14Janikovic Zoltan150211621495805810,0
15Majtan Teo Jan01000736227534,0
16Helenin Jozef01000149532935,0
  22. Apollo C (Elo Ø:1670 / TB1: 115 / TB2: 57,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Bilka Radoslav168101493450712,0
2Chrenko Peter1828014903784B8908,0
3Racko Jan174401493010212,0
4Butala Michal15940149345154,0
5Cacko Jozef159501491313514,0
6Krno Vladimir169401491374713,0
7Jambrich Jaromir150701491594413,0
8Just Jozef152001490829812,0
9Belej Marian17050149210140,0
10Elis Julius14000149211039,0
11Mlady Juraj12470149453807,0
12Halas Jozef01000149613185,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Dubravan C (Elo Ø:1898, TB1: 1039 / TB2: 84)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Cajka Tibor2115014912546A883110111111111121830
2Cepka Richard1859014951908A780111½41874
3Sipeky Ladislav1925014916703A7511½-½051810
4Benci Jozef1865014948826A752011½41802
5Ochrana Ladislav1972014909022A7530011011081824
6Duraj Jan1872014936720B995010111½01101½131611
7Durovka Stefan17570149096421001110111½½121554
8Kytlica Peter1820014961008110101171458
9Pastorok Miroslav16950149488341½11½11½½½½111485
10Belak Milan1686014939967111447
11Straka Ivan1703014944243111½110111½0121403
12Pauk Peter173101495773611111111111111426
13Strelbitska Oleksandra15890149548341111½11181243
14Dobcsanyi Dominik1618014923696½11141228
  2. Tatran C (Elo Ø:1784, TB1: 1033 / TB2: 70)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Granec Stefan1828014911680½0031989
2Beran Jan1817014920530A6311000½0½001½111858
3Molnar Viliam1832014929171A63601110000111½1131826
4Sorsak Jozef1819014901846B63910½00½61734
5Koutny Bretislav1738014921308B63510½010½101½111634
6Galan Anton1656014908611101½½1110010121547
7Chodak Ivan173301491363111½11061552
8Bohacek Ludovit172701492054911½11111101½121494
9Garaj Ivan167001491367401½1111½1½101408
11Skripek Jan1591014927837110½111½11½+1131381
12Skoviera Luboslav17300149167201111½1111½0111355
13Sun Jan01772149168351½131072
15Vavrak Jan1451014913950011000
  3. Lokomotiva C (Elo Ø:1846, TB1: 1032 / TB2: 66,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Dujava Daniel2094014915669A6761011111½191927
2Novak Martin1894014921464A675½000051963
3Prochazka Jaromir1894014910284A674½101011½0½1½1131839
4Gremen Tomas1870014927624111819
5Stecko Ivan1799014929228½1½½½½10½91758
6Marusic Martin1751014921375½11½0½½181627
7Kedro Tomas175101492125111½31320
8Kis Tomas17110149193701½½1½51451
9Kosper Peter17130149291470011151543
10Androvic Peter167101490551510110010191568
11Belas Jozef1588014921006½½101½½01½01121509
12Gonda Jan15960149104891½½10½010½½0121438
13Ziacik Pavol1543014921723½11½½01½81364
14Ciganek Jaroslav1464014921081101½½0½71342
15Liscak Peter145901493595311101161227
  4. NBS (Elo Ø:1795, TB1: 1029 / TB2: 68,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Frindt Kornel2213014901617A7631122036
2Tomanek Rafael1881014907216A762010100½½½0½1121905
3Pivacek Jozef1804014926318101½011181754
4Vodicka Ivan1857014927560111111110+101597
5Krajcovic Boris170101494364600101½½10½1½0131646
6Cibiri Ivan159501495325000111½½100000131562
7Vyboch Michal16790149532851111111011101463
8Kendera Tomas16290149580820111½161472
9Psotny Martin158401492070001½11½11½½101536
10Szulenyi Frantisek1483014953277½½½1+1100½½½121453
11Illas Richard15090149532691½110061369
12Prokes Michal1146014953323½1½141127
13Nemethy Peter010401495333100+10061215
  5. Karlova Ves (Elo Ø:1759, TB1: 1029 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Belanji Branislav18860959510Z6301011100010100141882
2Nepras Martin1990014910217A31½11111½1½01111691
3Suchansky Jakub1968014936135B1001½21704
4Zacka Ladislav1779014936194A3211111½11½10½01141604
5Galik Vladimir16410149211621010100½11101663
6Hadri Marian156701494914811110½½½00100131542
7Vas Jozef1569014936178111110111½00½½141493
8Oravec Lubos149301492919800000½101½½111509
9Marko Jan167301491134511½31356
10Fabana Tibor15180149358210½031440
13Simon Jozef011871493607011½1151301
14Kriska Juraj0100014964660½111001181178
15Kruzliak Stefan0100014935937111000
17Hricko Boris01000149644490021000
18Markova Lenka0100014945371011731
  6. Doprastav I (Elo Ø:1734, TB1: 1026 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Kersten Juraj19290149239471111101010½0½0141902
2Goga Frantisek1812014909995B6130110½½01100111755
3Ulehla Dag182001491696711110½10½91704
4Vinarcik Jan1877014901030B615½1110110191675
5Kysel Jozef16670149202981½½0½01010101600
6Halasz Michal16330149082711111½1½½½1½½1½141529
7Dubnicka Stefan159301493980011111½0000101438
8Polak Pavol1455014936020½101½0½71485
9Kulik Juraj153301492749710½½10½½1½½0121417
10Ruzicka Miroslav1541014913879110½½51236
11Portes Peter15150149275351101101181302
13Fonod Zigmund1427014935830½021456
14Misik Rudolf1300110714940108½11215
  7. Slovan I (Elo Ø:1764, TB1: 1023 / TB2: 65)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Vadila Ondrej2087014944642B519½1110½61881
2Hecht Tomas1978014908638B50511½00½½71912
3Chlpek Daniel1931014940698B506111101½1191780
4Krisko Vladimir1631014958597½0100½071676
5Petrek David1635014948559101110100-01121664
6Paulicka Ivan162901491053511000½1081548
7Bohunicky Pavol1613014945533A504½1½1½10110101131551
8Skrinar Marek16050149407101111½½61420
9Compel Daniel1604014952645+111100½½½010131458
10Pozar Daniel14050149018701½0½½0½081419
11Petrek Miroslav147701494904000131469
12Pekar Matus1574100014963272+111½½100½½111440
13Kolcak Ferdinand0100014965445011215
14Kristufek Michal010001496536411101161142
15Krisko Vladimir0100014961903½121000
  8. Slovan K (Elo Ø:1709, TB1: 1018 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Sturc Gustav1970014902303B515½111½0½10½½01½141893
2Zdrazil Bohumir17880316830B5211101111000101131774
3Kralovic Peter17880149532261111½061612
4Kovacic Stefan163501491372010½11110½00111639
5Nagy Edmund156701493306300031620
6Tomcik Leon1551014916916010010110110½1141566
7Butora Frantisek14470149112640101+½01010101141504
8Greppel Pavol14370149358480½½010000½101508
9Benova Zita1583014906686½11584
11Duchovic Dusan1673014961369111½111½½91506
12Filipek Peter131501495334001+0½½½1000000141316
13Kamskiy Vladimir0100014963744½021541
  9. Krasnany D (Elo Ø:1855, TB1: 126 / TB2: 65,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Kebis Milos1814014901471B583½00½10½71865
2Faltan Peter1976014904020B585½11828
3Mikulasek Viktor1819014913488B58601001010½11101141740
4Strouts Graham1931014964139A584011011171715
5Boldocki Rastislav1796014935775110141570
6Samko Karol19480149088321121248
7Rathousky Karol1757014913542B587100½0½1111101615
8Juhaniak Lubomir175301493588011½1111½01111131524
9Moreira Miguel Jeronimo1799014945207111392
10Mihalik Milan17170149064650021574
12Bukovcak Jaroslav1671014911590½½111061325
13Hanker Lubomir154001492062001½½051468
14Chobot Stefan1560014927586101½½0½11½010131354
15Ivanic Leon0100014966689011111171233
16Vojacek Alois0107014920743000141401
17Coufal Jozef01000149659410½00151374
18Hudak Igor01000149663011½010111000111191
  10. Doprastav H (Elo Ø:1799, TB1: 122 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Valovic Matus1950014940213B609011011½71859
2Malaschitz Richard20030149137631½11151800
3Damek Michal1874014939797A610½0111161800
4Salgovic Simon1854014943581B6121011½111½1101683
5Karas Juraj16960149291201021577
6Seleng Simon1712014940167B61111½31591
7Rintel Boris1684014913860011504
8Janikovic Alex Zoltan157701495125811000½½1½91619
9Paluska Karol16190736171211110011½½10110141481
10Lintner Igor1518014934582011551
11Zverka Peter Samuel1249073606804100½001011101415
12Dolnik Michal12040736205991½00011½½11000141436
13Malaschitz Teodor1548115673621153½½½½10111½101388
14Janikovic Zoltan150211621495805810½11½110½101324
15Majtan Teo Jan0100073622753100141129
16Helenin Jozef01000149532930000051063
  11. Doprastav G (Elo Ø:1761, TB1: 122 / TB2: 63,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Hricak Vasil2068014907232A608½0111½61872
2Bujnovsky Jan1822014931761100½1½1000101822
3Chren Martin1869014963760010141836
4Jaros Lukas1760014907755½½101110091771
5Stofa David1730014926253A68001001161635
6Fedor Pavol1588014943476½½0½0½0½81697
