TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Turnaje v okolí 100km

Archív článkov

http://chess-results.com/tnr380832.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112131415161718192021222324 TB1  TB2  TB3 
1Dubravan C * 3778587103068,00
2Tatran C * 55766103057,00
3NBS3 * 4875102557,00
4Doprastav I * 4677102556,50
5Lokomotiva C5 * 7534102553,00
6Karlova Ves341 * 54875102352,50
7Slovan I1 * 776102153,50
8Slovan K14 * 5457101748,50
9KSN B003 * 647611948,00
10Doprastav G3 * 611849,50
11Krasnany D332 * 447811750,00
12Ruzinov B4 * 4711743,00
13Doprastav H444 * 611549,50
14Apollo C½5424 * 7811446,50
15Dubravan B121 * 6411340,00
16Slovan J2½01½2 * 611232,00
17Strelec C1 * 5938,50
18Tatran D01121 * 757932,50
19Doprastav BSA B2111½12 * 5619,50
20Doprastav BSA A343231 * 8431,00
21Lokomotiva D324½33 * 129,00
22Tilgnerka1½½1½0½010 * 05,00
23Bye A * 00,00
Bye B * 00,00

Súpisky družstiev

  23. KSN B (Elo Ø:1429 / TB1: 119 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Walterova Ema174901496071010,0
2Havalda Samuel14530149554907,0
3Bochnickova Simona158301495856210,0
4Smidova Michaela142801496281010,0
5Striskova Lucia140801496095810,0
6Kubikova Nina11610149550757,0
7Kapolkova Greta139101495555510,0
8Meszaros Casey Ryan11420149632057,0
9Sahidi Sear11580149598364,0
10Sahidi Shabir11800149598283,0
11Havaldova Natalia12371078736205803,0
12Bazikova Sophia01000149598011,0
13Sun Martin01000149637012,0
14Valentova Sophia01125149638842,0
15Stelbasky Filip01000149517201,0
16Kapolkova Alzbeta01000149595930,0
17Sunova Michaela01000149664841,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  9. KSN B (Elo Ø:1429, TB1: 119 / TB2: 48)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Walterova Ema1749014960710½½½0010111101771
2Havalda Samuel1453014955490100010171661
3Bochnickova Simona15830149585621010011½11101559
4Smidova Michaela1428014962810011100½001101558
5Striskova Lucia1408014960958½½1100½111101467
6Kubikova Nina1161014955075011000171389
7Kapolkova Greta1391014955555½100010101101439
8Meszaros Casey Ryan1142014963205011111171195
9Sahidi Sear1158014959836100141418
10Sahidi Shabir118001495982810131310
11Havaldova Natalia123710787362058011131133
12Bazikova Sophia0100014959801011447
13Sun Martin01000149637010021410
14Valentova Sophia0112514963884+½21000
15Stelbasky Filip0100014951720011502
17Sunova Michaela0100014966484011146

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-23  KSN BElo5½:2½
7.1
Prochazka, Jaromir
1887A674-
Walterova, Ema
1749½ - ½
7.2
Kosper, Peter
1696-
Bochnickova, Simona
15830 - 1
7.3
Androvic, Peter
1657-
Smidova, Michaela
14281 - 0
7.4
Belas, Jozef
1578-
Striskova, Lucia
1408½ - ½
7.5
Gonda, Jan
1597-
Kubikova, Nina
11611 - 0
7.6
Ziacik, Pavol
1543-
Kapolkova, Greta
1391½ - ½
7.7
Ciganek, Jaroslav
1457-
Meszaros, Casey Ryan
11421 - 0
7.8
Liscak, Peter
1447-
Bazikova, Sophia
10001 - 0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.23  KSN BElo-15  Doprastav BSA AElo6 : 2
10.1
Walterova, Ema
1749-
Klimova, Maria
1546½ - ½
10.2
Bochnickova, Simona
1583-
Smaho, Timur
14160 - 1
10.3
Smidova, Michaela
1428-
Cizmar, Tomas
13861 - 0
10.4
Striskova, Lucia
1408-
Rak, Martin
1487½ - ½
10.5
Kubikova, Nina
1161-
Lakota, Jan
13861 - 0
10.6
Meszaros, Casey Ryan
1142-
Cutka, Pavol
10411 - 0
10.7
Sahidi, Sear
1158-
Komora, Simon
10001 - 0
10.8
Sahidi, Shabir
1180-
Hamid, Hanka Leila
10001 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-23  KSN BElo½ :7½
8.1
Kobela, Pavol
1624-
Walterova, Ema
1749½ - ½
8.2
Durana, Jonas
1178B633-
Havalda, Samuel
14530 - 1
8.3
Brechtl, Samuel
1147B632-
Bochnickova, Simona
15830 - 1
8.4
Vybiral, Jakub
1000-
Smidova, Michaela
14280 - 1
8.5
Krivosik, Matus
1000-
Striskova, Lucia
14080 - 1
8.6
Szabova, Lucia
1000-
Kubikova, Nina
11610 - 1
8.7
Ravas, Samuel
1000-
Kapolkova, Greta
13910 - 1
8.8
Ravas, Jakub
1109-
Meszaros, Casey Ryan
11420 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.23  KSN BElo-17  Slovan KElo3 : 5
9.1
Walterova, Ema
1749-
Sturc, Gustav
1977B5150 - 1
9.2
Havalda, Samuel
1453-
Zdrazil, Bohumir
1803B5210 - 1
9.3
Bochnickova, Simona
1583-
Kralovic, Peter
17730 - 1
9.4
Smidova, Michaela
1428-
Nagy, Edmund
15671 - 0
9.5
Striskova, Lucia
1408-
Tomcik, Leon
15481 - 0
9.6
Kubikova, Nina
1161-
Butora, Frantisek
14450 - 1
9.7
Kapolkova, Greta
1391-
Duchovic, Dusan
16770 - 1
9.8
Meszaros, Casey Ryan
1142-
Filipek, Peter
13311 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-23  KSN BElo8 : 0
9.1
Cajka, Tibor
2097A883-
Walterova, Ema
17491 - 0
9.2
Sipeky, Ladislav
1941A751-
Havalda, Samuel
14531 - 0
9.3
Duraj, Jan
1889B995-
Bochnickova, Simona
15831 - 0
9.4
Durovka, Stefan
1766-
Smidova, Michaela
14281 - 0
9.5
Kytlica, Peter
1809-
Striskova, Lucia
14081 - 0
9.6
Straka, Ivan
1709-
Kubikova, Nina
11611 - 0
9.7
Pauk, Peter
1708-
Kapolkova, Greta
13911 - 0
9.8
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Sahidi, Sear
11581 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.23  KSN BElo-19  NBSElo0 : 8
8.1
Smidova, Michaela
1428-
Vodicka, Ivan
18690 - 1
8.2
Striskova, Lucia
1408-
Krajcovic, Boris
16800 - 1
8.3
Kapolkova, Greta
1391-
Cibiri, Ivan
16230 - 1
8.4
Sahidi, Sear
1158-
Vyboch, Michal
16790 - 1
8.5
Sahidi, Shabir
1180-
Kendera, Tomas
16290 - 1
8.6
Sun, Martin
1000-
Psotny, Martin
15590 - 1
8.7
Stelbasky, Filip
1000-
Szulenyi, Frantisek
15020 - 1
8.8
Sunova, Michaela
1000-
Prokes, Michal
11460 - 1
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-23  KSN BElo2 : 6
10.1
Mikulasek, Viktor
1818B586-
Walterova, Ema
17490 - 1
10.2
Juhaniak, Lubomir
1743-
Havalda, Samuel
14531 - 0
10.3
Mihalik, Milan
1706-
Bochnickova, Simona
15830 - 1
10.4
Bukovcak, Jaroslav
1681-
Smidova, Michaela
1428½ - ½
10.5
Chobot, Stefan
1566-
Striskova, Lucia
1408½ - ½
10.6
Vojacek, Alois
1070-
Kapolkova, Greta
13910 - 1
10.7
Coufal, Jozef
1000-
Meszaros, Casey Ryan
11420 - 1
10.8
Hudak, Igor
1000-
Havaldova, Natalia
12370 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.23  KSN BElo-21  Doprastav HElo4 : 4
7.1
Walterova, Ema
1749-
Valovic, Matus
1908B6090 - 1
7.2
Havalda, Samuel
1453-
Rintel, Boris
16731 - 0
7.3
Bochnickova, Simona
1583-
Janikovic, Alex Zoltan
15491 - 0
7.4
Smidova, Michaela
1428-
Paluska, Karol
16210 - 1
7.5
Striskova, Lucia
1408-
Zverka, Peter Samuel
11921 - 0
7.6
Kubikova, Nina
1161-
Dolnik, Michal
11760 - 1
7.7
Kapolkova, Greta
1391-
Janikovic, Zoltan
15350 - 1
7.8
Meszaros, Casey Ryan
1142-
Majtan, Teo Jan
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.22  Apollo CElo-23  KSN BElo3½:4½
11.1
Bilka, Radoslav
1676-
Walterova, Ema
17490 - 1
11.2
Racko, Jan
1743-
Havalda, Samuel
14531 - 0
11.3
Cacko, Jozef
1617-
Bochnickova, Simona
1583½ - ½
11.4
Krno, Vladimir
1703-
Smidova, Michaela
14281 - 0
11.5
Jambrich, Jaromir
1523-
Striskova, Lucia
14080 - 1
11.6
Just, Jozef
1538-
Kapolkova, Greta
13910 - 1
11.7
Elis, Julius
1400-
Havaldova, Natalia
12370 - 1
11.8
Mlady, Juraj
1261-
Sun, Martin
10001 - 0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.23  KSN BElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.23  KSN BElo-13  Tatran DElo7 : 1
11.1
Walterova, Ema
1749-
Zahorsky, Michal
1698B6401 - 0
11.2
Havalda, Samuel
1453-
Povraznik, Peter
1545B6371 - 0
11.3
Bochnickova, Simona
1583-
Stancek, Stefan
15121 - 0
11.4
Kapolkova, Greta
1391-
Vaverka, Miroslav
15550 - 1
11.5
Meszaros, Casey Ryan
1142-
Caplovic, Jan
14251 - 0
11.6
Sahidi, Sear
1158-
Zuzik, Emil
14051 - 0
11.7
Sahidi, Shabir
1180-
Vlcek, Milan
13021 - 0
11.8
Valentova, Sophia
1125-
bez hráča
0+ - -
12. kolo dňa 2019/03/08 o 17:00
š.5  Slovan JElo-23  KSN BElo½ :7½
8.1
Heger, Peter
1478-
Walterova, Ema
17490 - 1
8.2
Horvath, Jan
1287-
Bochnickova, Simona
15830 - 1
8.3
Zetocha, Adela
1327-
Smidova, Michaela
14280 - 1
8.4
Horvathova, Hana
1282-
Striskova, Lucia
14080 - 1
8.5
Rybiansky, Jergus
1413-
Kubikova, Nina
11610 - 1
8.6
Markschies, Benjamin Max
1143-
Kapolkova, Greta
13910 - 1
8.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Havaldova, Natalia
12370 - 1
8.8
Zalesky, Daniel
1000-
Valentova, Sophia
1125½ - ½
13. kolo dňa 2019/03/22 o 17:00
š.23  KSN BElo-6  Dubravan BElo0 : 0
7.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
7.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
14. kolo dňa 2019/03/29 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-23  KSN BElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
15. kolo dňa 2019/04/12 o 17:00