7Hutman Martin15370149435141011000081533
8Vojtko Robert15790149402561000111½0111½1141495
9Stofa Filip1539014947099A68101131542
10Blizman Marian1575014929090½1½1½51423
11Sklar Martin1669014939827111000
12Pacolak Tibor1542014955156½0½½11171453
13Krammer Anton15190149542490½111161290
14Michlik Filip13860149607531+½½0111½91360
15Seben Andrej14401000149586271111½51240
16Turza Stefan1378100014965402100141286
17Nedoba Jakub0100014964678½001151043
  13. Dubravan B (Elo Ø:1551, TB1: 119 / TB2: 52)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Laho Tomas179101495193200½½½161743
2Lukac Peter16650149083100121835
3Licka Radomir166316001496520800100001½1½111770
4Fiala Jan1638160214961873001010½½1½½0121675
5Struhar Adrian1426014948818000½½½00091496
6Gal Milan13880149519400½1000½1010½0½141530
7Adamec Maros130501495189400½1½01½10½½0131483
8Zacik Tibor Gregor1258014955903110110½0½91439
11Licka Daniel1405100014962861011½111110101131358
12Milata Matej14301000149632640½10½0½181345
15Hlavac Tomas121501496484801½10111010+121161
16Zacik Tibor0100014958546111000
17Rybarova Zuzana01000149667270+21000
  14. Ruzinov B (Elo Ø:1654, TB1: 118 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Ferik Andrej1806014940019A183101½½10181882
2Karcol Jan1855014932547A185111886
3Moravcik Peter1617014913780½½1½0100091777
4Matusek Jan15700149213830000½1½0091684
5Vesely Bedrich1627014936186½01½110081701
6Kuma Rudolf1577014921324010000071627
7Hatala Peter1476014920638011½½01081441
8Machalik Juraj1541014935970½110100181449
9Vlacuha Robert156201494100710131425
10Marcek Jan1617014907437B10011½101111100121441
11Zatko Peter139201492170700001000091391
13Faltus Jan14310149291041010½010091405
14Barati Barnabas1391014920999½00½41369
15Vrbensky Jozef139601492168510031249
16Zatko Peter01000149664091101111011101204
  15. Apollo C (Elo Ø:1670, TB1: 115 / TB2: 57,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Bilka Radoslav16810149345070100½½0101½0121836
2Chrenko Peter1828014903784B890101½110181786
3Racko Jan174401493010211½00011½1½½121605
4Butala Michal1594014934515101141440
5Cacko Jozef1595014913135½1100½0½1100½½141535
6Krno Vladimir169401491374711½00½101½011131465
7Jambrich Jaromir15070149159441½0½1001100½½131436
8Just Jozef1520014908298110½1½01½0½0121322
10Elis Julius140001492110311-½½00+½91203
11Mlady Juraj1247014945380110110171160
12Halas Jozef01000149613181+00051149
  16. Slovan J (Elo Ø:1507, TB1: 115 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Cervenak Ladislav17830149503080½031828
2Kokles Jan161201495613610000½00091770
3Eiben Pavol0176314958694½½21672
4Heger Peter14810149449280001½0½71790
5Kaiser Daniel140101495807400½041672
6Horvath Jan1281073603996½0001010091636
7Zetocha Adela13430149516811½0100½010½½121556
8Horvath Marian126501495034001½00061597
9Horvathova Hana124801495195911½0½100000½0131462
10Rybiansky Jergus139501495860010001+01½91378
11Markschies Benjamin Max11350149581121000110011101326
12Krajci Damian01000149616601010151306
13Simkovic Peter0100014965054011673
14Krasnansky Radovan01000149613501100010000101189
15Zalesky Daniel0100014964163110001+0½1+1121137
  17. Tatran D (Elo Ø:1645, TB1: 15 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Zahorsky Michal1696014920751B640½11½000001½0121805
2Chovanec Peter16750149357910001151739
3Brabec Juraj16240149357831000151755
4Buransky Jozef017971492746201½31733
6Povraznik Peter1547014913844B637½½10000½000½1131594
7Stancek Stefan1525014936100½1100½½00111121455
8Vaverka Miroslav1537014940230½1001110191415
10Caplovic Jan142501492056501100½1000111131292
11Manasek Vladimir148001494008611-0½11181193
12Zuzik Emil14050149278961½0½051399
13Vlcek Milan1302014929252111½000081287
14Gajdosik Vladimir00149302181121000
15Brhlovic Juraj126201492055700-31284
16Kucerova Zuzana01000736196980021555
  18. Strelec C (Elo Ø:1737, TB1: 9 / TB2: 39,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Patzelt Rastislav17870149547450021791
3Jurcak Marian1826014908050½0111161871
4Marcok Jan1758014949806011779
5Kukan Michal17310149519670100051800
6Vasil Patrik1679014913941½021718
7Lichner Peter16570149213401½131581
8Benci Rudolf16500149631911100010000101705
9Blaho Jakub1584014948320000½0½½1010111579
10Kaceriak Ivan1509014955997001041590
11Blaho Igor1534014948311½11½½½½01½101479
12Belosovic Pavol1398014929082½½010061346
13Patzelt Marek136401495475300110½0110101409
14Hanzel Artom129301494349200½0½161443
15Liner Martin01000149661151011110110101142
16Kaceriak Simon010101495600400110061152
18Szabados Martin0100014966131000041000
  19. Doprastav BSA A (Elo Ø:1759, TB1: 8 / TB2: 42)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Komora Andrej2294014900840A6161121888
2WFMVrbova Niki2164014906341B617½11925
3Vrba Michal2017014909790A6181½1041874
4Petrek Dominik1737014954990B61910½10½½½111111694
5Klimova Maria15390149276910½0041695
6Smaho Timur14210736136651½01010½01101572
7Cizmar Tomas1411073619167½0011000111111440
8Rak Martin14871207736200170½½1110181401
9Lakota Jan13601000736216500½10½010191410
10Schwab Augustin Timotej0100014960966+121000
11Hronec Tadeas010007362273700+00161447
13Galba Branislav0100073621641½0131188
14Lepskii Kirill0100073621200011400
15Cutka Pavol01041736191750000051435
16Komora Simon0100073621587000½000081257
17Iakovlieva Sofia01000736200090001051183
18Kozub Lukas0100073622990000+000181228
19Hamid Hanka Leila010007362295800010061033
  20. Doprastav BSA B (Elo Ø:1368, TB1: 6 / TB2: 22,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Huncar Martin1845014958635A62000001101½91765
2Kapetanos Andreas173904253868Z97110½111181665
3Shirinyan Daniel15970443751Z981½½041492
4Achberger Jarolim148201494339501001½171580
5Pavelka Jonatan108701495604700000½0181617
6Sipos Patrik010001493609700031350
7Kopca Peter011957362060200131300
8Livnansky Michal0100073622885000000071435
9Nedeliak Oliver01000736230240000051497
10Kajaba Matus01000736229070000051277
11Vrabel Michal Juraj01000736228770000051426
12Guller Patrik010007362298200031612
13Hrusovsky Hugo010007362289300031379
14Nedeliak Matej0100073623016000041325
15Sabaj Viktor01000736229150000051289
16Dargaj Samuel0100073618942000141282
17Hanzal Filip01000736229400021365
18Stasik Alan010007362296600001061298
19Gregus-Kohut Juraj010001496601810½0151123
  21. Lokomotiva D (Elo Ø:1784, TB1: 2 / TB2: 33)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Pytlik Pavol2060014912287111886
2Jursa Branislav2017014932393A678111832
3Puchovsky Ladislav1964014911965A6771110½½61877
4Kompas Igor1809014927713111588
5Beranek Tomas1776014921022½11812
6Beno Milan17570149011700111151684
7Barta Ondrej1389014928515½000010081632
8Hitka Robert1452014927292A6790½½041613
9Skripecky Marian1436014962390½00½½0071548
10Skachova Zuzana140201496124500031456
11Skach Lubomir123807362159501½10001091497
12Mato Sebastian01000736067820021335
13Kyselica Daniel114910897361924800½0000081385
14Krupa Andrej1207100373619876000½1100191411
15Jursova Elena11600736192640½000161263
16Jursa Juraj010227361925600000161381
17Skripecky Marek010007362161700½½110181114
18Bernard Martin0100014966271½00141322
19Tonhajzer Matus010001496519400000+171038
  22. Tilgnerka (Elo Ø:1267, TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Certik Matej1884014915510A972½021922
2Kobela Pavol163201494486300½00010½0101821
4Durana Jonas1214073619663B63300½00061724
5Brechtl Samuel1181014954893B6320000+51651
6Vybiral Jakub01000149549230000000081602
7Krivosik Matus010007361967100000061647
8Certik Jaroslav010001495503200000061565
9Simon Samuel01000736197010021708
11Szabova Lucia010001496329900000000091457
12Adamek Alexander01000149656900021244
13Kollar Leo0100014965682000000071405
14Ravas Samuel0100014963280000000071415
16Ravas Jakub1109100014966026001000071288

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-11  Slovan IElo1½:6½
1.1
Moravcik, Peter
1617-
Vadila, Ondrej
2087B519½ - ½
1.2
Matusek, Jan
1570-
Chlpek, Daniel
1931B5060 - 1
1.3
Vesely, Bedrich
1627-
Krisko, Vladimir
1631½ - ½
1.4
Hatala, Peter
1476-
Paulicka, Ivan
16290 - 1
1.5
Machalik, Juraj
1541-
Bohunicky, Pavol
1613A504½ - ½
1.6
Zatko, Peter
1392-
Skrinar, Marek
16050 - 1
1.7
bez hráča
0-
Compel, Daniel
1604- - +
1.8
bez hráča
0-
Pekar, Matus
1574- - +
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-10  Doprastav IElo1 : 7
2.1
Huncar, Martin
1845A620-
Kersten, Juraj
19290 - 1
2.2
Kapetanos, Andreas
1739Z97-
Goga, Frantisek
1812B6131 - 0
2.3
Achberger, Jarolim
1482-
Kysel, Jozef
16670 - 1
2.4
Pavelka, Jonatan
1087-
Halasz, Michal
16330 - 1
2.5
Livnansky, Michal
1000-
Dubnicka, Stefan
15930 - 1
2.6
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Kulik, Juraj
15330 - 1
2.7
Guller, Patrik
1000-
Ruzicka, Miroslav
15410 - 1
2.8
Dargaj, Samuel
1000-
Portes, Peter
15150 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-9  Strelec CElo5½:2½
3.1
Hricak, Vasil
2068A608-
Jurcak, Marian
1826½ - ½
3.2
Bujnovsky, Jan
1822-
Kukan, Michal
17311 - 0
3.3
Jaros, Lukas
1760-
Vasil, Patrik
1679½ - ½
3.4
Stofa, David
1730A680-
Benci, Rudolf
16500 - 1
3.5
Hutman, Martin
1537-
Blaho, Jakub
15841 - 0
3.6
Vojtko, Robert
1579-
Kaceriak, Ivan
15091 - 0
3.7
Blizman, Marian
1575-
Blaho, Igor
1534½ - ½
3.8
Seben, Andrej
1440-
Hanzel, Artom
12931 - 0
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.5  Slovan JElo-8  Lokomotiva DElo7½: ½
4.1
Kokles, Jan
1612-
Beno, Milan
17571 - 0
4.2
Horvath, Jan
1281-
Skripecky, Marian
1436½ - ½
4.3
Zetocha, Adela
1343-
Skachova, Zuzana
14021 - 0
4.4
Horvathova, Hana
1248-
Skach, Lubomir
12381 - 0
4.5
Markschies, Benjamin Max
1135-
Kyselica, Daniel
11491 - 0
4.6
Krajci, Damian
1000-
Jursova, Elena
11601 - 0
4.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Skripecky, Marek
10001 - 0
4.8
Zalesky, Daniel
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-7  Tatran CElo1 : 7
5.1
Licka, Radomir
1663-
Beran, Jan
1817A6310 - 1
5.2
Fiala, Jan
1638-
Koutny, Bretislav
1738B6350 - 1
5.3
Gal, Milan
1388-
Galan, Anton
16560 - 1
5.4
Adamec, Maros
1305-
Chodak, Ivan
17330 - 1
5.5
Zacik, Tibor Gregor
1258-
Garaj, Ivan
16701 - 0
5.6
Licka, Daniel
1405-
Skripek, Jan
15910 - 1
5.7
Milata, Matej
1430-
Skoviera, Luboslav
17300 - 1
5.8
Hlavac, Tomas
1215-
Sun, Jan
17720 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-22  Apollo CElo1½:6½
8.1
Petrek, Dominik
1737B619-
Bilka, Radoslav
16811 - 0
8.2
Klimova, Maria
1539-
Racko, Jan
17440 - 1
8.3
Cizmar, Tomas
1411-
Cacko, Jozef
1595½ - ½
8.4
Rak, Martin
1487-
Jambrich, Jaromir
15070 - 1
8.5
Hronec, Tadeas
1000-
Just, Jozef
15200 - 1
8.6
Lepskii, Kirill
1000-
Elis, Julius
14000 - 1
8.7
Kozub, Lukas
1000-
Mlady, Juraj
12470 - 1
8.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Halas, Jozef
10000 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-21  Doprastav HElo½ :7½
9.1
Certik, Matej
1884A972-
Damek, Michal
1874A610½ - ½
9.2
Kobela, Pavol
1632-
Salgovic, Simon
1854B6120 - 1
9.3
Brechtl, Samuel
1181B632-
Karas, Juraj
16960 - 1
9.4
Vybiral, Jakub
1000-
Janikovic, Alex Zoltan
15770 - 1
9.5
Krivosik, Matus
1000-
Paluska, Karol
16190 - 1
9.6
Certik, Jaroslav
1000-
Zverka, Peter Samuel
12490 - 1
9.7
Szabova, Lucia
1000-
Dolnik, Michal
12040 - 1
9.8
Kollar, Leo
1000-
Janikovic, Zoltan
15020 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.17  Slovan KElo-20  Krasnany DElo3½:4½
10.1
Sturc, Gustav
1970B515-
Kebis, Milos
1814B583½ - ½
10.2
Zdrazil, Bohumir
1788B521-
Mikulasek, Viktor
1819B5861 - 0
10.3
Kovacic, Stefan
1635-
Strouts, Graham
1931A5841 - 0
10.4
Tomcik, Leon
1551-
Boldocki, Rastislav
17960 - 1
10.5
Butora, Frantisek
1447-
Rathousky, Karol
1757B5870 - 1
10.6
Greppel, Pavol
1437-
Juhaniak, Lubomir
17530 - 1
10.7
Duchovic, Dusan
1673-
Hanker, Lubomir
15401 - 0
10.8
Filipek, Peter
1315-
Chobot, Stefan
15600 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-19  NBSElo5½:2½
11.1
Cajka, Tibor
2115A883-
Tomanek, Rafael
1881A7621 - 0
11.2
Ochrana, Ladislav
1972A753-
Pivacek, Jozef
18040 - 1
11.3
Duraj, Jan
1872B995-
Vodicka, Ivan
18570 - 1
11.4
Durovka, Stefan
1757-
Krajcovic, Boris
17011 - 0
11.5
Straka, Ivan
1703-
Cibiri, Ivan
15951 - 0
11.6
Pauk, Peter
1731-
Kendera, Tomas
16291 - 0
11.7
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Psotny, Martin
15841 - 0
11.8
Dobcsanyi, Dominik
1618-
Szulenyi, Frantisek
1483½ - ½
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.13  Tatran DElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-6  Dubravan BElo4 : 4
1.1
Puchovsky, Ladislav
1964A677-
Licka, Radomir
16631 - 0
1.2
Beno, Milan
1757-
Fiala, Jan
16381 - 0
1.3
Barta, Ondrej
1389-
Gal, Milan
1388½ - ½
1.4
Skach, Lubomir
1238-
Adamec, Maros
13051 - 0
1.5
Kyselica, Daniel
1149-
Zacik, Tibor Gregor
12580 - 1
1.6
Krupa, Andrej
1207-
Licka, Daniel
14050 - 1
1.7
Jursova, Elena
1160-
Milata, Matej
1430½ - ½
1.8
Tonhajzer, Matus
1000-
Hlavac, Tomas
12150 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.9  Strelec CElo-5  Slovan JElo3½:4½
2.1
Benci, Rudolf
1650-
Kokles, Jan
16121 - 0
2.2
Blaho, Igor
1534-
Horvath, Jan
12811 - 0
2.3
Belosovic, Pavol
1398-
Zetocha, Adela
1343½ - ½
2.4
Patzelt, Marek
1364-
Horvathova, Hana
12480 - 1
2.5
Hanzel, Artom
1293-
Rybiansky, Jergus
13950 - 1
2.6
Liner, Martin
1000-
Markschies, Benjamin Max
11351 - 0
2.7
Kaceriak, Simon
1010-
Krasnansky, Radovan
10000 - 1
2.8
Szabados, Martin
1000-
Zalesky, Daniel
10000 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-4  Doprastav GElo5½:2½
3.1
Kersten, Juraj
1929-
Hricak, Vasil
2068A6081 - 0
3.2
Ulehla, Dag
1820-
Bujnovsky, Jan
18221 - 0
3.3
Vinarcik, Jan
1877B615-
Jaros, Lukas
1760½ - ½
3.4
Kysel, Jozef
1667-
Fedor, Pavol
1588½ - ½
3.5
Halasz, Michal
1633-
Vojtko, Robert
15791 - 0
3.6
Dubnicka, Stefan
1593-
Stofa, Filip
1539A6811 - 0
3.7
Polak, Pavol
1455-
Pacolak, Tibor
1542½ - ½
3.8
Kulik, Juraj
1533-
Turza, Stefan
13780 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.11  Slovan IElo-3  Doprastav BSA BElo7 : 1
4.1
Chlpek, Daniel
1931B506-
Huncar, Martin
1845A6201 - 0
4.2
Krisko, Vladimir
1631-
Achberger, Jarolim
14820 - 1
4.3
Petrek, David
1635-
Pavelka, Jonatan
10871 - 0
4.4
Paulicka, Ivan
1629-
Kopca, Peter
11951 - 0
4.5
Bohunicky, Pavol
1613A504-
Nedeliak, Oliver
10001 - 0
4.6
Skrinar, Marek
1605-
Nedeliak, Matej
10001 - 0
4.7
Compel, Daniel
1604-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
4.8
Pekar, Matus
1574-
Stasik, Alan
10001 - 0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-2  Ruzinov BElo4 : 4
5.1
Belanji, Branislav
1886Z63-
Karcol, Jan
1855A1850 - 1
5.2
Nepras, Martin
1990A31-
Moravcik, Peter
1617½ - ½
5.3
Zacka, Ladislav
1779A32-
Matusek, Jan
15701 - 0
5.4
Galik, Vladimir
1641-
Vesely, Bedrich
16271 - 0
5.5
Vas, Jozef
1569-
Kuma, Rudolf
15771 - 0
5.6
Oravec, Lubos
1493-
Machalik, Juraj
15410 - 1
5.7
Fabana, Tibor
1518-
Faltus, Jan
14310 - 1
5.8
Kriska, Juraj
1000-
Barati, Barnabas
1391½ - ½
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.7  Tatran CElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-18  Dubravan CElo3 : 5
7.1
Kebis, Milos
1814B583-
Cajka, Tibor
2115A8830 - 1
7.2
Mikulasek, Viktor
1819B586-
Benci, Jozef
1865A7521 - 0
7.3
Strouts, Graham
1931A584-
Ochrana, Ladislav
1972A7531 - 0
7.4
Rathousky, Karol
1757B587-
Duraj, Jan
1872B9950 - 1
7.5
Juhaniak, Lubomir
1753-
Durovka, Stefan
17571 - 0
7.6
Chobot, Stefan
1560-
Pastorok, Miroslav
16950 - 1
7.7
Vojacek, Alois
1070-
Straka, Ivan
17030 - 1
7.8
Coufal, Jozef
1000-
Dobcsanyi, Dominik
16180 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-17  Slovan KElo2½:5½
8.1
Valovic, Matus
1950B609-
Sturc, Gustav
1970B5150 - 1
8.2
Damek, Michal
1874A610-
Zdrazil, Bohumir
1788B5210 - 1
8.3
Seleng, Simon
1712B611-
Kovacic, Stefan
16351 - 0
8.4
Paluska, Karol
1619-
Nagy, Edmund
15671 - 0
8.5
Lintner, Igor
1518-
Tomcik, Leon
15510 - 1
8.6
Zverka, Peter Samuel
1249-
Butora, Frantisek
14470 - 1
8.7
Dolnik, Michal
1204-
Greppel, Pavol
1437½ - ½
8.8
Helenin, Jozef
1000-
Filipek, Peter
13150 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.22  Apollo CElo-16  TilgnerkaElo8 : 0
9.1
Bilka, Radoslav
1681-
Kobela, Pavol
16321 - 0
9.2
Racko, Jan
1744-
Brechtl, Samuel
1181B6321 - 0
9.3
Butala, Michal
1594-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