š.23  KSN BElo-2  Ruzinov BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Zacka Ladislav18000Karlova Ves9,01181,83
2Skoviera Luboslav17440Tatran C8,5994,47
3Bohacek Ludovit17440Tatran C8,51085,05
4Straka Ivan17090Dubravan C8,51085,06
5Halasz Michal16050Doprastav I8,51177,34
6Vas Jozef15860Karlova Ves8,51177,35
7Pauk Peter17080Dubravan C8,08100,06
8Cajka Tibor20970Dubravan C8,0988,91
9Vodicka Ivan18690NBS8,0988,92
10Juhaniak Lubomir17430Krasnany D8,01080,04
11Skripek Jan15830Tatran C8,01080,06
12Strelbitska Oleksandra15890Dubravan C7,5893,87
13Nepras Martin20050Karlova Ves7,5983,32
14Marcek Jan16190Ruzinov B7,5983,35
15Licka Daniel14391000Dubravan B7,51075,06
16Kersten Juraj19350Doprastav I7,51168,21
17Vyboch Michal16790NBS7,0887,55
18Duchovic Dusan16770Slovan K7,0887,56
19Liner Martin01000Strelec C7,0887,57
20Durovka Stefan17660Dubravan C7,01070,04
21Paluska Karol16210Doprastav H7,01163,64
22Pastorok Miroslav16970Dubravan C6,5881,35
23Bochnickova Simona15830KSN B6,51065,02
24Duraj Jan18890Dubravan C6,51065,03
25Bohunicky Pavol16370Slovan I6,51065,04
26Striskova Lucia14080KSN B6,51065,04
27Sturc Gustav19770Slovan K6,51159,11
28Vojtko Robert15630Doprastav G6,51159,14
29Dolnik Michal11760Doprastav H6,51159,15
30Meszaros Casey Ryan11420KSN B6,0785,77
31Zatko Peter01000Ruzinov B6,0785,78
32Kovacic Stefan16600Slovan K6,0966,73
33Janikovic Zoltan15351162Doprastav H6,0966,77
34Zdrazil Bohumir18030Slovan K6,01060,02
35Galan Anton16510Tatran C6,01060,03
36Blaho Igor15340Strelec C6,01060,04
37Chobot Stefan15660Krasnany D6,01060,06
38Tomcik Leon15480Slovan K6,01154,54
39Chlpek Daniel19210Slovan I5,5778,61
40Kapetanos Andreas17190Doprastav BSA B5,5778,61
41Salgovic Simon18550Doprastav H5,5778,62
42Ulehla Dag18160Doprastav I5,5778,62
43Garaj Ivan16570Tatran C5,5778,65
44Vinarcik Jan19280Doprastav I5,5868,83
45Dubnicka Stefan16130Doprastav I5,5868,85
46Hudak Igor01000Krasnany D5,5868,88
47Compel Daniel16290Slovan I5,5961,15
48Just Jozef15380Apollo C5,5961,16
49Hlavac Tomas12270Dubravan B5,5961,17
50Prochazka Jaromir18870Lokomotiva C5,51055,01
51Walterova Ema17490KSN B5,51055,01
52Hadri Marian15670Karlova Ves5,51055,04
53Krno Vladimir17030Apollo C5,51055,04
54Mikulasek Viktor18180Krasnany D5,51150,01
55Cacko Jozef16170Apollo C5,51150,03
56Dujava Daniel21000Lokomotiva C5,0683,31
57Skrinar Marek16050Slovan I5,0683,35
58Liscak Peter14470Lokomotiva C5,0683,38
59Jaros Lukas17570Doprastav G5,0771,42
60Psotny Martin15590NBS5,0771,46
61Ziacik Pavol15430Lokomotiva C5,0862,57
62Pekar Matus15861000Slovan I5,0862,57
63Petrek Dominik17160Doprastav BSA A5,0955,61
64Goga Frantisek18340Doprastav I5,0955,62
65Petrek David17060Slovan I5,0955,62
66Racko Jan17430Apollo C5,0955,62
67Belas Jozef15780Lokomotiva C5,0955,65
68Kulik Juraj15030Doprastav I5,0955,67
69Molnar Viliam18110Tatran C5,01050,01
70Cibiri Ivan16230NBS5,01050,04
71Jambrich Jaromir15230Apollo C5,01050,05
72Belanji Branislav18980Karlova Ves5,01145,51
73Fiala Jan16591602Dubravan B5,01145,52
74Chodak Ivan17360Tatran C4,5590,04
75Damek Michal18790Doprastav H4,5675,01
76Kendera Tomas16290NBS4,5675,05
77Chrenko Peter18470Apollo C4,5764,31
78Pivacek Jozef17820NBS4,5764,32
79Stecko Ivan17950Lokomotiva C4,5764,33
80Kriska Juraj01000Karlova Ves4,5764,37
81Vaverka Miroslav15550Tatran D4,5856,34
82Szulenyi Frantisek15020NBS4,5856,36
83Patzelt Marek13770Strelec C4,5950,05
84Gonda Jan15970Lokomotiva C4,5950,06
85Krajcovic Boris16800NBS4,51045,03
86Smidova Michaela14280KSN B4,51045,03
87Stancek Stefan15120Tatran D4,51045,03
88Adamec Maros12860Dubravan B4,51045,04
89Butora Frantisek14450Slovan K4,51045,05
90Kapolkova Greta13910KSN B4,51045,05
91Caplovic Jan14250Tatran D4,51140,95
92Kralovic Peter17730Slovan K4,04100,03
93Beno Milan17630Lokomotiva D4,0580,01
94Bukovcak Jaroslav16810Krasnany D4,0580,04
95Ivanic Leon01000Krasnany D4,0580,06
96Kristufek Michal01000Slovan I4,0580,07
97Portes Peter15150Doprastav I4,0580,08
98Puchovsky Ladislav19580Lokomotiva D4,0666,71
99Kytlica Peter18090Dubravan C4,0666,74
100Zacik Tibor Gregor12730Dubravan B4,0666,75
101Michlik Filip13620Doprastav G4,0666,76
102Mlady Juraj12610Apollo C4,0666,77
103Ferik Andrej18040Ruzinov B4,0757,11
104Vesely Bedrich16340Ruzinov B4,0757,13
105Androvic Peter16570Lokomotiva C4,0757,14
106Rak Martin14871207Doprastav BSA A4,0757,14
107Malaschitz Teodor15421156Doprastav H4,0757,16
108Bujnovsky Jan18470Doprastav G4,0850,01
109Janikovic Alex Zoltan15490Doprastav H4,0850,03
110Koutny Bretislav17140Tatran C4,0850,03
111Rathousky Karol17180Krasnany D4,0850,03
112Smaho Timur14160Doprastav BSA A4,0944,42
113Bilka Radoslav16760Apollo C4,01040,01
114Zahorsky Michal16980Tatran D4,01040,01
115Zetocha Adela13270Slovan J4,01040,03
116Horvathova Hana12820Slovan J4,01040,04
117Gal Milan14060Dubravan B4,01136,44
118Illas Richard15350NBS3,5487,57
119Jurcak Marian18040Strelec C3,5570,01
120Hricak Vasil20680Doprastav G3,5570,01
121Vadila Ondrej21160Slovan I3,5570,01
122Manasek Vladimir14800Tatran D3,5570,06
123Marusic Martin17490Lokomotiva C3,5658,33
124Achberger Jarolim14880Doprastav BSA B3,5750,02
125Paulicka Ivan16380Slovan I3,5750,03
126Machalik Juraj15110Ruzinov B3,5750,04
127Faltus Jan14240Ruzinov B3,5750,06
128Elis Julius14000Apollo C3,5750,07
129Moravcik Peter16180Ruzinov B3,5843,81
130Galik Vladimir16080Karlova Ves3,5843,84
131Kysel Jozef16510Doprastav I3,5843,84
132Skach Lubomir12140Lokomotiva D3,5843,84
133Vlcek Milan13020Tatran D3,5843,87
134Zalesky Daniel01000Slovan J3,5843,88
135Tomanek Rafael18890NBS3,5938,91
136Cizmar Tomas13860Doprastav BSA A3,5938,93
137Krupa Andrej11541003Lokomotiva D3,5938,95
138Blaho Jakub15640Strelec C3,51035,03
139Filipek Peter13310Slovan K3,51035,07
140Seben Andrej14321000Doprastav G3,03100,07
141Havaldova Natalia12371078KSN B3,03100,07
142Boldocki Rastislav17960Krasnany D3,0475,03
143Blizman Marian15760Doprastav G3,0475,05
144Prokes Michal11460NBS3,0475,07
145Valovic Matus19080Doprastav H3,0560,01
146Ochrana Ladislav19470Dubravan C3,0650,02
147Stofa David17430Doprastav G3,0650,03
148Hatala Peter14620Ruzinov B3,0650,04
149Polak Pavol14550Doprastav I3,0650,06
150Ciganek Jaroslav14570Lokomotiva C3,0650,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Karlova Ves (Elo Ø:1763 / TB1: 1023 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Belanji Branislav18980959510Z6311,0
2Nepras Martin2005014910217A319,0
3Suchansky Jakub1968014936135B1002,0
4Zacka Ladislav1800014936194A3211,0
5Galik Vladimir16080149211628,0
6Hadri Marian156701494914810,0
7Vas Jozef158601493617811,0
8Oravec Lubos14860149291988,0
9Marko Jan16720149113452,0
10Fabana Tibor15300149358213,0
11Dobrucky Miroslav14310149227380,0
12Dinzikova Iveta01536149409490,0
13Simon Jozef01187149360703,0
14Kriska Juraj01000149646607,0
15Kruzliak Stefan01000149359371,0
16Waltera Robert01000149651270,0
17Hricko Boris01000149644492,0
18Markova Lenka01000149453710,0
  2. Ruzinov B (Elo Ø:1654 / TB1: 117 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Ferik Andrej1804014940019A1837,0
2Karcol Jan1843014932547A1851,0
3Moravcik Peter16180149137808,0
4Matusek Jan15840149213838,0
5Vesely Bedrich16340149361867,0
6Kuma Rudolf15930149213244,0
7Hatala Peter14620149206386,0
8Machalik Juraj15110149359707,0
9Vlacuha Robert15370149410073,0
10Marcek Jan1619014907437B1009,0
11Zatko Peter14100149217077,0
12Klacansky Peter14530149359020,0
13Faltus Jan14240149291047,0
14Barati Barnabas13910149209994,0
15Vrbensky Jozef13820149216850,0
16Zatko Peter01000149664097,0
  3. Doprastav BSA B (Elo Ø:1369 / TB1: 6 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Huncar Martin1838014958635A6208,0
2Kapetanos Andreas171904253868Z977,0
3Shirinyan Daniel16220443751Z982,0
4Achberger Jarolim14880149433957,0
5Pavelka Jonatan10870149560478,0
6Sipos Patrik01000149360972,0
7Kopca Peter01195736206023,0
8Livnansky Michal01000736228856,0
9Nedeliak Oliver01000736230243,0
10Kajaba Matus01000736229074,0
11Vrabel Michal Juraj01000736228774,0
12Guller Patrik01000736229823,0
13Hrusovsky Hugo01000736228932,0
14Nedeliak Matej01000736230162,0
15Sabaj Viktor01000736229154,0
16Dargaj Samuel01000736189423,0
17Hanzal Filip01000736229402,0
18Stasik Alan01000736229665,0
19Gregus-Kohut Juraj01000149660185,0
  4. Doprastav G (Elo Ø:1765 / TB1: 118 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Hricak Vasil2068014907232A6085,0
2Bujnovsky Jan18470149317618,0
3Chren Martin18740149637602,0
4Jaros Lukas17570149077557,0
5Stofa David1743014926253A6806,0
6Fedor Pavol15850149434766,0
7Hutman Martin15470149435147,0