9.4
Cacko, Jozef
1595-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
9.5
Krno, Vladimir
1694-
Szabova, Lucia
10001 - 0
9.6
Just, Jozef
1520-
Kollar, Leo
10001 - 0
9.7
Elis, Julius
1400-
Ravas, Samuel
10001 - 0
9.8
Mlady, Juraj
1247-
Ravas, Jakub
11091 - 0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.13  Tatran DElo-14  Lokomotiva CElo3½:4½
11.1
Zahorsky, Michal
1696B640-
Novak, Martin
1894A675½ - ½
11.2
Chovanec, Peter
1675-
Prochazka, Jaromir
1894A6740 - 1
11.3
Brabec, Juraj
1624-
Kosper, Peter
17131 - 0
11.4
Povraznik, Peter
1547B637-
Belas, Jozef
1588½ - ½
11.5
Stancek, Stefan
1525-
Gonda, Jan
1596½ - ½
11.6
Caplovic, Jan
1425-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
11.7
Vlcek, Milan
1302-
Ciganek, Jaroslav
14641 - 0
11.8
Brhlovic, Juraj
1262-
Liscak, Peter
14590 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.19  NBSElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-1  Karlova VesElo1 : 7
1.1
Achberger, Jarolim
1482-
Belanji, Branislav
1886Z630 - 1
1.2
Pavelka, Jonatan
1087-
Nepras, Martin
1990A310 - 1
1.3
Livnansky, Michal
1000-
Zacka, Ladislav
1779A320 - 1
1.4
Kajaba, Matus
1000-
Hadri, Marian
15670 - 1
1.5
Guller, Patrik
1000-
Vas, Jozef
15690 - 1
1.6
Sabaj, Viktor
1000-
Simon, Jozef
11870 - 1
1.7
Hanzal, Filip
1000-
Kriska, Juraj
10000 - 1
1.8
Gregus-Kohut, Juraj
1000-
Hricko, Boris
10001 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-11  Slovan IElo2½:5½
2.1
Bujnovsky, Jan
1822-
Vadila, Ondrej
2087B5190 - 1
2.2
Chren, Martin
1869-
Chlpek, Daniel
1931B5060 - 1
2.3
Jaros, Lukas
1760-
Petrek, David
16351 - 0
2.4
Stofa, David
1730A680-
Paulicka, Ivan
16291 - 0
2.5
Fedor, Pavol
1588-
Bohunicky, Pavol
1613A504½ - ½
2.6
Hutman, Martin
1537-
Compel, Daniel
16040 - 1
2.7
Vojtko, Robert
1579-
Pekar, Matus
15740 - 1
2.8
Turza, Stefan
1378-
Kristufek, Michal
10000 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.5  Slovan JElo-10  Doprastav IElo½ :7½
3.1
Kokles, Jan
1612-
Kersten, Juraj
19290 - 1
3.2
Horvath, Jan
1281-
Goga, Frantisek
1812B6130 - 1
3.3
Zetocha, Adela
1343-
Ulehla, Dag
18200 - 1
3.4
Horvathova, Hana
1248-
Kysel, Jozef
1667½ - ½
3.5
Rybiansky, Jergus
1395-
Halasz, Michal
16330 - 1
3.6
Markschies, Benjamin Max
1135-
Dubnicka, Stefan
15930 - 1
3.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Polak, Pavol
14550 - 1
3.8
Zalesky, Daniel
1000-
Portes, Peter
15150 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-9  Strelec CElo5½:2½
4.1
Laho, Tomas
1791-
Kukan, Michal
17310 - 1
4.2
Licka, Radomir
1663-
Benci, Rudolf
16501 - 0
4.3
Fiala, Jan
1638-
Blaho, Jakub
15841 - 0
4.4
Struhar, Adrian
1426-
Blaho, Igor
15340 - 1
4.5
Gal, Milan
1388-
Patzelt, Marek
13641 - 0
4.6
Adamec, Maros
1305-
Hanzel, Artom
1293½ - ½
4.7
Licka, Daniel
1405-
Liner, Martin
10001 - 0
4.8
Milata, Matej
1430-
Kaceriak, Simon
10101 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.7  Tatran CElo-8  Lokomotiva DElo5½:2½
5.1
Molnar, Viliam
1832A636-
Jursa, Branislav
2017A6780 - 1
5.2
Galan, Anton
1656-
Beno, Milan
17570 - 1
5.3
Chodak, Ivan
1733-
Barta, Ondrej
13891 - 0
5.4
Bohacek, Ludovit
1727-
Hitka, Robert
1452A6791 - 0
5.5
Garaj, Ivan
1670-
Mato, Sebastian
10001 - 0
5.6
Skripek, Jan
1591-
Krupa, Andrej
12071 - 0
5.7
Skoviera, Luboslav
1730-
Jursa, Juraj
10221 - 0
5.8
Sun, Jan
1772-
Bernard, Martin
1000½ - ½
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-13  Tatran DElo1 : 7
7.1
Petrek, Dominik
1737B619-
Zahorsky, Michal
1696B6400 - 1
7.2
Smaho, Timur
1421-
Povraznik, Peter
1547B637½ - ½
7.3
Cizmar, Tomas
1411-
Stancek, Stefan
15250 - 1
7.4
Rak, Martin
1487-
Vaverka, Miroslav
1537½ - ½
7.5
Hronec, Tadeas
1000-
Caplovic, Jan
14250 - 1
7.6
Cutka, Pavol
1041-
Manasek, Vladimir
14800 - 1
7.7
Iakovlieva, Sofia
1000-
Zuzik, Emil
14050 - 1
7.8
Kozub, Lukas
1000-
Vlcek, Milan
13020 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.17  Slovan KElo-22  Apollo CElo4 : 4
9.1
Sturc, Gustav
1970B515-
Bilka, Radoslav
16811 - 0
9.2
Zdrazil, Bohumir
1788B521-
Chrenko, Peter
1828B8900 - 1
9.3
Kovacic, Stefan
1635-
Racko, Jan
1744½ - ½
9.4
Tomcik, Leon
1551-
Cacko, Jozef
15950 - 1
9.5
Butora, Frantisek
1447-
Krno, Vladimir
16940 - 1
9.6
Greppel, Pavol
1437-
Jambrich, Jaromir
1507½ - ½
9.7
Duchovic, Dusan
1673-
Just, Jozef
15201 - 0
9.8
Filipek, Peter
1315-
Elis, Julius
1400+ - -
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-21  Doprastav HElo4½:3½
10.1
Cajka, Tibor
2115A883-
Malaschitz, Richard
20030 - 1
10.2
Benci, Jozef
1865A752-
Salgovic, Simon
1854B6121 - 0
10.3
Ochrana, Ladislav
1972A753-
Karas, Juraj
16961 - 0
10.4
Duraj, Jan
1872B995-
Janikovic, Alex Zoltan
15770 - 1
10.5
Durovka, Stefan
1757-
Paluska, Karol
16190 - 1
10.6
Kytlica, Peter
1820-
Dolnik, Michal
12041 - 0
10.7
Pastorok, Miroslav
1695-
Malaschitz, Teodor
1548½ - ½
10.8
Straka, Ivan
1703-
Janikovic, Zoltan
15021 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.19  NBSElo-20  Krasnany DElo4½:3½
11.1
Tomanek, Rafael
1881A762-
Kebis, Milos
1814B5831 - 0
11.2
Vodicka, Ivan
1857-
Mikulasek, Viktor
1819B5861 - 0
11.3
Krajcovic, Boris
1701-
Strouts, Graham
1931A5840 - 1
11.4
Cibiri, Ivan
1595-
Boldocki, Rastislav
17960 - 1
11.5
Psotny, Martin
1584-
Rathousky, Karol
1757B5871 - 0
11.6
Szulenyi, Frantisek
1483-
Juhaniak, Lubomir
1753½ - ½
11.7
Illas, Richard
1509-
Mihalik, Milan
17171 - 0
11.8
Nemethy, Peter
1040-
Chobot, Stefan
15600 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.9  Strelec CElo-7  Tatran CElo2½:5½
1.1
Kukan, Michal
1731-
Molnar, Viliam
1832A6360 - 1
1.2
Benci, Rudolf
1650-
Sorsak, Jozef
1819B6390 - 1
1.3
Blaho, Jakub
1584-
Galan, Anton
16560 - 1
1.4
Kaceriak, Ivan
1509-
Bohacek, Ludovit
17270 - 1
1.5
Blaho, Igor
1534-
Garaj, Ivan
1670½ - ½
1.6
Patzelt, Marek
1364-
Skripek, Jan
15911 - 0
1.7
Hanzel, Artom
1293-
Skoviera, Luboslav
17300 - 1
1.8
Liner, Martin
1000-
Vavrak, Jan
14511 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-6  Dubravan BElo6 : 2
2.1
Kersten, Juraj
1929-
Licka, Radomir
16631 - 0
2.2
Goga, Frantisek
1812B613-
Fiala, Jan
16381 - 0
2.3
Ulehla, Dag
1820-
Struhar, Adrian
14261 - 0
2.4
Vinarcik, Jan
1877B615-
Gal, Milan
13881 - 0
2.5
Kysel, Jozef
1667-
Adamec, Maros
13050 - 1
2.6
Halasz, Michal
1633-
Zacik, Tibor Gregor
12581 - 0
2.7
Kulik, Juraj
1533-
Licka, Daniel
1405½ - ½
2.8
Misik, Rudolf
1300-
Hlavac, Tomas
1215½ - ½
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.11  Slovan IElo-5  Slovan JElo7 : 1
3.1
Chlpek, Daniel
1931B506-
Heger, Peter
14811 - 0
3.2
Petrek, David
1635-
Kaiser, Daniel
14011 - 0
3.3
Paulicka, Ivan
1629-
Zetocha, Adela
13430 - 1
3.4
Bohunicky, Pavol
1613A504-
Horvath, Marian
12651 - 0
3.5
Skrinar, Marek
1605-
Rybiansky, Jergus
13951 - 0
3.6
Compel, Daniel
1604-
Markschies, Benjamin Max
11351 - 0
3.7
Pozar, Daniel
1405-
Krajci, Damian
10001 - 0
3.8
Kristufek, Michal
1000-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-4  Doprastav GElo5 : 3
4.1
Belanji, Branislav
1886Z63-
Hricak, Vasil
2068A6080 - 1
4.2
Nepras, Martin
1990A31-
Jaros, Lukas
17601 - 0
4.3
Suchansky, Jakub
1968B100-
Fedor, Pavol
15881 - 0
4.4
Zacka, Ladislav
1779A32-
Vojtko, Robert
15791 - 0
4.5
Galik, Vladimir
1641-
Stofa, Filip
1539A6810 - 1
4.6
Hadri, Marian
1567-
Pacolak, Tibor
15421 - 0
4.7
Vas, Jozef
1569-
Krammer, Anton
15191 - 0
4.8
Oravec, Lubos
1493-
Michlik, Filip
13860 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-3  Doprastav BSA BElo7 : 1
5.1
Ferik, Andrej
1806A183-
Huncar, Martin
1845A6201 - 0
5.2
Matusek, Jan
1570-
Kapetanos, Andreas
1739Z970 - 1
5.3
Vesely, Bedrich
1627-
Achberger, Jarolim
14821 - 0
5.4
Kuma, Rudolf
1577-
Pavelka, Jonatan
10871 - 0
5.5
Hatala, Peter
1476-
Livnansky, Michal
10001 - 0
5.6
Machalik, Juraj
1541-
Nedeliak, Oliver
10001 - 0
5.7
Vlacuha, Robert
1562-
Hrusovsky, Hugo
10001 - 0
5.8
Marcek, Jan
1617B100-
Gregus-Kohut, Juraj
10001 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-19  NBSElo3½:4½
7.1
Damek, Michal
1874A610-
Tomanek, Rafael
1881A7621 - 0
7.2
Salgovic, Simon
1854B612-
Pivacek, Jozef
18041 - 0
7.3
Janikovic, Alex Zoltan
1577-
Vodicka, Ivan
18570 - 1
7.4
Paluska, Karol
1619-