8Vojtko Robert156301494025611,0
9Stofa Filip1539014947099A6813,0
10Blizman Marian15760149290904,0
11Sklar Martin16690149398271,0
12Pacolak Tibor15180149551564,0
13Krammer Anton15140149542494,0
14Michlik Filip13620149607537,0
15Seben Andrej14321000149586273,0
16Turza Stefan13781000149654024,0
17Nedoba Jakub01000149646784,0
  5. Slovan J (Elo Ø:1508 / TB1: 112 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Cervenak Ladislav17620149503082,0
2Kokles Jan16160149561367,0
3Eiben Pavol01763149586941,0
4Heger Peter14780149449286,0
5Kaiser Daniel14010149580743,0
6Horvath Jan12870736039968,0
7Zetocha Adela132701495168110,0
8Horvath Marian13050149503404,0
9Horvathova Hana128201495195910,0
10Rybiansky Jergus14130149586007,0
11Markschies Benjamin Max11430149581128,0
12Krajci Damian01000149616604,0
13Simkovic Peter01000149650541,0
14Krasnansky Radovan01000149613508,0
15Zalesky Daniel01000149641639,0
  6. Dubravan B (Elo Ø:1544 / TB1: 113 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Laho Tomas18050149519324,0
2Lukac Peter16650149083102,0
3Licka Radomir16551600149652089,0
4Fiala Jan165916021496187311,0
5Struhar Adrian14400149488187,0
6Gal Milan140601495194011,0
7Adamec Maros128601495189410,0
8Zacik Tibor Gregor12730149559036,0
9Burkert Matus01235149447740,0
10Belak Matus12770149364530,0
11Licka Daniel143910001496286110,0
12Milata Matej01000149632647,0
13Burkertova Miriam01000149502940,0
14Suroviak Branislav01000149476500,0
15Hlavac Tomas12270149648489,0
16Zacik Tibor01000149585461,0
17Rybarova Zuzana01000149667271,0
  7. Tatran C (Elo Ø:1784 / TB1: 1030 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Granec Stefan18330149116801,0
2Beran Jan1809014920530A6318,0
3Molnar Viliam1811014929171A63610,0
4Sorsak Jozef1820014901846B6396,0
5Koutny Bretislav1714014921308B6358,0
6Galan Anton165101490861110,0
7Chodak Ivan17360149136315,0
8Bohacek Ludovit174401492054910,0
9Garaj Ivan16570149136747,0
10Smelko Eduard1703014913909B6380,0
11Skripek Jan158301492783710,0
12Skoviera Luboslav17440149167209,0
13Sun Jan01772149168353,0
14Szucs Alexander15210149401910,0
15Vavrak Jan14510149139501,0
  8. Lokomotiva D (Elo Ø:1787 / TB1: 1 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Pytlik Pavol20740149122871,0
2Jursa Branislav2011014932393A6781,0
3Puchovsky Ladislav1958014911965A6776,0
4Kompas Igor18090149277131,0
5Beranek Tomas17760149210221,0
6Beno Milan17630149011705,0
7Barta Ondrej13810149285158,0
8Hitka Robert1452014927292A6794,0
9Skripecky Marian14530149623906,0
10Skachova Zuzana14220149612452,0
11Skach Lubomir12140736215958,0
12Mato Sebastian01000736067821,0
13Kyselica Daniel01089736192488,0
14Krupa Andrej11541003736198769,0
15Jursova Elena11600736192646,0
16Jursa Juraj01022736192565,0
17Skripecky Marek01000736216177,0
18Bernard Martin01000149662713,0
19Tonhajzer Matus01000149651946,0
  9. Strelec C (Elo Ø:1734 / TB1: 9 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Patzelt Rastislav17870149547452,0
2Zitniak Jozef18060149171060,0
3Jurcak Marian18040149080505,0
4Marcok Jan17580149498061,0
5Kukan Michal17340149519675,0
6Vasil Patrik16900149139411,0
7Lichner Peter16420149213403,0
8Benci Rudolf16470149631919,0
9Blaho Jakub156401494832010,0
10Kaceriak Ivan15020149559974,0
11Blaho Igor153401494831110,0
12Belosovic Pavol14200149290826,0
13Patzelt Marek13770149547539,0
14Hanzel Artom12670149434926,0
15Liner Martin01000149661158,0
16Kaceriak Simon01010149560045,0
17Strazovsky David01000149628880,0
18Szabados Martin01000149661313,0
19Liner Andrej01000149661231,0
  10. Doprastav I (Elo Ø:1740 / TB1: 1025 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Kersten Juraj193501492394711,0
2Goga Frantisek1834014909995B6139,0
3Ulehla Dag18160149169677,0
4Vinarcik Jan1928014901030B6158,0
5Kysel Jozef16510149202988,0
6Halasz Michal160501490827111,0
7Dubnicka Stefan16130149398008,0
8Polak Pavol14550149360206,0
9Kulik Juraj15030149274979,0
10Ruzicka Miroslav15350149138794,0
11Portes Peter15150149275355,0
12Ondrejkova Alzbeta14440149360030,0
13Fonod Zigmund14370149358301,0
14Misik Rudolf13001107149401081,0
  11. Slovan I (Elo Ø:1782 / TB1: 1021 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Vadila Ondrej2116014944642B5195,0
2Hecht Tomas1976014908638B5054,0
3Chlpek Daniel1921014940698B5067,0
4Krisko Vladimir16320149585975,0
5Petrek David17060149485599,0
6Paulicka Ivan16380149105357,0
7Bohunicky Pavol1637014945533A50410,0
8Skrinar Marek16050149407106,0
9Compel Daniel162901495264510,0
10Pozar Daniel14050149018706,0
11Petrek Miroslav14350149490402,0
12Pekar Matus15861000149632729,0
13Kolcak Ferdinand01000149654451,0
14Kristufek Michal01000149653645,0
15Krisko Vladimir01000149619032,0
  13. Tatran D (Elo Ø:1645 / TB1: 9 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Zahorsky Michal1698014920751B64010,0
2Chovanec Peter16590149357914,0
3Brabec Juraj16210149357833,0
4Buransky Jozef01797149274623,0
5Gertler Tomas01607149661820,0
6Povraznik Peter1545014913844B63711,0
7Stancek Stefan151201493610010,0
8Vaverka Miroslav15550149402308,0
9Kostial Jan16740149476330,0
10Caplovic Jan142501492056511,0
11Manasek Vladimir14800149400866,0
12Zuzik Emil14050149278965,0
13Vlcek Milan13020149292528,0
14Gajdosik Vladimir14940149302180,0
15Brhlovic Juraj12620149205573,0
16Kucerova Zuzana01000736196982,0
17Pribela Alexander01000149666540,0
  14. Lokomotiva C (Elo Ø:1845 / TB1: 1025 / TB2: 53)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Dujava Daniel2100014915669A6766,0
2Novak Martin1907014921464A6753,0
3Prochazka Jaromir1887014910284A67410,0
4Gremen Tomas18700149276241,0
5Stecko Ivan17950149292287,0
6Marusic Martin17490149213756,0
7Kedro Tomas17510149212513,0
8Kis Tomas17000149193703,0
9Kosper Peter16960149291474,0
10Androvic Peter16570149055157,0
11Belas Jozef15780149210069,0
12Gonda Jan15970149104899,0
13Ziacik Pavol15430149217238,0
14Ciganek Jaroslav14570149210816,0
15Liscak Peter14470149359536,0
16Ivanic Martin01381149286390,0
  15. Doprastav BSA A (Elo Ø:1754 / TB1: 4 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Komora Andrej2294014900840A6162,0
2WFMVrbova Niki2163014906341B6171,0
3Vrba Michal2024014909790A6184,0
4Petrek Dominik1716014954990B6199,0
5Klimova Maria15460149276914,0
6Smaho Timur14160736136659,0
7Cizmar Tomas13860736191679,0
8Rak Martin14871207736200177,0
9Lakota Jan13861000736216508,0
10Schwab Augustin Timotej01000149609661,0
11Hronec Tadeas01000736227375,0
12Solivaj Jan01000736230080,0
13Galba Branislav01000736216412,0
14Lepskii Kirill01000736212001,0
15Cutka Pavol01041736191755,0
16Komora Simon01000736215877,0
17Iakovlieva Sofia01000736200094,0
18Kozub Lukas01000736229906,0
19Hamid Hanka Leila01000736229584,0
  16. Tilgnerka (Elo Ø:1258 / TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Certik Matej1891014915510A9722,0
2Kobela Pavol162401494486310,0
3Toldy Michal0111514957531???0,0
4Durana Jonas1178073619663B6336,0
5Brechtl Samuel1147014954893B6325,0
6Vybiral Jakub01000149549238,0
7Krivosik Matus01000736196716,0
8Certik Jaroslav01000149550326,0
9Simon Samuel01000736197012,0
10Kovac Daniel01000149632560,0
11Szabova Lucia01000149632999,0
12Adamek Alexander01000149656902,0
13Kollar Leo01000149656827,0
14Ravas Samuel01000149632807,0
15Durana Richard01000149626320,0
16Ravas Jakub11091000149660267,0
  17. Slovan K (Elo Ø:1714 / TB1: 1017 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Sturc Gustav1977014902303B51511,0
2Zdrazil Bohumir18030316830B52110,0
3Kralovic Peter17730149532264,0
4Kovacic Stefan16600149137209,0
5Nagy Edmund15670149330633,0
6Tomcik Leon154801491691611,0
7Butora Frantisek144501491126411,0
8Greppel Pavol14510149358487,0
9Benova Zita15890149066861,0
10Antal Jozef16650149135850,0
11Duchovic Dusan16770149613698,0
12Filipek Peter133101495334011,0
13Kamskiy Vladimir01000149637442,0
  18. Dubravan C (Elo Ø:1890 / TB1: 1030 / TB2: 68)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Cajka Tibor2097014912546A8839,0
2Cepka Richard1809014951908A7801,0
3Sipeky Ladislav1941014916703A7514,0
4Benci Jozef1861014948826A7524,0
5Ochrana Ladislav1947014909022A7536,0
6Duraj Jan1889014936720B99510,0
7Durovka Stefan176601490964210,0
8Kytlica Peter18090149610086,0
9Pastorok Miroslav16970149488348,0
10Belak Milan16860149399671,0
11Straka Ivan170901494424310,0
12Pauk Peter17080149577368,0
13Strelbitska Oleksandra15890149548348,0
14Dobcsanyi Dominik16170149236963,0
15Galla Adam01000149609400,0
  19. NBS (Elo Ø:1794 / TB1: 1025 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Frindt Kornel2197014901617A7631,0
2Tomanek Rafael1889014907216A7629,0
3Pivacek Jozef17820149263187,0
4Vodicka Ivan18690149275609,0
5Krajcovic Boris168001494364610,0
6Cibiri Ivan162301495325010,0
7Vyboch Michal16790149532858,0
8Kendera Tomas16290149580826,0
9Psotny Martin15590149207007,0
10Szulenyi Frantisek15020149532779,0
11Illas Richard15350149532694,0
12Prokes Michal11460149533234,0
13Nemethy Peter01040149533314,0
14Jurikovic Matej01000149580660,0
  20. Krasnany D (Elo Ø:1851 / TB1: 117 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Kebis Milos1802014901471B5837,0
2Faltan Peter1978014904020B5851,0
3Mikulasek Viktor1818014913488B58611,0
4Strouts Graham1908014964139A5844,0
5Boldocki Rastislav17960149357754,0
6Samko Karol19480149088321,0
7Rathousky Karol1718014913542B5878,0
8Juhaniak Lubomir174301493588010,0
9Moreira Miguel Jeronimo17950149452070,0
10Mihalik Milan17060149064652,0
11Gallas Lubomir01760149116550,0
12Bukovcak Jaroslav16810149115905,0
13Hanker Lubomir15580149206203,0
14Chobot Stefan156601492758610,0
15Ivanic Leon01000149666895,0
16Vojacek Alois01070149207434,0
17Coufal Jozef01000149659415,0
18Hudak Igor01000149663018,0
  21. Doprastav H (Elo Ø:1796 / TB1: 115 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Valovic Matus1908014940213B6095,0
2Malaschitz Richard19910149137632,0
3Damek Michal1879014939797A6106,0
4Salgovic Simon1855014943581B6127,0
5Karas Juraj17070149291202,0
6Seleng Simon1736014940167B6112,0
7Rintel Boris16730149138601,0
8Janikovic Alex Zoltan15490149512588,0
9Paluska Karol162107361712111,0
10Lintner Igor15180149345821,0
11Zverka Peter Samuel11920736068048,0
12Dolnik Michal117607362059911,0
13Malaschitz Teodor15421156736211537,0
14Janikovic Zoltan15351162149580589,0
15Majtan Teo Jan01000736227534,0
16Helenin Jozef01000149532934,0
  22. Apollo C (Elo Ø:1678 / TB1: 114 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTypPartie
1Bilka Radoslav167601493450710,0
2Chrenko Peter1847014903784B8907,0
3Racko Jan17430149301029,0
4Butala Michal15980149345152,0
5Cacko Jozef161701491313511,0
6Krno Vladimir170301491374710,0
7Jambrich Jaromir152301491594410,0
8Just Jozef15380149082989,0
9Belej Marian17050149210140,0
10Elis Julius14000149211039,0
11Mlady Juraj12610149453806,0
12Halas Jozef01000149613184,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Dubravan C (Elo Ø:1890, TB1: 1030 / TB2: 68)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Cajka Tibor2097014912546A88311011111191813
2Cepka Richard1809014951908A780112116
3Sipeky Ladislav1941014916703A7511½-½41846
4Benci Jozef1861014948826A752011½41797
5Ochrana Ladislav1947014909022A75300110161822
6Duraj Jan1889014936720B995010111½011101585
7Durovka Stefan17660149096421001110111101547
8Kytlica Peter180901496100811010161423
9Pastorok Miroslav16970149488341½11½11½81461
10Belak Milan1686014939967111445
11Straka Ivan1709014944243111½110111101360
12Pauk Peter17080149577361111111181435
13Strelbitska Oleksandra15890149548341111½11181245
14Dobcsanyi Dominik1617014923696½1131167
  2. Tatran C (Elo Ø:1784, TB1: 1030 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Granec Stefan1833014911680½11889
2Beran Jan1809014920530A6311000½0½081831
3Molnar Viliam1811014929171A6360111000011101836
4Sorsak Jozef1820014901846B63910½00½61747
5Koutny Bretislav1714014921308B63510½010½181605
6Galan Anton1651014908611101½½11100101524
7Chodak Ivan173601491363111½1151520
8Bohacek Ludovit174401492054911½1111110101459
9Garaj Ivan165701491367401½111171359
11Skripek Jan1583014927837110½111½11101328
12Skoviera Luboslav17440149167201111½111191249
13Sun Jan01772149168351½131076
15Vavrak Jan1451014913950011000
  3. NBS (Elo Ø:1794, TB1: 1025 / TB2: 57)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Frindt Kornel2197014901617A763112100
2Tomanek Rafael1889014907216A762010100½½½91899
3Pivacek Jozef1782014926318101½01171736
4Vodicka Ivan186901492756011111111091592
5Krajcovic Boris168001494364600101½½10½101594
6Cibiri Ivan162301495325000111½½100101519
7Vyboch Michal16790149532851111111081434
8Kendera Tomas16290149580820111½161473
9Psotny Martin155901492070001½11½171516
10Szulenyi Frantisek1502014953277½½½1+110091444
11Illas Richard15350149532691½1141394
12Prokes Michal1146014953323½1½141127
13Nemethy Peter010401495333100+141189
  4. Doprastav I (Elo Ø:1740, TB1: 1025 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Kersten Juraj19350149239471111101010½111868
2Goga Frantisek1834014909995B6130110½½01191739
3Ulehla Dag181601491696711110½171672
4Vinarcik Jan1928014901030B615½111011081651
5Kysel Jozef16510149202981½½0½01081532
6Halasz Michal16050149082711111½1½½½1½111481
7Dubnicka Stefan161301493980011111½0081369
8Polak Pavol1455014936020½101½061443
9Kulik Juraj150301492749710½½10½½191352
10Ruzicka Miroslav1535014913879110½41175
11Portes Peter15150149275351101151215
13Fonod Zigmund1437014935830½11267
14Misik Rudolf1300110714940108½11227
  5. Lokomotiva C (Elo Ø:1845, TB1: 1025 / TB2: 53)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Dujava Daniel2100014915669A67610111161910
2Novak Martin1907014921464A675½0032030
3Prochazka Jaromir1887014910284A674½101011½0½101854
4Gremen Tomas1870014927624111818
5Stecko Ivan1795014929228½1½½½½171745
6Marusic Martin1749014921375½11½0½61620
7Kedro Tomas175101492125111½31325
8Kis Tomas17000149193701½½31355
9Kosper Peter1696014929147001141491
10Androvic Peter1657014905515101100171542
11Belas Jozef1578014921006½½101½½0191474
12Gonda Jan15970149104891½½10½01091390
13Ziacik Pavol1543014921723½11½½01½81366
14Ciganek Jaroslav1457014921081101½½061268
15Liscak Peter144701493595311101161225
  6. Karlova Ves (Elo Ø:1763, TB1: 1023 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Belanji Branislav18980959510Z6301011100010111853
2Nepras Martin2005014910217A31½11111½1½91676
3Suchansky Jakub1968014936135B1001½21703
4Zacka Ladislav1800014936194A3211111½11½10111569
5Galik Vladimir16080149211621010100½81639
6Hadri Marian156701494914811110½½½00101494
7Vas Jozef1586014936178111110111½0111469
8Oravec Lubos148601492919800000½1081493
9Marko Jan16720149113451121189
10Fabana Tibor15300149358210½031290
13Simon Jozef011871493607011½31197
14Kriska Juraj0100014964660½11100171194
15Kruzliak Stefan0100014935937111000
17Hricko Boris01000149644490021000
  7. Slovan I (Elo Ø:1782, TB1: 1021 / TB2: 53,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Vadila Ondrej2116014944642B519½111051833
2Hecht Tomas1976014908638B50511½041837
3Chlpek Daniel1921014940698B506111101½71763
4Krisko Vladimir1632014958597½010051639
5Petrek David170601494855910111010091651
6Paulicka Ivan163801491053511000½171521
7Bohunicky Pavol1637014945533A504½1½1½10110101526
8Skrinar Marek16050149407101111½½61425
9Compel Daniel1629014952645+111100½½½101424
10Pozar Daniel14050149018701½0½½061390
11Petrek Miroslav14350149490400021463
12Pekar Matus1586100014963272+111½½10091362
13Kolcak Ferdinand0100014965445011227
14Kristufek Michal01000149653641110151108
15Krisko Vladimir0100014961903½121000
  8. Slovan K (Elo Ø:1714, TB1: 1017 / TB2: 48,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Sturc Gustav1977014902303B515½111½0½10½½111888
2Zdrazil Bohumir18030316830B5211101111000101755
3Kralovic Peter1773014953226111141550
4Kovacic Stefan166001491372010½11110½91641
5Nagy Edmund156701493306300031615
6Tomcik Leon154801491691601001011011111538
7Butora Frantisek14450149112640101+½01010111467
8Greppel Pavol14510149358480½½010071474
9Benova Zita1589014906686½11559
11Duchovic Dusan1677014961369111½111½81487
12Filipek Peter133101495334001+0½½½1000111319
13Kamskiy Vladimir0100014963744½021537
  10. Doprastav G (Elo Ø:1765, TB1: 118 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Hricak Vasil2068014907232A608½011151850
2Bujnovsky Jan1847014931761100½1½1081805
3Chren Martin18740149637600121820
4Jaros Lukas1757014907755½½1011171783
5Stofa David1743014926253A68001001161638
6Fedor Pavol1585014943476½½0½0½61731
7Hutman Martin1547014943514101100071510
8Vojtko Robert15630149402561000111½011111473
9Stofa Filip1539014947099A68101131537
10Blizman Marian1576014929090½1½141392
11Sklar Martin1669014939827111000
12Pacolak Tibor1518014955156½0½½41503
13Krammer Anton15140149542490½1141383
14Michlik Filip13620149607531+½½01171362
15Seben Andrej143210001495862711131183
16Turza Stefan1378100014965402100141274
17Nedoba Jakub0100014964678½00141057
  11. Krasnany D (Elo Ø:1851, TB1: 117 / TB2: 50)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Kebis Milos1802014901471B583½00½10½71865