Krajcovic, Boris
17010 - 1
7.5
Zverka, Peter Samuel
1249-
Cibiri, Ivan
15950 - 1
7.6
Dolnik, Michal
1204-
Vyboch, Michal
16790 - 1
7.7
Malaschitz, Teodor
1548-
Szulenyi, Frantisek
1483½ - ½
7.8
Majtan, Teo Jan
1000-
Nemethy, Peter
10401 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.22  Apollo CElo-18  Dubravan CElo½ :7½
8.1
Bilka, Radoslav
1681-
Cajka, Tibor
2115A8830 - 1
8.2
Chrenko, Peter
1828B890-
Ochrana, Ladislav
1972A7530 - 1
8.3
Racko, Jan
1744-
Duraj, Jan
1872B9950 - 1
8.4
Butala, Michal
1594-
Durovka, Stefan
17570 - 1
8.5
Cacko, Jozef
1595-
Pastorok, Miroslav
16950 - 1
8.6
Krno, Vladimir
1694-
Straka, Ivan
1703½ - ½
8.7
Jambrich, Jaromir
1507-
Pauk, Peter
17310 - 1
8.8
Mlady, Juraj
1247-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.13  Tatran DElo-16  TilgnerkaElo7 : 1
10.1
Zahorsky, Michal
1696B640-
Kobela, Pavol
16321 - 0
10.2
Povraznik, Peter
1547B637-
Durana, Jonas
1214B6331 - 0
10.3
Stancek, Stefan
1525-
Brechtl, Samuel
1181B6321 - 0
10.4
Vaverka, Miroslav
1537-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
10.5
Caplovic, Jan
1425-
Szabova, Lucia
10001 - 0
10.6
Manasek, Vladimir
1480-
Kollar, Leo
10001 - 0
10.7
Vlcek, Milan
1302-
Ravas, Samuel
10001 - 0
10.8
Brhlovic, Juraj
1262-
Ravas, Jakub
11090 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-15  Doprastav BSA AElo4 : 4
11.1
Novak, Martin
1894A675-
Komora, Andrej
2294A6160 - 1
11.2
Prochazka, Jaromir
1894A674-
Vrba, Michal
2017A6180 - 1
11.3
Stecko, Ivan
1799-
Petrek, Dominik
1737B619½ - ½
11.4
Kedro, Tomas
1751-
Smaho, Timur
14211 - 0
11.5
Androvic, Peter
1671-
Rak, Martin
14870 - 1
11.6
Gonda, Jan
1596-
Lakota, Jan
1360½ - ½
11.7
Ciganek, Jaroslav
1464-
Komora, Simon
10001 - 0
11.8
Liscak, Peter
1459-
Kozub, Lukas
10001 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-2  Ruzinov BElo6½:1½
1.1
Hricak, Vasil
2068A608-
Ferik, Andrej
1806A1831 - 0
1.2
Bujnovsky, Jan
1822-
Vesely, Bedrich
1627½ - ½
1.3
Jaros, Lukas
1760-
Kuma, Rudolf
15771 - 0
1.4
Stofa, David
1730A680-
Marcek, Jan
1617B1000 - 1
1.5
Hutman, Martin
1537-
Zatko, Peter
13921 - 0
1.6
Vojtko, Robert
1579-
Faltus, Jan
14311 - 0
1.7
Stofa, Filip
1539A681-
Barati, Barnabas
13911 - 0
1.8
Michlik, Filip
1386-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.5  Slovan JElo-1  Karlova VesElo0 : 8
2.1
Kokles, Jan
1612-
Belanji, Branislav
1886Z630 - 1
2.2
Heger, Peter
1481-
Nepras, Martin
1990A310 - 1
2.3
Horvath, Jan
1281-
Zacka, Ladislav
1779A320 - 1
2.4
Zetocha, Adela
1343-
Galik, Vladimir
16410 - 1
2.5
Horvathova, Hana
1248-
Hadri, Marian
15670 - 1
2.6
Rybiansky, Jergus
1395-
Vas, Jozef
15690 - 1
2.7
Simkovic, Peter
1000-
Marko, Jan
16730 - 1
2.8
Zalesky, Daniel
1000-
Kriska, Juraj
10000 - 1
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-11  Slovan IElo3½:4½
3.1
Laho, Tomas
1791-
Hecht, Tomas
1978B5050 - 1
3.2
Licka, Radomir
1663-
Petrek, David
16350 - 1
3.3
Fiala, Jan
1638-
Paulicka, Ivan
16291 - 0
3.4
Gal, Milan
1388-
Compel, Daniel
16040 - 1
3.5
Adamec, Maros
1305-
Pozar, Daniel
1405½ - ½
3.6
Licka, Daniel
1405-
Petrek, Miroslav
14771 - 0
3.7
Milata, Matej
1430-
Pekar, Matus
15740 - 1
3.8
Hlavac, Tomas
1215-
Kolcak, Ferdinand
10001 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.7  Tatran CElo-10  Doprastav IElo4½:3½
4.1
Beran, Jan
1817A631-
Kersten, Juraj
19290 - 1
4.2
Molnar, Viliam
1832A636-
Goga, Frantisek
1812B6131 - 0
4.3
Koutny, Bretislav
1738B635-
Vinarcik, Jan
1877B6150 - 1
4.4
Galan, Anton
1656-
Kysel, Jozef
1667½ - ½
4.5
Bohacek, Ludovit
1727-
Halasz, Michal
1633½ - ½
4.6
Garaj, Ivan
1670-
Polak, Pavol
14551 - 0
4.7
Skripek, Jan
1591-
Kulik, Juraj
1533½ - ½
4.8
Skoviera, Luboslav
1730-
Portes, Peter
15151 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-9  Strelec CElo2½:5½
5.1
Puchovsky, Ladislav
1964A677-
Patzelt, Rastislav
17871 - 0
5.2
Hitka, Robert
1452A679-
Blaho, Jakub
1584½ - ½
5.3
Skripecky, Marian
1436-
Kaceriak, Ivan
15090 - 1
5.4
Skach, Lubomir
1238-
Blaho, Igor
1534½ - ½
5.5
Kyselica, Daniel
1149-
Belosovic, Pavol
1398½ - ½
5.6
Krupa, Andrej
1207-
Patzelt, Marek
13640 - 1
5.7
Skripecky, Marek
1000-
Liner, Martin
10000 - 1
5.8
Tonhajzer, Matus
1000-
Kaceriak, Simon
10100 - 1
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-14  Lokomotiva CElo½ :7½
7.1
Kobela, Pavol
1632-
Prochazka, Jaromir
1894A6740 - 1
7.2
Durana, Jonas
1214B633-
Marusic, Martin
1751½ - ½
7.3
Vybiral, Jakub
1000-
Kedro, Tomas
17510 - 1
7.4
Krivosik, Matus
1000-
Kis, Tomas
17110 - 1
7.5
Certik, Jaroslav
1000-
Androvic, Peter
16710 - 1
7.6
Kollar, Leo
1000-
Belas, Jozef
15880 - 1
7.7
Ravas, Samuel
1000-
Gonda, Jan
15960 - 1
7.8
Ravas, Jakub
1109-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.17  Slovan KElo-13  Tatran DElo6½:1½
8.1
Sturc, Gustav
1970B515-
Zahorsky, Michal
1696B640½ - ½
8.2
Zdrazil, Bohumir
1788B521-
Povraznik, Peter
1547B6371 - 0
8.3
Kralovic, Peter
1788-
Stancek, Stefan
15251 - 0
8.4
Kovacic, Stefan
1635-
Vaverka, Miroslav
15371 - 0
8.5
Tomcik, Leon
1551-
Caplovic, Jan
14251 - 0
8.6
Butora, Frantisek
1447-
Manasek, Vladimir
1480+ - -
8.7
Duchovic, Dusan
1673-
Zuzik, Emil
1405½ - ½
8.8
Filipek, Peter
1315-
Vlcek, Milan
1302½ - ½
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.19  NBSElo-22  Apollo CElo5½:2½
10.1
Krajcovic, Boris
1701-
Chrenko, Peter
1828B8900 - 1
10.2
Cibiri, Ivan
1595-
Racko, Jan
17441 - 0
10.3
Vyboch, Michal
1679-
Cacko, Jozef
15951 - 0
10.4
Kendera, Tomas
1629-
Krno, Vladimir
16941 - 0
10.5
Psotny, Martin
1584-
Jambrich, Jaromir
1507½ - ½
10.6
Illas, Richard
1509-
Just, Jozef
1520½ - ½
10.7
Prokes, Michal
1146-
Elis, Julius
1400½ - ½
10.8
Nemethy, Peter
1040-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-21  Doprastav HElo4 : 4
11.1
Mikulasek, Viktor
1819B586-
Damek, Michal
1874A6100 - 1
11.2
Strouts, Graham
1931A584-
Salgovic, Simon
1854B6120 - 1
11.3
Boldocki, Rastislav
1796-
Seleng, Simon
1712B6110 - 1
11.4
Juhaniak, Lubomir
1753-
Paluska, Karol
16191 - 0
11.5
Hanker, Lubomir
1540-
Dolnik, Michal
12041 - 0
11.6
Chobot, Stefan
1560-
Malaschitz, Teodor
1548½ - ½
11.7
Coufal, Jozef
1000-
Janikovic, Zoltan
1502½ - ½
11.8
Hudak, Igor
1000-
Helenin, Jozef
10001 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-8  Lokomotiva DElo5½:2½
1.1
Kersten, Juraj
1929-
Puchovsky, Ladislav
1964A6770 - 1
1.2
Goga, Frantisek
1812B613-
Beranek, Tomas
1776½ - ½
1.3
Kysel, Jozef
1667-
Beno, Milan
17570 - 1
1.4
Halasz, Michal
1633-
Barta, Ondrej
13891 - 0
1.5
Dubnicka, Stefan
1593-
Kyselica, Daniel
11491 - 0
1.6
Kulik, Juraj
1533-
Jursova, Elena
11601 - 0
1.7
Ruzicka, Miroslav
1541-
Jursa, Juraj
10221 - 0
1.8
Portes, Peter
1515-
Bernard, Martin
10001 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.11  Slovan IElo-7  Tatran CElo3½:4½
2.1
Hecht, Tomas
1978B505-
Beran, Jan
1817A6311 - 0
2.2
Chlpek, Daniel
1931B506-
Molnar, Viliam
1832A6360 - 1
2.3
Petrek, David
1635-
Sorsak, Jozef
1819B6391 - 0
2.4
Paulicka, Ivan
1629-
Galan, Anton
1656½ - ½
2.5
Bohunicky, Pavol
1613A504-
Chodak, Ivan
1733½ - ½
2.6
Compel, Daniel
1604-
Bohacek, Ludovit
17270 - 1
2.7
Pozar, Daniel
1405-
Garaj, Ivan
16700 - 1
2.8
Pekar, Matus
1574-
Skoviera, Luboslav
1730½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-6  Dubravan BElo6½:1½
3.1
Belanji, Branislav
1886Z63-
Lukac, Peter
16651 - 0
3.2
Nepras, Martin
1990A31-
Licka, Radomir
16631 - 0
3.3
Zacka, Ladislav
1779A32-
Fiala, Jan
16381 - 0
3.4
Hadri, Marian
1567-
Struhar, Adrian
14261 - 0
3.5
Vas, Jozef
1569-
Gal, Milan
13881 - 0
3.6
Oravec, Lubos
1493-
Licka, Daniel
14050 - 1
3.7
Fabana, Tibor
1518-
Milata, Matej
1430½ - ½
3.8
Kriska, Juraj
1000-
Hlavac, Tomas
12151 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-5  Slovan JElo4½:3½
4.1
Moravcik, Peter
1617-
Kokles, Jan
16121 - 0
4.2
Matusek, Jan
1570-
Horvath, Jan
12810 - 1
4.3
Hatala, Peter
1476-
Zetocha, Adela
13431 - 0
4.4
Machalik, Juraj
1541-
Horvath, Marian
12650 - 1
4.5
Marcek, Jan
1617B100-
Horvathova, Hana
1248½ - ½
4.6
Zatko, Peter
1392-
Markschies, Benjamin Max
11350 - 1
4.7
Faltus, Jan
1431-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
4.8
Zatko, Peter
1000-
Zalesky, Daniel