2Faltan Peter1978014904020B585½11847
3Mikulasek Viktor1818014913488B58601001010½11111740
4Strouts Graham1908014964139A584011041786
5Boldocki Rastislav1796014935775110141581
6Samko Karol1948014908832111178
7Rathousky Karol1718014913542B587100½0½1181597
8Juhaniak Lubomir174301493588011½1111½01101545
10Mihalik Milan17060149064650021559
12Bukovcak Jaroslav1681014911590½½11151276
13Hanker Lubomir155801492062001½31535
14Chobot Stefan1566014927586101½½0½11½101319
15Ivanic Leon01000149666890111151250
16Vojacek Alois0107014920743000141406
17Coufal Jozef01000149659410½00151366
18Hudak Igor01000149663011½01011181199
  12. Ruzinov B (Elo Ø:1654, TB1: 117 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Ferik Andrej1804014940019A183101½½1071882
2Karcol Jan1843014932547A185111898
3Moravcik Peter1618014913780½½1½010081782
4Matusek Jan15840149213830000½1½081646
5Vesely Bedrich1634014936186½01½11071694
6Kuma Rudolf1593014921324010041590
7Hatala Peter1462014920638011½½061405
8Machalik Juraj1511014935970½11010071409
9Vlacuha Robert153701494100710131424
10Marcek Jan1619014907437B10011½10111191373
11Zatko Peter1410014921707000010071329
13Faltus Jan14240149291041010½0171393
14Barati Barnabas1391014920999½00½41370
16Zatko Peter0100014966409110111171160
  13. Doprastav H (Elo Ø:1796, TB1: 115 / TB2: 49,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Valovic Matus1908014940213B6090110151866
2Malaschitz Richard19910149137631½21992
3Damek Michal1879014939797A610½0111161802
4Salgovic Simon1855014943581B6121011½1171727
5Karas Juraj17070149291201021547
6Seleng Simon1736014940167B6111121728
7Rintel Boris1673014913860011453
8Janikovic Alex Zoltan154901495125811000½½181623
9Paluska Karol16210736171211110011½½10111508
10Lintner Igor1518014934582011548
11Zverka Peter Samuel1192073606804100½001081437
12Dolnik Michal11760736205991½00011½½11111429
13Malaschitz Teodor1542115673621153½½½½10171475
14Janikovic Zoltan153511621495805810½11½11091310
15Majtan Teo Jan0100073622753100141111
16Helenin Jozef0100014953293000041083
  14. Apollo C (Elo Ø:1678, TB1: 114 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Bilka Radoslav16760149345070100½½0101101847
2Chrenko Peter1847014903784B890101½11071800
3Racko Jan174301493010211½00011½91608
4Butala Michal15980149345151021383
5Cacko Jozef1617014913135½1100½0½110111559
6Krno Vladimir170301491374711½00½101½101486
7Jambrich Jaromir15230149159441½0½100110101444
8Just Jozef1538014908298110½1½01½91296
10Elis Julius140001492110311-½½00+½91209
11Mlady Juraj126101494538011011061177
12Halas Jozef01000149613181+0041149
  15. Dubravan B (Elo Ø:1544, TB1: 113 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Laho Tomas180501495193200½½41819
2Lukac Peter16650149083100121830
3Licka Radomir165516001496520800100001½91819
4Fiala Jan1659160214961873001010½½1½½111652
5Struhar Adrian1440014948818000½½½071491
6Gal Milan14060149519400½1000½1010111516
7Adamec Maros128601495189400½1½01½10101425
8Zacik Tibor Gregor127301495590311011061417
11Licka Daniel1439100014962861011½111110101361
12Milata Matej01000149632640½10½0½71371
15Hlavac Tomas122701496484801½10111091119
16Zacik Tibor0100014958546111000
17Rybarova Zuzana0100014966727011000
  16. Slovan J (Elo Ø:1508, TB1: 112 / TB2: 32)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Cervenak Ladislav17620149503080½21737
2Kokles Jan161601495613610000½071751
3Eiben Pavol0176314958694½11655
4Heger Peter14780149449280001½061796
5Kaiser Daniel140101495807400½31618
6Horvath Jan1287073603996½000101081599
7Zetocha Adela13270149516811½0100½010101537
8Horvath Marian130501495034001½041564
9Horvathova Hana128201495195911½0½10000101441
10Rybiansky Jergus141301495860010001+071371
11Markschies Benjamin Max11430149581121000110081339
12Krajci Damian0100014961660101041251
13Simkovic Peter0100014965054011672
14Krasnansky Radovan01000149613501100010081169
15Zalesky Daniel0100014964163110001+0½91173
  17. Strelec C (Elo Ø:1734, TB1: 9 / TB2: 38,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Patzelt Rastislav17870149547450021788
3Jurcak Marian1804014908050½011151911
4Marcok Jan1758014949806011800
5Kukan Michal17340149519670100051799
6Vasil Patrik1690014913941½11757
7Lichner Peter16420149213401½131612
8Benci Rudolf164701496319111000100091720
9Blaho Jakub1564014948320000½0½½101101580
10Kaceriak Ivan1502014955997001041595
11Blaho Igor1534014948311½11½½½½01½101480
12Belosovic Pavol1420014929082½½010061331
13Patzelt Marek137701495475300110½01191396
14Hanzel Artom126701494349200½0½161450
15Liner Martin01000149661151011111181129
16Kaceriak Simon01010149560040011051000
18Szabados Martin010001496613100031000
19Liner Andrej0100014966123011000
  18. Tatran D (Elo Ø:1645, TB1: 9 / TB2: 32,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Zahorsky Michal1698014920751B640½11½000001101792
2Chovanec Peter1659014935791000141755
3Brabec Juraj162101493578310031790
4Buransky Jozef017971492746201½31709
6Povraznik Peter1545014913844B637½½10000½000111584
7Stancek Stefan1512014936100½1100½½001101492
8Vaverka Miroslav1555014940230½100111081466
10Caplovic Jan142501492056501100½10001111336
11Manasek Vladimir148001494008611-0½161275
12Zuzik Emil14050149278961½0½051410
13Vlcek Milan1302014929252111½000081288
15Brhlovic Juraj126201492055700-31278
16Kucerova Zuzana01000736196980021564
  19. Doprastav BSA B (Elo Ø:1369, TB1: 6 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Huncar Martin1838014958635A6200000110181776
2Kapetanos Andreas171904253868Z97110½11171669
3Shirinyan Daniel16220443751Z981½21312
4Achberger Jarolim148801494339501001½171576
5Pavelka Jonatan108701495604700000½0181629
6Sipos Patrik01000149360970021269
7Kopca Peter011957362060200131314
8Livnansky Michal010007362288500000061449
9Nedeliak Oliver010007362302400031478
10Kajaba Matus0100073622907000041246
11Vrabel Michal Juraj0100073622877000041429
12Guller Patrik010007362298200031622
13Hrusovsky Hugo01000736228930021557
14Nedeliak Matej01000736230160021416
15Sabaj Viktor0100073622915000041360
16Dargaj Samuel010007361894200031385
17Hanzal Filip01000736229400021372
18Stasik Alan01000736229660000151358
19Gregus-Kohut Juraj010001496601810½0151124
  20. Doprastav BSA A (Elo Ø:1754, TB1: 4 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Komora Andrej2294014900840A6161121898
2WFMVrbova Niki2163014906341B617½11941
3Vrba Michal2024014909790A6181½1041863
4Petrek Dominik1716014954990B61910½10½½½191737
5Klimova Maria15460149276910½0041699
6Smaho Timur14160736136651½01010½091581
7Cizmar Tomas1386073619167½0011000191509
8Rak Martin14871207736200170½½111071460
9Lakota Jan13861000736216500½10½01081456
10Schwab Augustin Timotej0100014960966+10
11Hronec Tadeas010007362273700+0051566
13Galba Branislav0100073621641½021262
14Lepskii Kirill0100073621200011400
15Cutka Pavol01041736191750000051415
16Komora Simon0100073621587000½00071287
17Iakovlieva Sofia0100073620009000141238
18Kozub Lukas0100073622990000+0061320
19Hamid Hanka Leila0100073622958000141055
  21. Lokomotiva D (Elo Ø:1787, TB1: 1 / TB2: 29)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Pytlik Pavol2074014912287111898
2Jursa Branislav2011014932393A678111811
3Puchovsky Ladislav1958014911965A6771110½½61884
4Kompas Igor1809014927713111585
5Beranek Tomas1776014921022½11834
6Beno Milan17630149011700111151683
7Barta Ondrej1381014928515½000010081632
8Hitka Robert1452014927292A6790½½041613
9Skripecky Marian1453014962390½00½½061511
10Skachova Zuzana14220149612450021466
11Skach Lubomir121407362159501½1000181512
12Mato Sebastian0100073606782011657
13Kyselica Daniel010897361924800½0000081392
14Krupa Andrej1154100373619876000½1100191415
15Jursova Elena11600736192640½000161187
16Jursa Juraj01022736192560000051462
17Skripecky Marek010007362161700½½11071129
18Bernard Martin0100014966271½0031429
19Tonhajzer Matus010001496519400000+61047
  22. Tilgnerka (Elo Ø:1258, TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFideIDTyp1234567891011121314151617181920212223PartieElo Ø
1Certik Matej1891014915510A972½021928
2Kobela Pavol162401494486300½00010½0101819
4Durana Jonas1178073619663B63300½00061708
5Brechtl Samuel1147014954893B6320000+51636
6Vybiral Jakub01000149549230000000081603
7Krivosik Matus010007361967100000061641
8Certik Jaroslav010001495503200000061560
9Simon Samuel01000736197010021716
11Szabova Lucia010001496329900000000091452
12Adamek Alexander01000149656900021244
13Kollar Leo0100014965682000000071417
14Ravas Samuel0100014963280000000071419
16Ravas Jakub1109100014966026001000071278

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-11  Slovan IElo1½:6½
1.1
Moravcik, Peter
1618-
Vadila, Ondrej
2116B519½ - ½
1.2
Matusek, Jan
1584-
Chlpek, Daniel
1921B5060 - 1
1.3
Vesely, Bedrich
1634-
Krisko, Vladimir
1632½ - ½
1.4
Hatala, Peter
1462-
Paulicka, Ivan
16380 - 1
1.5
Machalik, Juraj
1511-
Bohunicky, Pavol
1637A504½ - ½
1.6
Zatko, Peter
1410-
Skrinar, Marek
16050 - 1
1.7
bez hráča
0-
Compel, Daniel
1629- - +
1.8
bez hráča
0-
Pekar, Matus
1586- - +
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-10  Doprastav IElo1 : 7
2.1
Huncar, Martin
1838A620-
Kersten, Juraj
19350 - 1
2.2
Kapetanos, Andreas
1719Z97-
Goga, Frantisek
1834B6131 - 0
2.3
Achberger, Jarolim
1488-
Kysel, Jozef
16510 - 1
2.4
Pavelka, Jonatan
1087-
Halasz, Michal
16050 - 1
2.5
Livnansky, Michal
1000-
Dubnicka, Stefan
16130 - 1
2.6
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Kulik, Juraj
15030 - 1
2.7
Guller, Patrik
1000-
Ruzicka, Miroslav
15350 - 1
2.8
Dargaj, Samuel
1000-
Portes, Peter
15150 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-9  Strelec CElo5½:2½
3.1
Hricak, Vasil
2068A608-
Jurcak, Marian
1804½ - ½
3.2
Bujnovsky, Jan
1847-
Kukan, Michal
17341 - 0
3.3
Jaros, Lukas
1757-
Vasil, Patrik
1690½ - ½
3.4
Stofa, David
1743A680-
Benci, Rudolf
16470 - 1
3.5
Hutman, Martin
1547-
Blaho, Jakub
15641 - 0
3.6
Vojtko, Robert
1563-
Kaceriak, Ivan
15021 - 0
3.7
Blizman, Marian
1576-
Blaho, Igor
1534½ - ½
3.8
Seben, Andrej
1432-
Hanzel, Artom
12671 - 0
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.5  Slovan JElo-8  Lokomotiva DElo7½: ½
4.1
Kokles, Jan
1616-
Beno, Milan
17631 - 0
4.2
Horvath, Jan
1287-
Skripecky, Marian
1453½ - ½
4.3
Zetocha, Adela
1327-
Skachova, Zuzana
14221 - 0
4.4
Horvathova, Hana
1282-
Skach, Lubomir
12141 - 0
4.5
Markschies, Benjamin Max
1143-
Kyselica, Daniel
10891 - 0
4.6
Krajci, Damian
1000-
Jursova, Elena
11601 - 0
4.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Skripecky, Marek
10001 - 0
4.8
Zalesky, Daniel
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-7  Tatran CElo1 : 7
5.1
Licka, Radomir
1655-
Beran, Jan
1809A6310 - 1
5.2
Fiala, Jan
1659-
Koutny, Bretislav
1714B6350 - 1
5.3
Gal, Milan
1406-
Galan, Anton
16510 - 1
5.4
Adamec, Maros
1286-
Chodak, Ivan
17360 - 1
5.5
Zacik, Tibor Gregor
1273-
Garaj, Ivan
16571 - 0
5.6
Licka, Daniel
1439-
Skripek, Jan
15830 - 1
5.7
Milata, Matej
1000-
Skoviera, Luboslav
17440 - 1
5.8
Hlavac, Tomas
1227-
Sun, Jan
17720 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-22  Apollo CElo1½:6½
8.1
Petrek, Dominik
1716B619-
Bilka, Radoslav
16761 - 0
8.2
Klimova, Maria
1546-
Racko, Jan
17430 - 1
8.3
Cizmar, Tomas
1386-
Cacko, Jozef
1617½ - ½
8.4
Rak, Martin
1487-
Jambrich, Jaromir
15230 - 1
8.5
Hronec, Tadeas
1000-
Just, Jozef
15380 - 1
8.6
Lepskii, Kirill
1000-
Elis, Julius
14000 - 1
8.7
Kozub, Lukas
1000-
Mlady, Juraj
12610 - 1
8.8
Hamid, Hanka Leila
1000-
Halas, Jozef
10000 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-21  Doprastav HElo½ :7½
9.1
Certik, Matej
1891A972-
Damek, Michal
1879A610½ - ½
9.2
Kobela, Pavol
1624-
Salgovic, Simon
1855B6120 - 1
9.3
Brechtl, Samuel
1147B632-
Karas, Juraj
17070 - 1
9.4
Vybiral, Jakub
1000-
Janikovic, Alex Zoltan
15490 - 1
9.5
Krivosik, Matus
1000-
Paluska, Karol
16210 - 1
9.6
Certik, Jaroslav
1000-
Zverka, Peter Samuel
11920 - 1
9.7
Szabova, Lucia
1000-
Dolnik, Michal
11760 - 1
9.8
Kollar, Leo
1000-
Janikovic, Zoltan
15350 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.17  Slovan KElo-20  Krasnany DElo3½:4½
10.1
Sturc, Gustav
1977B515-
Kebis, Milos
1802B583½ - ½
10.2
Zdrazil, Bohumir
1803B521-
Mikulasek, Viktor
1818B5861 - 0
10.3
Kovacic, Stefan
1660-
Strouts, Graham
1908A5841 - 0
10.4
Tomcik, Leon
1548-
Boldocki, Rastislav
17960 - 1
10.5
Butora, Frantisek
1445-
Rathousky, Karol
1718B5870 - 1
10.6
Greppel, Pavol
1451-
Juhaniak, Lubomir
17430 - 1
10.7
Duchovic, Dusan
1677-
Hanker, Lubomir
15581 - 0
10.8
Filipek, Peter
1331-
Chobot, Stefan
15660 - 1
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-19  NBSElo5½:2½
11.1
Cajka, Tibor
2097A883-
Tomanek, Rafael
1889A7621 - 0
11.2
Ochrana, Ladislav
1947A753-
Pivacek, Jozef
17820 - 1
11.3
Duraj, Jan
1889B995-
Vodicka, Ivan
18690 - 1
11.4
Durovka, Stefan
1766-
Krajcovic, Boris
16801 - 0
11.5
Straka, Ivan
1709-
Cibiri, Ivan
16231 - 0
11.6
Pauk, Peter
1708-
Kendera, Tomas
16291 - 0
11.7
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Psotny, Martin
15591 - 0
11.8
Dobcsanyi, Dominik
1617-
Szulenyi, Frantisek
1502½ - ½
1. kolo dňa 2018/10/12 o 17:00
š.13  Tatran DElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-6  Dubravan BElo4 : 4
1.1
Puchovsky, Ladislav
1958A677-
Licka, Radomir
16551 - 0
1.2
Beno, Milan
1763-
Fiala, Jan
16591 - 0
1.3
Barta, Ondrej
1381-
Gal, Milan
1406½ - ½
1.4
Skach, Lubomir
1214-
Adamec, Maros
12861 - 0
1.5
Kyselica, Daniel
1089-
Zacik, Tibor Gregor
12730 - 1
1.6
Krupa, Andrej
1154-
Licka, Daniel
14390 - 1
1.7
Jursova, Elena
1160-
Milata, Matej
1000½ - ½
1.8
Tonhajzer, Matus
1000-
Hlavac, Tomas
12270 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.9  Strelec CElo-5  Slovan JElo3½:4½
2.1
Benci, Rudolf
1647-
Kokles, Jan
16161 - 0
2.2
Blaho, Igor
1534-
Horvath, Jan
12871 - 0
2.3
Belosovic, Pavol
1420-
Zetocha, Adela
1327½ - ½
2.4
Patzelt, Marek
1377-
Horvathova, Hana
12820 - 1
2.5
Hanzel, Artom
1267-
Rybiansky, Jergus
14130 - 1
2.6
Liner, Martin
1000-
Markschies, Benjamin Max
11431 - 0
2.7
Kaceriak, Simon
1010-
Krasnansky, Radovan
10000 - 1
2.8
Szabados, Martin
1000-
Zalesky, Daniel
10000 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-4  Doprastav GElo5½:2½
3.1
Kersten, Juraj
1935-
Hricak, Vasil
2068A6081 - 0
3.2
Ulehla, Dag
1816-
Bujnovsky, Jan
18471 - 0
3.3
Vinarcik, Jan
1928B615-
Jaros, Lukas
1757½ - ½
3.4
Kysel, Jozef
1651-
Fedor, Pavol
1585½ - ½
3.5
Halasz, Michal
1605-
Vojtko, Robert
15631 - 0
3.6
Dubnicka, Stefan
1613-
Stofa, Filip
1539A6811 - 0
3.7
Polak, Pavol
1455-
Pacolak, Tibor
1518½ - ½
3.8
Kulik, Juraj
1503-
Turza, Stefan
13780 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.11  Slovan IElo-3  Doprastav BSA BElo7 : 1
4.1
Chlpek, Daniel
1921B506-
Huncar, Martin
1838A6201 - 0
4.2
Krisko, Vladimir
1632-
Achberger, Jarolim
14880 - 1
4.3
Petrek, David
1706-
Pavelka, Jonatan
10871 - 0
4.4
Paulicka, Ivan
1638-
Kopca, Peter
11951 - 0
4.5
Bohunicky, Pavol
1637A504-
Nedeliak, Oliver
10001 - 0
4.6
Skrinar, Marek
1605-
Nedeliak, Matej
10001 - 0
4.7
Compel, Daniel
1629-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
4.8
Pekar, Matus
1586-
Stasik, Alan
10001 - 0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-2  Ruzinov BElo4 : 4
5.1
Belanji, Branislav
1898Z63-
Karcol, Jan
1843A1850 - 1
5.2
Nepras, Martin
2005A31-
Moravcik, Peter
1618½ - ½
5.3
Zacka, Ladislav
1800A32-
Matusek, Jan
15841 - 0
5.4
Galik, Vladimir
1608-
Vesely, Bedrich
16341 - 0
5.5
Vas, Jozef
1586-
Kuma, Rudolf
15931 - 0
5.6
Oravec, Lubos
1486-
Machalik, Juraj
15110 - 1
5.7
Fabana, Tibor
1530-
Faltus, Jan
14240 - 1
5.8
Kriska, Juraj
1000-
Barati, Barnabas
1391½ - ½
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.7  Tatran CElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-18  Dubravan CElo3 : 5
7.1
Kebis, Milos
1802B583-
Cajka, Tibor
2097A8830 - 1
7.2
Mikulasek, Viktor
1818B586-
Benci, Jozef
1861A7521 - 0
7.3
Strouts, Graham
1908A584-
Ochrana, Ladislav
1947A7531 - 0
7.4
Rathousky, Karol
1718B587-
Duraj, Jan
1889B9950 - 1
7.5
Juhaniak, Lubomir
1743-
Durovka, Stefan
17661 - 0
7.6
Chobot, Stefan
1566-
Pastorok, Miroslav
16970 - 1
7.7
Vojacek, Alois
1070-
Straka, Ivan
17090 - 1
7.8
Coufal, Jozef
1000-
Dobcsanyi, Dominik
16170 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-17  Slovan KElo2½:5½
8.1
Valovic, Matus
1908B609-
Sturc, Gustav
1977B5150 - 1
8.2
Damek, Michal
1879A610-
Zdrazil, Bohumir
1803B5210 - 1
8.3
Seleng, Simon
1736B611-
Kovacic, Stefan
16601 - 0
8.4
Paluska, Karol
1621-
Nagy, Edmund
15671 - 0
8.5
Lintner, Igor
1518-
Tomcik, Leon
15480 - 1
8.6
Zverka, Peter Samuel
1192-
Butora, Frantisek
14450 - 1
8.7
Dolnik, Michal
1176-
Greppel, Pavol
1451½ - ½
8.8
Helenin, Jozef
1000-
Filipek, Peter
13310 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.22  Apollo CElo-16  TilgnerkaElo8 : 0
9.1
Bilka, Radoslav
1676-
Kobela, Pavol
16241 - 0
9.2
Racko, Jan
1743-
Brechtl, Samuel
1147B6321 - 0
9.3
Butala, Michal
1598-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
9.4
Cacko, Jozef