10001 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-4  Doprastav GElo½ :7½
5.1
Huncar, Martin
1845A620-
Bujnovsky, Jan
18220 - 1
5.2
Kapetanos, Andreas
1739Z97-
Chren, Martin
18690 - 1
5.3
Pavelka, Jonatan
1087-
Hutman, Martin
15370 - 1
5.4
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Vojtko, Robert
15790 - 1
5.5
Hrusovsky, Hugo
1000-
Blizman, Marian
15750 - 1
5.6
Sabaj, Viktor
1000-
Sklar, Martin
16690 - 1
5.7
Stasik, Alan
1000-
Seben, Andrej
14400 - 1
5.8
Gregus-Kohut, Juraj
1000-
Nedoba, Jakub
1000½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.9  Strelec CElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.22  Apollo CElo-20  Krasnany DElo4 : 4
7.1
Bilka, Radoslav
1681-
Kebis, Milos
1814B583½ - ½
7.2
Chrenko, Peter
1828B890-
Faltan, Peter
1976B585½ - ½
7.3
Racko, Jan
1744-
Mikulasek, Viktor
1819B5860 - 1
7.4
Cacko, Jozef
1595-
Rathousky, Karol
1757B587½ - ½
7.5
Krno, Vladimir
1694-
Juhaniak, Lubomir
17530 - 1
7.6
Jambrich, Jaromir
1507-
Vojacek, Alois
10701 - 0
7.7
Just, Jozef
1520-
Coufal, Jozef
10001 - 0
7.8
Elis, Julius
1400-
Hudak, Igor
1000½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.13  Tatran DElo-18  Dubravan CElo0 : 8
9.1
Zahorsky, Michal
1696B640-
Cajka, Tibor
2115A8830 - 1
9.2
Buransky, Jozef
1797-
Benci, Jozef
1865A7520 - 1
9.3
Povraznik, Peter
1547B637-
Duraj, Jan
1872B9950 - 1
9.4
Vaverka, Miroslav
1537-
Durovka, Stefan
17570 - 1
9.5
Caplovic, Jan
1425-
Pastorok, Miroslav
16950 - 1
9.6
Manasek, Vladimir
1480-
Straka, Ivan
17030 - 1
9.7
Vlcek, Milan
1302-
Pauk, Peter
17310 - 1
9.8
Kucerova, Zuzana
1000-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-17  Slovan KElo4½:3½
10.1
Dujava, Daniel
2094A676-
Sturc, Gustav
1970B5151 - 0
10.2
Prochazka, Jaromir
1894A674-
Zdrazil, Bohumir
1788B5210 - 1
10.3
Stecko, Ivan
1799-
Nagy, Edmund
15671 - 0
10.4
Marusic, Martin
1751-
Tomcik, Leon
15511 - 0
10.5
Kis, Tomas
1711-
Butora, Frantisek
1447½ - ½
10.6
Belas, Jozef
1588-
Duchovic, Dusan
16730 - 1
10.7
Ziacik, Pavol
1543-
Filipek, Peter
1315½ - ½
10.8
Ciganek, Jaroslav
1464-
Kamskiy, Vladimir
1000½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-16  TilgnerkaElo8 : 0
11.1
Petrek, Dominik
1737B619-
Kobela, Pavol
16321 - 0
11.2
Smaho, Timur
1421-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
11.3
Cizmar, Tomas
1411-
Szabova, Lucia
10001 - 0
11.4
Rak, Martin
1487-
Adamek, Alexander
10001 - 0
11.5
Lakota, Jan
1360-
Kollar, Leo
10001 - 0
11.6
Schwab, Augustin Timotej
1000-
bez hráča
0+ - -
11.7
Hronec, Tadeas
1000-
bez hráča
0+ - -
11.8
Kozub, Lukas
1000-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.5  Slovan JElo-3  Doprastav BSA BElo6 : 2
1.1
Heger, Peter
1481-
Huncar, Martin
1845A6200 - 1
1.2
Kaiser, Daniel
1401-
Achberger, Jarolim
14820 - 1
1.3
Horvathova, Hana
1248-
Kopca, Peter
11951 - 0
1.4
Rybiansky, Jergus
1395-
Livnansky, Michal
10001 - 0
1.5
Markschies, Benjamin Max
1135-
Kajaba, Matus
10001 - 0
1.6
Krajci, Damian
1000-
Vrabel, Michal Juraj
10001 - 0
1.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Sabaj, Viktor
10001 - 0
1.8
Zalesky, Daniel
1000-
Gregus-Kohut, Juraj
10001 - 0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-2  Ruzinov BElo3½:4½
2.1
Licka, Radomir
1663-
Ferik, Andrej
1806A1830 - 1
2.2
Fiala, Jan
1638-
Moravcik, Peter
1617½ - ½
2.3
Struhar, Adrian
1426-
Matusek, Jan
1570½ - ½
2.4
Gal, Milan
1388-
Hatala, Peter
1476½ - ½
2.5
Adamec, Maros
1305-
Marcek, Jan
1617B1000 - 1
2.6
Zacik, Tibor Gregor
1258-
Zatko, Peter
13921 - 0
2.7
Licka, Daniel
1405-
Barati, Barnabas
13911 - 0
2.8
Milata, Matej
1430-
Zatko, Peter
10000 - 1
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.7  Tatran CElo-1  Karlova VesElo5 : 3
3.1
Beran, Jan
1817A631-
Belanji, Branislav
1886Z630 - 1
3.2
Molnar, Viliam
1832A636-
Nepras, Martin
1990A310 - 1
3.3
Sorsak, Jozef
1819B639-
Suchansky, Jakub
1968B100½ - ½
3.4
Koutny, Bretislav
1738B635-
Zacka, Ladislav
1779A32½ - ½
3.5
Galan, Anton
1656-
Galik, Vladimir
16411 - 0
3.6
Bohacek, Ludovit
1727-
Hadri, Marian
15671 - 0
3.7
Skripek, Jan
1591-
Vas, Jozef
15691 - 0
3.8
Skoviera, Luboslav
1730-
Oravec, Lubos
14931 - 0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-11  Slovan IElo2 : 6
4.1
Puchovsky, Ladislav
1964A677-
Vadila, Ondrej
2087B5190 - 1
4.2
Barta, Ondrej
1389-
Krisko, Vladimir
16310 - 1
4.3
Skripecky, Marian
1436-
Bohunicky, Pavol
1613A5040 - 1
4.4
Skachova, Zuzana
1402-
Skrinar, Marek
16050 - 1
4.5
Skach, Lubomir
1238-
Compel, Daniel
16041 - 0
4.6
Krupa, Andrej
1207-
Pozar, Daniel
1405½ - ½
4.7
Jursova, Elena
1160-
Kristufek, Michal
10000 - 1
4.8
Skripecky, Marek
1000-
Krisko, Vladimir
1000½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.9  Strelec CElo-10  Doprastav IElo1 : 7
5.1
Jurcak, Marian
1826-
Kersten, Juraj
19290 - 1
5.2
Kukan, Michal
1731-
Ulehla, Dag
18200 - 1
5.3
Benci, Rudolf
1650-
Vinarcik, Jan
1877B6150 - 1
5.4
Blaho, Jakub
1584-
Kysel, Jozef
16670 - 1
5.5
Blaho, Igor
1534-
Halasz, Michal
1633½ - ½
5.6
Belosovic, Pavol
1398-
Dubnicka, Stefan
15930 - 1
5.7
Patzelt, Marek
1364-
Polak, Pavol
14550 - 1
5.8
Hanzel, Artom
1293-
Fonod, Zigmund
1427½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.17  Slovan KElo-15  Doprastav BSA AElo5 : 3
7.1
Sturc, Gustav
1970B515-
Vrba, Michal
2017A618½ - ½
7.2
Zdrazil, Bohumir
1788B521-
Petrek, Dominik
1737B6191 - 0
7.3
Kovacic, Stefan
1635-
Klimova, Maria
15391 - 0
7.4
Tomcik, Leon
1551-
Smaho, Timur
14211 - 0
7.5
Butora, Frantisek
1447-
Cizmar, Tomas
14110 - 1
7.6
Greppel, Pavol
1437-
Rak, Martin
14870 - 1
7.7
Duchovic, Dusan
1673-
Lakota, Jan
13601 - 0
7.8
Filipek, Peter
1315-
Galba, Branislav
1000½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-14  Lokomotiva CElo3 : 5
8.1
Cajka, Tibor
2115A883-
Novak, Martin
1894A6751 - 0
8.2
Ochrana, Ladislav
1972A753-
Prochazka, Jaromir
1894A6740 - 1
8.3
Duraj, Jan
1872B995-
Stecko, Ivan
1799½ - ½
8.4
Durovka, Stefan
1757-
Marusic, Martin
17510 - 1
8.5
Kytlica, Peter
1820-
Androvic, Peter
16710 - 1
8.6
Straka, Ivan
1703-
Belas, Jozef
15880 - 1
8.7
Pauk, Peter
1731-
Gonda, Jan
15961 - 0
8.8
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Ziacik, Pavol
1543½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.19  NBSElo-13  Tatran DElo7 : 1
9.1
Tomanek, Rafael
1881A762-
Zahorsky, Michal
1696B6401 - 0
9.2
Pivacek, Jozef
1804-
Povraznik, Peter
1547B6371 - 0
9.3
Vodicka, Ivan
1857-
Stancek, Stefan
15251 - 0
9.4
Krajcovic, Boris
1701-
Caplovic, Jan
1425½ - ½
9.5
Cibiri, Ivan
1595-
Manasek, Vladimir
1480½ - ½
9.6
Vyboch, Michal
1679-
Zuzik, Emil
14051 - 0
9.7
Kendera, Tomas
1629-
Vlcek, Milan
13021 - 0
9.8
Szulenyi, Frantisek
1483-
Brhlovic, Juraj
1262+ - -
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-22  Apollo CElo4½:3½
11.1
Salgovic, Simon
1854B612-
Bilka, Radoslav
1681½ - ½
11.2
Janikovic, Alex Zoltan
1577-
Chrenko, Peter
1828B8900 - 1
11.3
Paluska, Karol
1619-
Cacko, Jozef
15951 - 0
11.4
Zverka, Peter Samuel
1249-
Krno, Vladimir
1694½ - ½
11.5
Dolnik, Michal
1204-
Jambrich, Jaromir
15071 - 0
11.6
Malaschitz, Teodor
1548-
Just, Jozef
1520½ - ½
11.7
Janikovic, Zoltan
1502-
Elis, Julius
14001 - 0
11.8
Majtan, Teo Jan
1000-
Mlady, Juraj
12470 - 1
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.11  Slovan IElo-9  Strelec CElo2½:5½
1.1
Krisko, Vladimir
1631-
Jurcak, Marian
18260 - 1
1.2
Petrek, David
1635-
Lichner, Peter
16570 - 1
1.3
Bohunicky, Pavol
1613A504-
Benci, Rudolf
16500 - 1
1.4
Compel, Daniel
1604-
Blaho, Jakub
1584½ - ½
1.5
Pozar, Daniel
1405-
Blaho, Igor
1534½ - ½
1.6
Pekar, Matus
1574-
Patzelt, Marek
1364½ - ½
1.7
Kristufek, Michal
1000-
Liner, Martin
10000 - 1
1.8
Krisko, Vladimir
1000-
Szabados, Martin
10001 - 0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-8  Lokomotiva DElo5 : 3
2.1
Belanji, Branislav
1886Z63-
Pytlik, Pavol
20600 - 1
2.2
Nepras, Martin
1990A31-
Puchovsky, Ladislav
1964A677½ - ½
2.3
Zacka, Ladislav
1779A32-
Barta, Ondrej
13891 - 0
2.4
Hadri, Marian
1567-
Hitka, Robert
1452A679½ - ½
2.5
Vas, Jozef
1569-
Skach, Lubomir
12381 - 0
2.6
Simon, Jozef
1187-
Kyselica, Daniel
11491 - 0
2.7
Kriska, Juraj
1000-