1617-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
9.5
Krno, Vladimir
1703-
Szabova, Lucia
10001 - 0
9.6
Just, Jozef
1538-
Kollar, Leo
10001 - 0
9.7
Elis, Julius
1400-
Ravas, Samuel
10001 - 0
9.8
Mlady, Juraj
1261-
Ravas, Jakub
11091 - 0
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.13  Tatran DElo-14  Lokomotiva CElo3½:4½
11.1
Zahorsky, Michal
1698B640-
Novak, Martin
1907A675½ - ½
11.2
Chovanec, Peter
1659-
Prochazka, Jaromir
1887A6740 - 1
11.3
Brabec, Juraj
1621-
Kosper, Peter
16961 - 0
11.4
Povraznik, Peter
1545B637-
Belas, Jozef
1578½ - ½
11.5
Stancek, Stefan
1512-
Gonda, Jan
1597½ - ½
11.6
Caplovic, Jan
1425-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
11.7
Vlcek, Milan
1302-
Ciganek, Jaroslav
14571 - 0
11.8
Brhlovic, Juraj
1262-
Liscak, Peter
14470 - 1
2. kolo dňa 2018/10/26 o 17:00
š.19  NBSElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-1  Karlova VesElo1 : 7
1.1
Achberger, Jarolim
1488-
Belanji, Branislav
1898Z630 - 1
1.2
Pavelka, Jonatan
1087-
Nepras, Martin
2005A310 - 1
1.3
Livnansky, Michal
1000-
Zacka, Ladislav
1800A320 - 1
1.4
Kajaba, Matus
1000-
Hadri, Marian
15670 - 1
1.5
Guller, Patrik
1000-
Vas, Jozef
15860 - 1
1.6
Sabaj, Viktor
1000-
Simon, Jozef
11870 - 1
1.7
Hanzal, Filip
1000-
Kriska, Juraj
10000 - 1
1.8
Gregus-Kohut, Juraj
1000-
Hricko, Boris
10001 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-11  Slovan IElo2½:5½
2.1
Bujnovsky, Jan
1847-
Vadila, Ondrej
2116B5190 - 1
2.2
Chren, Martin
1874-
Chlpek, Daniel
1921B5060 - 1
2.3
Jaros, Lukas
1757-
Petrek, David
17061 - 0
2.4
Stofa, David
1743A680-
Paulicka, Ivan
16381 - 0
2.5
Fedor, Pavol
1585-
Bohunicky, Pavol
1637A504½ - ½
2.6
Hutman, Martin
1547-
Compel, Daniel
16290 - 1
2.7
Vojtko, Robert
1563-
Pekar, Matus
15860 - 1
2.8
Turza, Stefan
1378-
Kristufek, Michal
10000 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.5  Slovan JElo-10  Doprastav IElo½ :7½
3.1
Kokles, Jan
1616-
Kersten, Juraj
19350 - 1
3.2
Horvath, Jan
1287-
Goga, Frantisek
1834B6130 - 1
3.3
Zetocha, Adela
1327-
Ulehla, Dag
18160 - 1
3.4
Horvathova, Hana
1282-
Kysel, Jozef
1651½ - ½
3.5
Rybiansky, Jergus
1413-
Halasz, Michal
16050 - 1
3.6
Markschies, Benjamin Max
1143-
Dubnicka, Stefan
16130 - 1
3.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Polak, Pavol
14550 - 1
3.8
Zalesky, Daniel
1000-
Portes, Peter
15150 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-9  Strelec CElo5½:2½
4.1
Laho, Tomas
1805-
Kukan, Michal
17340 - 1
4.2
Licka, Radomir
1655-
Benci, Rudolf
16471 - 0
4.3
Fiala, Jan
1659-
Blaho, Jakub
15641 - 0
4.4
Struhar, Adrian
1440-
Blaho, Igor
15340 - 1
4.5
Gal, Milan
1406-
Patzelt, Marek
13771 - 0
4.6
Adamec, Maros
1286-
Hanzel, Artom
1267½ - ½
4.7
Licka, Daniel
1439-
Liner, Martin
10001 - 0
4.8
Milata, Matej
1000-
Kaceriak, Simon
10101 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.7  Tatran CElo-8  Lokomotiva DElo5½:2½
5.1
Molnar, Viliam
1811A636-
Jursa, Branislav
2011A6780 - 1
5.2
Galan, Anton
1651-
Beno, Milan
17630 - 1
5.3
Chodak, Ivan
1736-
Barta, Ondrej
13811 - 0
5.4
Bohacek, Ludovit
1744-
Hitka, Robert
1452A6791 - 0
5.5
Garaj, Ivan
1657-
Mato, Sebastian
10001 - 0
5.6
Skripek, Jan
1583-
Krupa, Andrej
11541 - 0
5.7
Skoviera, Luboslav
1744-
Jursa, Juraj
10221 - 0
5.8
Sun, Jan
1772-
Bernard, Martin
1000½ - ½
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-13  Tatran DElo1 : 7
7.1
Petrek, Dominik
1716B619-
Zahorsky, Michal
1698B6400 - 1
7.2
Smaho, Timur
1416-
Povraznik, Peter
1545B637½ - ½
7.3
Cizmar, Tomas
1386-
Stancek, Stefan
15120 - 1
7.4
Rak, Martin
1487-
Vaverka, Miroslav
1555½ - ½
7.5
Hronec, Tadeas
1000-
Caplovic, Jan
14250 - 1
7.6
Cutka, Pavol
1041-
Manasek, Vladimir
14800 - 1
7.7
Iakovlieva, Sofia
1000-
Zuzik, Emil
14050 - 1
7.8
Kozub, Lukas
1000-
Vlcek, Milan
13020 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.17  Slovan KElo-22  Apollo CElo4 : 4
9.1
Sturc, Gustav
1977B515-
Bilka, Radoslav
16761 - 0
9.2
Zdrazil, Bohumir
1803B521-
Chrenko, Peter
1847B8900 - 1
9.3
Kovacic, Stefan
1660-
Racko, Jan
1743½ - ½
9.4
Tomcik, Leon
1548-
Cacko, Jozef
16170 - 1
9.5
Butora, Frantisek
1445-
Krno, Vladimir
17030 - 1
9.6
Greppel, Pavol
1451-
Jambrich, Jaromir
1523½ - ½
9.7
Duchovic, Dusan
1677-
Just, Jozef
15381 - 0
9.8
Filipek, Peter
1331-
Elis, Julius
1400+ - -
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-21  Doprastav HElo4½:3½
10.1
Cajka, Tibor
2097A883-
Malaschitz, Richard
19910 - 1
10.2
Benci, Jozef
1861A752-
Salgovic, Simon
1855B6121 - 0
10.3
Ochrana, Ladislav
1947A753-
Karas, Juraj
17071 - 0
10.4
Duraj, Jan
1889B995-
Janikovic, Alex Zoltan
15490 - 1
10.5
Durovka, Stefan
1766-
Paluska, Karol
16210 - 1
10.6
Kytlica, Peter
1809-
Dolnik, Michal
11761 - 0
10.7
Pastorok, Miroslav
1697-
Malaschitz, Teodor
1542½ - ½
10.8
Straka, Ivan
1709-
Janikovic, Zoltan
15351 - 0
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.19  NBSElo-20  Krasnany DElo4½:3½
11.1
Tomanek, Rafael
1889A762-
Kebis, Milos
1802B5831 - 0
11.2
Vodicka, Ivan
1869-
Mikulasek, Viktor
1818B5861 - 0
11.3
Krajcovic, Boris
1680-
Strouts, Graham
1908A5840 - 1
11.4
Cibiri, Ivan
1623-
Boldocki, Rastislav
17960 - 1
11.5
Psotny, Martin
1559-
Rathousky, Karol
1718B5871 - 0
11.6
Szulenyi, Frantisek
1502-
Juhaniak, Lubomir
1743½ - ½
11.7
Illas, Richard
1535-
Mihalik, Milan
17061 - 0
11.8
Nemethy, Peter
1040-
Chobot, Stefan
15660 - 1
3. kolo dňa 2018/11/09 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.9  Strelec CElo-7  Tatran CElo2½:5½
1.1
Kukan, Michal
1734-
Molnar, Viliam
1811A6360 - 1
1.2
Benci, Rudolf
1647-
Sorsak, Jozef
1820B6390 - 1
1.3
Blaho, Jakub
1564-
Galan, Anton
16510 - 1
1.4
Kaceriak, Ivan
1502-
Bohacek, Ludovit
17440 - 1
1.5
Blaho, Igor
1534-
Garaj, Ivan
1657½ - ½
1.6
Patzelt, Marek
1377-
Skripek, Jan
15831 - 0
1.7
Hanzel, Artom
1267-
Skoviera, Luboslav
17440 - 1
1.8
Liner, Martin
1000-
Vavrak, Jan
14511 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-6  Dubravan BElo6 : 2
2.1
Kersten, Juraj
1935-
Licka, Radomir
16551 - 0
2.2
Goga, Frantisek
1834B613-
Fiala, Jan
16591 - 0
2.3
Ulehla, Dag
1816-
Struhar, Adrian
14401 - 0
2.4
Vinarcik, Jan
1928B615-
Gal, Milan
14061 - 0
2.5
Kysel, Jozef
1651-
Adamec, Maros
12860 - 1
2.6
Halasz, Michal
1605-
Zacik, Tibor Gregor
12731 - 0
2.7
Kulik, Juraj
1503-
Licka, Daniel
1439½ - ½
2.8
Misik, Rudolf
1300-
Hlavac, Tomas
1227½ - ½
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.11  Slovan IElo-5  Slovan JElo7 : 1
3.1
Chlpek, Daniel
1921B506-
Heger, Peter
14781 - 0
3.2
Petrek, David
1706-
Kaiser, Daniel
14011 - 0
3.3
Paulicka, Ivan
1638-
Zetocha, Adela
13270 - 1
3.4
Bohunicky, Pavol
1637A504-
Horvath, Marian
13051 - 0
3.5
Skrinar, Marek
1605-
Rybiansky, Jergus
14131 - 0
3.6
Compel, Daniel
1629-
Markschies, Benjamin Max
11431 - 0
3.7
Pozar, Daniel
1405-
Krajci, Damian
10001 - 0
3.8
Kristufek, Michal
1000-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-4  Doprastav GElo5 : 3
4.1
Belanji, Branislav
1898Z63-
Hricak, Vasil
2068A6080 - 1
4.2
Nepras, Martin
2005A31-
Jaros, Lukas
17571 - 0
4.3
Suchansky, Jakub
1968B100-
Fedor, Pavol
15851 - 0
4.4
Zacka, Ladislav
1800A32-
Vojtko, Robert
15631 - 0
4.5
Galik, Vladimir
1608-
Stofa, Filip
1539A6810 - 1
4.6
Hadri, Marian
1567-
Pacolak, Tibor
15181 - 0
4.7
Vas, Jozef
1586-
Krammer, Anton
15141 - 0
4.8
Oravec, Lubos
1486-
Michlik, Filip
13620 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-3  Doprastav BSA BElo7 : 1
5.1
Ferik, Andrej
1804A183-
Huncar, Martin
1838A6201 - 0
5.2
Matusek, Jan
1584-
Kapetanos, Andreas
1719Z970 - 1
5.3
Vesely, Bedrich
1634-
Achberger, Jarolim
14881 - 0
5.4
Kuma, Rudolf
1593-
Pavelka, Jonatan
10871 - 0
5.5
Hatala, Peter
1462-
Livnansky, Michal
10001 - 0
5.6
Machalik, Juraj
1511-
Nedeliak, Oliver
10001 - 0
5.7
Vlacuha, Robert
1537-
Hrusovsky, Hugo
10001 - 0
5.8
Marcek, Jan
1619B100-
Gregus-Kohut, Juraj
10001 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-19  NBSElo3½:4½
7.1
Damek, Michal
1879A610-
Tomanek, Rafael
1889A7621 - 0
7.2
Salgovic, Simon
1855B612-
Pivacek, Jozef
17821 - 0
7.3
Janikovic, Alex Zoltan
1549-
Vodicka, Ivan
18690 - 1
7.4
Paluska, Karol
1621-
Krajcovic, Boris
16800 - 1
7.5
Zverka, Peter Samuel
1192-
Cibiri, Ivan
16230 - 1
7.6
Dolnik, Michal
1176-
Vyboch, Michal
16790 - 1
7.7
Malaschitz, Teodor
1542-
Szulenyi, Frantisek
1502½ - ½
7.8
Majtan, Teo Jan
1000-
Nemethy, Peter
10401 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.22  Apollo CElo-18  Dubravan CElo½ :7½
8.1
Bilka, Radoslav
1676-
Cajka, Tibor
2097A8830 - 1
8.2