Krupa, Andrej
12070 - 1
2.8
Kruzliak, Stefan
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-7  Tatran CElo3½:4½
3.1
Ferik, Andrej
1806A183-
Beran, Jan
1817A631½ - ½
3.2
Matusek, Jan
1570-
Molnar, Viliam
1832A6361 - 0
3.3
Vesely, Bedrich
1627-
Sorsak, Jozef
1819B6391 - 0
3.4
Machalik, Juraj
1541-
Koutny, Bretislav
1738B6351 - 0
3.5
Vlacuha, Robert
1562-
Galan, Anton
16560 - 1
3.6
Marcek, Jan
1617B100-
Chodak, Ivan
17330 - 1
3.7
Faltus, Jan
1431-
Bohacek, Ludovit
17270 - 1
3.8
Zatko, Peter
1000-
Skripek, Jan
15910 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-6  Dubravan BElo1½:6½
4.1
Kapetanos, Andreas
1739Z97-
Laho, Tomas
1791½ - ½
4.2
Achberger, Jarolim
1482-
Fiala, Jan
1638½ - ½
4.3
Pavelka, Jonatan
1087-
Struhar, Adrian
1426½ - ½
4.4
Livnansky, Michal
1000-
Gal, Milan
13880 - 1
4.5
Nedeliak, Oliver
1000-
Adamec, Maros
13050 - 1
4.6
Kajaba, Matus
1000-
Zacik, Tibor Gregor
12580 - 1
4.7
Nedeliak, Matej
1000-
Hlavac, Tomas
12150 - 1
4.8
Stasik, Alan
1000-
Zacik, Tibor
10000 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-5  Slovan JElo3½:4½
5.1
Fedor, Pavol
1588-
Kokles, Jan
1612½ - ½
5.2
Hutman, Martin
1537-
Heger, Peter
14810 - 1
5.3
Vojtko, Robert
1579-
Horvath, Jan
12811 - 0
5.4
Krammer, Anton
1519-
Zetocha, Adela
1343½ - ½
5.5
Michlik, Filip
1386-
Horvath, Marian
1265½ - ½
5.6
Seben, Andrej
1440-
Horvathova, Hana
12481 - 0
5.7
bez hráča
0-
Rybiansky, Jergus
1395- - +
5.8
bez hráča
0-
Zalesky, Daniel
1000- - +
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.13  Tatran DElo-20  Krasnany DElo3½:4½
8.1
Chovanec, Peter
1675-
Kebis, Milos
1814B5830 - 1
8.2
Brabec, Juraj
1624-
Mikulasek, Viktor
1819B5860 - 1
8.3
Buransky, Jozef
1797-
Rathousky, Karol
1757B5871 - 0
8.4
Povraznik, Peter
1547B637-
Juhaniak, Lubomir
17530 - 1
8.5
Stancek, Stefan
1525-
Bukovcak, Jaroslav
1671½ - ½
8.6
Vaverka, Miroslav
1537-
Chobot, Stefan
15601 - 0
8.7
Caplovic, Jan
1425-
Ivanic, Leon
10001 - 0
8.8
Vlcek, Milan
1302-
Hudak, Igor
10000 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-19  NBSElo2½:5½
9.1
Dujava, Daniel
2094A676-
Frindt, Kornel
2213A7630 - 1
9.2
Prochazka, Jaromir
1894A674-
Tomanek, Rafael
1881A7621 - 0
9.3
Stecko, Ivan
1799-
Pivacek, Jozef
1804½ - ½
9.4
Androvic, Peter
1671-
Vodicka, Ivan
18570 - 1
9.5
Gonda, Jan
1596-
Krajcovic, Boris
1701½ - ½
9.6
Ziacik, Pavol
1543-
Vyboch, Michal
16790 - 1
9.7
Ciganek, Jaroslav
1464-
Kendera, Tomas
1629½ - ½
9.8
Liscak, Peter
1459-
Psotny, Martin
15840 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-18  Dubravan CElo2½:5½
10.1WFM
Vrbova, Niki
2164B617-
Sipeky, Ladislav
1925A751½ - ½
10.2
Petrek, Dominik
1737B619-
Benci, Jozef
1865A752½ - ½
10.3
Smaho, Timur
1421-
Duraj, Jan
1872B9951 - 0
10.4
Cizmar, Tomas
1411-
Durovka, Stefan
17570 - 1
10.5
Lakota, Jan
1360-
Pastorok, Miroslav
1695½ - ½
10.6
Cutka, Pavol
1041-
Straka, Ivan
17030 - 1
10.7
Komora, Simon
1000-
Pauk, Peter
17310 - 1
10.8
Kozub, Lukas
1000-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-17  Slovan KElo1 : 7
11.1
Certik, Matej
1884A972-
Sturc, Gustav
1970B5150 - 1
11.2
Kobela, Pavol
1632-
Zdrazil, Bohumir
1788B5211 - 0
11.3
Durana, Jonas
1214B633-
Kralovic, Peter
17880 - 1
11.4
Vybiral, Jakub
1000-
Kovacic, Stefan
16350 - 1
11.5
Krivosik, Matus
1000-
Tomcik, Leon
15510 - 1
11.6
Certik, Jaroslav
1000-
Butora, Frantisek
14470 - 1
11.7
Szabova, Lucia
1000-
Greppel, Pavol
14370 - 1
11.8
Kollar, Leo
1000-
Filipek, Peter
13150 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.22  Apollo CElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-4  Doprastav GElo5½:2½
1.1
Laho, Tomas
1791-
Bujnovsky, Jan
1822½ - ½
1.2
Licka, Radomir
1663-
Stofa, David
1730A6801 - 0
1.3
Fiala, Jan
1638-
Hutman, Martin
15371 - 0
1.4
Struhar, Adrian
1426-
Vojtko, Robert
1579½ - ½
1.5
Gal, Milan
1388-
Krammer, Anton
15190 - 1
1.6
Adamec, Maros
1305-
Michlik, Filip
1386½ - ½
1.7
Licka, Daniel
1405-
Turza, Stefan
13781 - 0
1.8
Hlavac, Tomas
1215-
Nedoba, Jakub
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.7  Tatran CElo-3  Doprastav BSA BElo6 : 2
2.1
Beran, Jan
1817A631-
Huncar, Martin
1845A6200 - 1
2.2
Molnar, Viliam
1832A636-
Kapetanos, Andreas
1739Z970 - 1
2.3
Koutny, Bretislav
1738B635-
Pavelka, Jonatan
10871 - 0
2.4
Galan, Anton
1656-
Vrabel, Michal Juraj
10001 - 0
2.5
Bohacek, Ludovit
1727-
Guller, Patrik
10001 - 0
2.6
Skripek, Jan
1591-
Sabaj, Viktor
10001 - 0
2.7
Skoviera, Luboslav
1730-
Hanzal, Filip
10001 - 0
2.8
Sun, Jan
1772-
Stasik, Alan
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-2  Ruzinov BElo3½:4½
3.1
Puchovsky, Ladislav
1964A677-
Ferik, Andrej
1806A183½ - ½
3.2
Barta, Ondrej
1389-
Moravcik, Peter
16171 - 0
3.3
Skripecky, Marian
1436-
Hatala, Peter
1476½ - ½
3.4
Krupa, Andrej
1207-
Machalik, Juraj
15411 - 0
3.5
Jursova, Elena
1160-
Marcek, Jan
1617B1000 - 1
3.6
Jursa, Juraj
1022-
Zatko, Peter
13920 - 1
3.7
Skripecky, Marek
1000-
Faltus, Jan
1431½ - ½
3.8
Bernard, Martin
1000-
Zatko, Peter
10000 - 1
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.9  Strelec CElo-1  Karlova VesElo3½:4½
4.1
Jurcak, Marian
1826-
Belanji, Branislav
1886Z631 - 0
4.2
Marcok, Jan
1758-
Zacka, Ladislav
1779A320 - 1
4.3
Benci, Rudolf
1650-
Galik, Vladimir
16410 - 1
4.4
Blaho, Jakub
1584-
Hadri, Marian
1567½ - ½
4.5
Blaho, Igor
1534-
Vas, Jozef
15690 - 1
4.6
Belosovic, Pavol
1398-
Oravec, Lubos
14931 - 0
4.7
Patzelt, Marek
1364-
Marko, Jan
16730 - 1
4.8
Liner, Martin
1000-
Kriska, Juraj
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-11  Slovan IElo1½:6½
5.1
Kersten, Juraj
1929-
Vadila, Ondrej
2087B5190 - 1
5.2
Goga, Frantisek
1812B613-
Hecht, Tomas
1978B505½ - ½
5.3
Ulehla, Dag
1820-
Chlpek, Daniel
1931B5060 - 1
5.4
Vinarcik, Jan
1877B615-
Petrek, David
16350 - 1
5.5
Kysel, Jozef
1667-
Bohunicky, Pavol
1613A5040 - 1
5.6
Halasz, Michal
1633-
Skrinar, Marek
1605½ - ½
5.7
Dubnicka, Stefan
1593-
Compel, Daniel
1604½ - ½
5.8
Kulik, Juraj
1533-
Pekar, Matus
15740 - 1
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.5  Slovan JElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-16  TilgnerkaElo7 : 1
7.1
Cajka, Tibor
2115A883-
Kobela, Pavol
16321 - 0
7.2
Sipeky, Ladislav
1925A751-
Brechtl, Samuel
1181B632- - +
7.3
Duraj, Jan
1872B995-
Krivosik, Matus
10001 - 0
7.4
Durovka, Stefan
1757-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
7.5
Kytlica, Peter
1820-
Simon, Samuel
10001 - 0
7.6
Pastorok, Miroslav
1695-
Szabova, Lucia
10001 - 0
7.7
Straka, Ivan
1703-
Ravas, Samuel
10001 - 0
7.8
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Ravas, Jakub
11091 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.19  NBSElo-15  Doprastav BSA AElo5 : 3
8.1
Tomanek, Rafael
1881A762-
Komora, Andrej
2294A6160 - 1
8.2
Pivacek, Jozef
1804-
Vrba, Michal
2017A6180 - 1
8.3
Cibiri, Ivan
1595-
Petrek, Dominik
1737B619½ - ½
8.4
Vyboch, Michal
1679-
Cizmar, Tomas
14111 - 0
8.5
Kendera, Tomas
1629-
Rak, Martin
14871 - 0
8.6
Szulenyi, Frantisek
1483-
Lakota, Jan
13601 - 0
8.7
Prokes, Michal
1146-
Komora, Simon
1000½ - ½
8.8
Nemethy, Peter
1040-
Hamid, Hanka Leila
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-14  Lokomotiva CElo3 : 5
9.1
Kebis, Milos
1814B583-
Dujava, Daniel
2094A6760 - 1
9.2
Mikulasek, Viktor
1819B586-
Gremen, Tomas
18700 - 1
9.3
Rathousky, Karol
1757B587-
Stecko, Ivan
1799½ - ½
9.4
Juhaniak, Lubomir
1753-
Marusic, Martin
1751½ - ½
9.5
Hanker, Lubomir
1540-
Kedro, Tomas
1751½ - ½
9.6
Chobot, Stefan
1560-
Belas, Jozef
1588½ - ½
9.7
Ivanic, Leon
1000-
Gonda, Jan
15961 - 0
9.8
Hudak, Igor
1000-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-13  Tatran DElo6 : 2
10.1
Valovic, Matus
1950B609-
Zahorsky, Michal
1696B6401 - 0
10.2
Damek, Michal
1874A610-
Chovanec, Peter
16751 - 0
10.3
Salgovic, Simon
1854B612-
Brabec, Juraj
16241 - 0
10.4
Janikovic, Alex Zoltan
1577-
Buransky, Jozef
1797½ - ½
10.5
Paluska, Karol
1619-
Povraznik, Peter
1547B637½ - ½
10.6
Dolnik, Michal
1204-
Stancek, Stefan
1525½ - ½
10.7
Malaschitz, Teodor
1548-
Caplovic, Jan
14251 - 0
10.8
Janikovic, Zoltan
1502-
Zuzik, Emil
1405½ - ½
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.17  Slovan KElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-10  Doprastav IElo4 : 4
1.1
Belanji, Branislav
1886Z63-
Kersten, Juraj
19290 - 1
1.2
Nepras, Martin
1990A31-
Goga, Frantisek
1812B6131 - 0
1.3
Zacka, Ladislav
1779A32-
Ulehla, Dag
1820½ - ½
1.4
Galik, Vladimir
1641-
Vinarcik, Jan
1877B6150 - 1
1.5
Hadri, Marian
1567-
Halasz, Michal
1633½ - ½
1.6
Vas, Jozef
1569-
Dubnicka, Stefan
15931 - 0
1.7
Oravec, Lubos
1493-
Polak, Pavol
1455½ - ½
1.8
Simon, Jozef
1187-
Kulik, Juraj
1533½ - ½
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-9  Strelec CElo4½:3½
2.1
Moravcik, Peter
1617-
Patzelt, Rastislav
17871 - 0
2.2
Matusek, Jan
1570-
Lichner, Peter
1657½ - ½
2.3
Vesely, Bedrich
1627-
Benci, Rudolf
16501 - 0
2.4
Machalik, Juraj
1541-
Blaho, Jakub
15840 - 1
2.5
Marcek, Jan
1617B100-
Kaceriak, Ivan
15091 - 0
2.6
Zatko, Peter
1392-
Blaho, Igor
15340 - 1
2.7
Faltus, Jan
1431-
Patzelt, Marek
13640 - 1
2.8
Zatko, Peter
1000-
Liner, Martin
10001 - 0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-8  Lokomotiva DElo5 : 3
3.1
Huncar, Martin
1845A620-
Beno, Milan
17570 - 1
3.2
Kapetanos, Andreas
1739Z97-
Skach, Lubomir
12381 - 0
3.3
Shirinyan, Daniel
1597Z98-
Kyselica, Daniel
11491 - 0
3.4
Achberger, Jarolim
1482-
Krupa, Andrej
12071 - 0
3.5
Sipos, Patrik
1000-
Jursova, Elena
11600 - 1
3.6
Kopca, Peter
1195-
Jursa, Juraj
10221 - 0
3.7
Kajaba, Matus
1000-
Skripecky, Marek
10000 - 1
3.8
Gregus-Kohut, Juraj
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-7  Tatran CElo4½:3½
4.1
Hricak, Vasil
2068A608-
Molnar, Viliam
1832A6361 - 0
4.2
Bujnovsky, Jan
1822-
Sorsak, Jozef
1819B6391 - 0
4.3
Jaros, Lukas
1760-
Koutny, Bretislav
1738B6351 - 0
4.4
Stofa, David
1730A680-
Galan, Anton
16561 - 0
4.5
Hutman, Martin
1537-
Bohacek, Ludovit
17270 - 1
4.6
Vojtko, Robert
1579-
Garaj, Ivan
16700 - 1
4.7
Blizman, Marian
1575-
Skripek, Jan
1591½ - ½
4.8
Michlik, Filip
1386-
Skoviera, Luboslav
17300 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.5  Slovan JElo-6  Dubravan BElo2 : 6
5.1
Cervenak, Ladislav
1783-
Lukac, Peter
16650 - 1
5.2
Eiben, Pavol
1763-
Licka, Radomir
1663½ - ½
5.3
Kaiser, Daniel
1401-
Fiala, Jan
1638½ - ½
5.4
Horvath, Jan
1281-
Struhar, Adrian
14261 - 0
5.5
Zetocha, Adela
1343-
Gal, Milan
13880 - 1
5.6
Horvathova, Hana
1248-
Adamec, Maros
13050 - 1
5.7
Krajci, Damian
1000-
Licka, Daniel
14050 - 1
5.8
Krasnansky, Radovan
1000-
Hlavac, Tomas
12150 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.11  Slovan IElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.13  Tatran DElo-22  Apollo CElo1 : 7
7.1
Zahorsky, Michal
1696B640-
Bilka, Radoslav
16810 - 1
7.2
Povraznik, Peter
1547B637-
Racko, Jan
17440 - 1
7.3
Stancek, Stefan
1525-
Cacko, Jozef
15950 - 1
7.4
Vaverka, Miroslav
1537-
Krno, Vladimir
16941 - 0
7.5
Caplovic, Jan
1425-
Jambrich, Jaromir
15070 - 1
7.6
Kucerova, Zuzana
1000-
Just, Jozef
15200 - 1
7.7
bez hráča
0-
Elis, Julius
1400- - +
7.8
bez hráča
0-
Halas, Jozef
1000- - +
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-21  Doprastav HElo4½:3½
8.1
Dujava, Daniel
2094A676-
Valovic, Matus
1950B6091 - 0
8.2
Prochazka, Jaromir
1894A674-
Malaschitz, Richard
2003½ - ½
8.3
Marusic, Martin
1751-
Damek, Michal
1874A6100 - 1
8.4
Kis, Tomas
1711-
Paluska, Karol
1619½ - ½
8.5
Kosper, Peter
1713-
Zverka, Peter Samuel
12491 - 0
8.6
Belas, Jozef
1588-
Dolnik, Michal
1204½ - ½
8.7
Gonda, Jan
1596-
Malaschitz, Teodor
15481 - 0
8.8
Ciganek, Jaroslav
1464-
Janikovic, Zoltan
15020 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-20  Krasnany DElo1½:6½
9.1
Petrek, Dominik
1737B619-
Mikulasek, Viktor
1819B586½ - ½
9.2
Smaho, Timur
1421-
Boldocki, Rastislav
17960 - 1
9.3
Cizmar, Tomas
1411-
Rathousky, Karol
1757B5870 - 1
9.4
Lakota, Jan
1360-
Juhaniak, Lubomir
17531 - 0
9.5
Hronec, Tadeas
1000-
Bukovcak, Jaroslav
16710 - 1
9.6
Cutka, Pavol
1041-
Chobot, Stefan
15600 - 1
9.7
Komora, Simon
1000-
Ivanic, Leon
10000 - 1
9.8
Iakovlieva, Sofia
1000-
Hudak, Igor
10000 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-19  NBSElo½ :7½
10.1
Kobela, Pavol
1632-
Tomanek, Rafael
1881A762½ - ½
10.2
Durana, Jonas
1214B633-
Pivacek, Jozef
18040 - 1
10.3
Vybiral, Jakub
1000-
Vodicka, Ivan
18570 - 1
10.4
Krivosik, Matus
1000-
Krajcovic, Boris
17010 - 1
10.5
Simon, Samuel
1000-
Cibiri, Ivan
15950 - 1
10.6
Szabova, Lucia
1000-
Szulenyi, Frantisek
14830 - 1
10.7
Ravas, Samuel
1000-
Illas, Richard
15090 - 1
10.8
Ravas, Jakub
1109-
Prokes, Michal
11460 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.17  Slovan KElo-18  Dubravan CElo1 : 7
11.1
Sturc, Gustav
1970B515-
Cajka, Tibor
2115A8830 - 1
11.2
Zdrazil, Bohumir
1788B521-
Ochrana, Ladislav
1972A7530 - 1
11.3
Kovacic, Stefan
1635-
Kytlica, Peter
18201 - 0
11.4
Tomcik, Leon
1551-
Pastorok, Miroslav
16950 - 1
11.5
Butora, Frantisek
1447-
Belak, Milan
16860 - 1
11.6
Greppel, Pavol
1437-
Pauk, Peter
17310 - 1
11.7
Filipek, Peter
1315-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
11.8
Kamskiy, Vladimir
1000-
Dobcsanyi, Dominik
16180 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.7  Tatran CElo-5  Slovan JElo6 : 2
1.1
Beran, Jan
1817A631-
Cervenak, Ladislav
1783½ - ½
1.2
Molnar, Viliam
1832A636-
Kokles, Jan
16121 - 0
1.3
Koutny, Bretislav
1738B635-
Heger, Peter
1481½ - ½
1.4
Galan, Anton
1656-
Zetocha, Adela
13430 - 1
1.5
Bohacek, Ludovit
1727-
Horvath, Marian
12651 - 0
1.6
Garaj, Ivan
1670-
Horvathova, Hana
12481 - 0
1.7
Skripek, Jan
1591-
Markschies, Benjamin Max
11351 - 0
1.8
Skoviera, Luboslav
1730-
Zalesky, Daniel
10001 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-4  Doprastav GElo2½:5½
2.1
Kompas, Igor
1809-
Fedor, Pavol
15881 - 0
2.2
Barta, Ondrej
1389-
Vojtko, Robert
15790 - 1
2.3
Hitka, Robert
1452A679-
Blizman, Marian
15750 - 1
2.4
Skripecky, Marian
1436-
Pacolak, Tibor
1542½ - ½
2.5
Skach, Lubomir
1238-
Krammer, Anton
15190 - 1
2.6
Kyselica, Daniel
1149-
Michlik, Filip
13860 - 1
2.7
Krupa, Andrej
1207-
Turza, Stefan
13780 - 1
2.8
Skripecky, Marek
1000-
Nedoba, Jakub
10001 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.9  Strelec CElo-3  Doprastav BSA BElo3½:4½
3.1
Benci, Rudolf
1650-
Huncar, Martin
1845A6200 - 1
3.2
Blaho, Jakub
1584-
Kapetanos, Andreas
1739Z970 - 1
3.3
Blaho, Igor
1534-
Shirinyan, Daniel
1597Z98½ - ½
3.4
Belosovic, Pavol
1398-
Pavelka, Jonatan
10870 - 1
3.5
Patzelt, Marek
1364-
Sipos, Patrik
10001 - 0
3.6
Liner, Martin
1000-
Livnansky, Michal
10001 - 0
3.7
Kaceriak, Simon
1010-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
3.8
Szabados, Martin
1000-
Stasik, Alan
10000 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-2  Ruzinov BElo4½:3½
4.1
Kersten, Juraj
1929-
Ferik, Andrej
1806A1830 - 1
4.2
Goga, Frantisek
1812B613-
Moravcik, Peter
16171 - 0
4.3
Ulehla, Dag
1820-
Vesely, Bedrich
16271 - 0
4.4
Vinarcik, Jan
1877B615-
Kuma, Rudolf
15771 - 0
4.5
Halasz, Michal
1633-
Hatala, Peter
14761 - 0
4.6
Polak, Pavol
1455-
Marcek, Jan
1617B1000 - 1
4.7
Kulik, Juraj
1533-
Barati, Barnabas
1391½ - ½
4.8
Ruzicka, Miroslav
1541-
Zatko, Peter
10000 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.11  Slovan IElo-1  Karlova VesElo3½:4½
5.1
Hecht, Tomas
1978B505-
Belanji, Branislav
1886Z630 - 1
5.2
Petrek, David
1635-
Zacka, Ladislav
1779A320 - 1
5.3
Paulicka, Ivan
1629-
Galik, Vladimir
16411 - 0
5.4
Bohunicky, Pavol
1613A504-
Hadri, Marian
15671 - 0
5.5
Compel, Daniel
1604-
Vas, Jozef
1569½ - ½
5.6
Petrek, Miroslav
1477-
Oravec, Lubos
14930 - 1
5.7
Pekar, Matus
1574-
Kriska, Juraj
10000 - 1
5.8
Kristufek, Michal
1000-
Hricko, Boris
10001 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.19  NBSElo-17  Slovan KElo4 : 4
7.1
Tomanek, Rafael
1881A762-
Sturc, Gustav
1970B515½ - ½
7.2
Vodicka, Ivan
1857-
Kovacic, Stefan
16351 - 0
7.3
Krajcovic, Boris
1701-
Tomcik, Leon
15510 - 1
7.4
Cibiri, Ivan
1595-
Butora, Frantisek
14470 - 1
7.5
Vyboch, Michal
1679-
Greppel, Pavol
14371 - 0
7.6
Psotny, Martin
1584-
Benova, Zita
1583½ - ½
7.7
Szulenyi, Frantisek
1483-
Duchovic, Dusan
16730 - 1
7.8
Illas, Richard
1509-
Filipek, Peter
13151 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00