Chrenko, Peter
1847B890-
Ochrana, Ladislav
1947A7530 - 1
8.3
Racko, Jan
1743-
Duraj, Jan
1889B9950 - 1
8.4
Butala, Michal
1598-
Durovka, Stefan
17660 - 1
8.5
Cacko, Jozef
1617-
Pastorok, Miroslav
16970 - 1
8.6
Krno, Vladimir
1703-
Straka, Ivan
1709½ - ½
8.7
Jambrich, Jaromir
1523-
Pauk, Peter
17080 - 1
8.8
Mlady, Juraj
1261-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.13  Tatran DElo-16  TilgnerkaElo7 : 1
10.1
Zahorsky, Michal
1698B640-
Kobela, Pavol
16241 - 0
10.2
Povraznik, Peter
1545B637-
Durana, Jonas
1178B6331 - 0
10.3
Stancek, Stefan
1512-
Brechtl, Samuel
1147B6321 - 0
10.4
Vaverka, Miroslav
1555-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
10.5
Caplovic, Jan
1425-
Szabova, Lucia
10001 - 0
10.6
Manasek, Vladimir
1480-
Kollar, Leo
10001 - 0
10.7
Vlcek, Milan
1302-
Ravas, Samuel
10001 - 0
10.8
Brhlovic, Juraj
1262-
Ravas, Jakub
11090 - 1
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-15  Doprastav BSA AElo4 : 4
11.1
Novak, Martin
1907A675-
Komora, Andrej
2294A6160 - 1
11.2
Prochazka, Jaromir
1887A674-
Vrba, Michal
2024A6180 - 1
11.3
Stecko, Ivan
1795-
Petrek, Dominik
1716B619½ - ½
11.4
Kedro, Tomas
1751-
Smaho, Timur
14161 - 0
11.5
Androvic, Peter
1657-
Rak, Martin
14870 - 1
11.6
Gonda, Jan
1597-
Lakota, Jan
1386½ - ½
11.7
Ciganek, Jaroslav
1457-
Komora, Simon
10001 - 0
11.8
Liscak, Peter
1447-
Kozub, Lukas
10001 - 0
4. kolo dňa 2018/11/23 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-2  Ruzinov BElo6½:1½
1.1
Hricak, Vasil
2068A608-
Ferik, Andrej
1804A1831 - 0
1.2
Bujnovsky, Jan
1847-
Vesely, Bedrich
1634½ - ½
1.3
Jaros, Lukas
1757-
Kuma, Rudolf
15931 - 0
1.4
Stofa, David
1743A680-
Marcek, Jan
1619B1000 - 1
1.5
Hutman, Martin
1547-
Zatko, Peter
14101 - 0
1.6
Vojtko, Robert
1563-
Faltus, Jan
14241 - 0
1.7
Stofa, Filip
1539A681-
Barati, Barnabas
13911 - 0
1.8
Michlik, Filip
1362-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.5  Slovan JElo-1  Karlova VesElo0 : 8
2.1
Kokles, Jan
1616-
Belanji, Branislav
1898Z630 - 1
2.2
Heger, Peter
1478-
Nepras, Martin
2005A310 - 1
2.3
Horvath, Jan
1287-
Zacka, Ladislav
1800A320 - 1
2.4
Zetocha, Adela
1327-
Galik, Vladimir
16080 - 1
2.5
Horvathova, Hana
1282-
Hadri, Marian
15670 - 1
2.6
Rybiansky, Jergus
1413-
Vas, Jozef
15860 - 1
2.7
Simkovic, Peter
1000-
Marko, Jan
16720 - 1
2.8
Zalesky, Daniel
1000-
Kriska, Juraj
10000 - 1
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-11  Slovan IElo3½:4½
3.1
Laho, Tomas
1805-
Hecht, Tomas
1976B5050 - 1
3.2
Licka, Radomir
1655-
Petrek, David
17060 - 1
3.3
Fiala, Jan
1659-
Paulicka, Ivan
16381 - 0
3.4
Gal, Milan
1406-
Compel, Daniel
16290 - 1
3.5
Adamec, Maros
1286-
Pozar, Daniel
1405½ - ½
3.6
Licka, Daniel
1439-
Petrek, Miroslav
14351 - 0
3.7
Milata, Matej
1000-
Pekar, Matus
15860 - 1
3.8
Hlavac, Tomas
1227-
Kolcak, Ferdinand
10001 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.7  Tatran CElo-10  Doprastav IElo4½:3½
4.1
Beran, Jan
1809A631-
Kersten, Juraj
19350 - 1
4.2
Molnar, Viliam
1811A636-
Goga, Frantisek
1834B6131 - 0
4.3
Koutny, Bretislav
1714B635-
Vinarcik, Jan
1928B6150 - 1
4.4
Galan, Anton
1651-
Kysel, Jozef
1651½ - ½
4.5
Bohacek, Ludovit
1744-
Halasz, Michal
1605½ - ½
4.6
Garaj, Ivan
1657-
Polak, Pavol
14551 - 0
4.7
Skripek, Jan
1583-
Kulik, Juraj
1503½ - ½
4.8
Skoviera, Luboslav
1744-
Portes, Peter
15151 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-9  Strelec CElo2½:5½
5.1
Puchovsky, Ladislav
1958A677-
Patzelt, Rastislav
17871 - 0
5.2
Hitka, Robert
1452A679-
Blaho, Jakub
1564½ - ½
5.3
Skripecky, Marian
1453-
Kaceriak, Ivan
15020 - 1
5.4
Skach, Lubomir
1214-
Blaho, Igor
1534½ - ½
5.5
Kyselica, Daniel
1089-
Belosovic, Pavol
1420½ - ½
5.6
Krupa, Andrej
1154-
Patzelt, Marek
13770 - 1
5.7
Skripecky, Marek
1000-
Liner, Martin
10000 - 1
5.8
Tonhajzer, Matus
1000-
Kaceriak, Simon
10100 - 1
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-14  Lokomotiva CElo½ :7½
7.1
Kobela, Pavol
1624-
Prochazka, Jaromir
1887A6740 - 1
7.2
Durana, Jonas
1178B633-
Marusic, Martin
1749½ - ½
7.3
Vybiral, Jakub
1000-
Kedro, Tomas
17510 - 1
7.4
Krivosik, Matus
1000-
Kis, Tomas
17000 - 1
7.5
Certik, Jaroslav
1000-
Androvic, Peter
16570 - 1
7.6
Kollar, Leo
1000-
Belas, Jozef
15780 - 1
7.7
Ravas, Samuel
1000-
Gonda, Jan
15970 - 1
7.8
Ravas, Jakub
1109-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.17  Slovan KElo-13  Tatran DElo6½:1½
8.1
Sturc, Gustav
1977B515-
Zahorsky, Michal
1698B640½ - ½
8.2
Zdrazil, Bohumir
1803B521-
Povraznik, Peter
1545B6371 - 0
8.3
Kralovic, Peter
1773-
Stancek, Stefan
15121 - 0
8.4
Kovacic, Stefan
1660-
Vaverka, Miroslav
15551 - 0
8.5
Tomcik, Leon
1548-
Caplovic, Jan
14251 - 0
8.6
Butora, Frantisek
1445-
Manasek, Vladimir
1480+ - -
8.7
Duchovic, Dusan
1677-
Zuzik, Emil
1405½ - ½
8.8
Filipek, Peter
1331-
Vlcek, Milan
1302½ - ½
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.19  NBSElo-22  Apollo CElo5½:2½
10.1
Krajcovic, Boris
1680-
Chrenko, Peter
1847B8900 - 1
10.2
Cibiri, Ivan
1623-
Racko, Jan
17431 - 0
10.3
Vyboch, Michal
1679-
Cacko, Jozef
16171 - 0
10.4
Kendera, Tomas
1629-
Krno, Vladimir
17031 - 0
10.5
Psotny, Martin
1559-
Jambrich, Jaromir
1523½ - ½
10.6
Illas, Richard
1535-
Just, Jozef
1538½ - ½
10.7
Prokes, Michal
1146-
Elis, Julius
1400½ - ½
10.8
Nemethy, Peter
1040-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-21  Doprastav HElo4 : 4
11.1
Mikulasek, Viktor
1818B586-
Damek, Michal
1879A6100 - 1
11.2
Strouts, Graham
1908A584-
Salgovic, Simon
1855B6120 - 1
11.3
Boldocki, Rastislav
1796-
Seleng, Simon
1736B6110 - 1
11.4
Juhaniak, Lubomir
1743-
Paluska, Karol
16211 - 0
11.5
Hanker, Lubomir
1558-
Dolnik, Michal
11761 - 0
11.6
Chobot, Stefan
1566-
Malaschitz, Teodor
1542½ - ½
11.7
Coufal, Jozef
1000-
Janikovic, Zoltan
1535½ - ½
11.8
Hudak, Igor
1000-
Helenin, Jozef
10001 - 0
5. kolo dňa 2018/11/30 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-8  Lokomotiva DElo5½:2½
1.1
Kersten, Juraj
1935-
Puchovsky, Ladislav
1958A6770 - 1
1.2
Goga, Frantisek
1834B613-
Beranek, Tomas
1776½ - ½
1.3
Kysel, Jozef
1651-
Beno, Milan
17630 - 1
1.4
Halasz, Michal
1605-
Barta, Ondrej
13811 - 0
1.5
Dubnicka, Stefan
1613-
Kyselica, Daniel
10891 - 0
1.6
Kulik, Juraj
1503-
Jursova, Elena
11601 - 0
1.7
Ruzicka, Miroslav
1535-
Jursa, Juraj
10221 - 0
1.8
Portes, Peter
1515-
Bernard, Martin
10001 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.11  Slovan IElo-7  Tatran CElo3½:4½
2.1
Hecht, Tomas
1976B505-
Beran, Jan
1809A6311 - 0
2.2
Chlpek, Daniel
1921B506-
Molnar, Viliam
1811A6360 - 1
2.3
Petrek, David
1706-
Sorsak, Jozef
1820B6391 - 0
2.4
Paulicka, Ivan
1638-
Galan, Anton
1651½ - ½
2.5
Bohunicky, Pavol
1637A504-
Chodak, Ivan
1736½ - ½
2.6
Compel, Daniel
1629-
Bohacek, Ludovit
17440 - 1
2.7
Pozar, Daniel
1405-
Garaj, Ivan
16570 - 1
2.8
Pekar, Matus
1586-
Skoviera, Luboslav
1744½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-6  Dubravan BElo6½:1½
3.1
Belanji, Branislav
1898Z63-
Lukac, Peter
16651 - 0
3.2
Nepras, Martin
2005A31-
Licka, Radomir
16551 - 0
3.3
Zacka, Ladislav
1800A32-
Fiala, Jan
16591 - 0
3.4
Hadri, Marian
1567-
Struhar, Adrian
14401 - 0
3.5
Vas, Jozef
1586-
Gal, Milan
14061 - 0
3.6
Oravec, Lubos
1486-
Licka, Daniel
14390 - 1
3.7
Fabana, Tibor
1530-
Milata, Matej
1000½ - ½
3.8
Kriska, Juraj
1000-
Hlavac, Tomas
12271 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-5  Slovan JElo4½:3½
4.1
Moravcik, Peter
1618-
Kokles, Jan
16161 - 0
4.2
Matusek, Jan
1584-
Horvath, Jan
12870 - 1
4.3
Hatala, Peter
1462-
Zetocha, Adela
13271 - 0
4.4
Machalik, Juraj
1511-
Horvath, Marian
13050 - 1
4.5
Marcek, Jan
1619B100-
Horvathova, Hana
1282½ - ½
4.6
Zatko, Peter
1410-
Markschies, Benjamin Max
11430 - 1
4.7
Faltus, Jan
1424-
Krasnansky, Radovan
10001 - 0
4.8
Zatko, Peter
1000-
Zalesky, Daniel
10001 - 0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-4  Doprastav GElo½ :7½
5.1
Huncar, Martin
1838A620-
Bujnovsky, Jan
18470 - 1
5.2
Kapetanos, Andreas
1719Z97-
Chren, Martin
18740 - 1
5.3
Pavelka, Jonatan
1087-
Hutman, Martin
15470 - 1
5.4
Vrabel, Michal Juraj
1000-
Vojtko, Robert
15630 - 1
5.5
Hrusovsky, Hugo
1000-
Blizman, Marian
15760 - 1
5.6
Sabaj, Viktor
1000-
Sklar, Martin
16690 - 1
5.7
Stasik, Alan
1000-
Seben, Andrej
14320 - 1
5.8
Gregus-Kohut, Juraj
1000-
Nedoba, Jakub
1000½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.9  Strelec CElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.22  Apollo CElo-20  Krasnany DElo4 : 4
7.1
Bilka, Radoslav
1676-
Kebis, Milos
1802B583½ - ½
7.2
Chrenko, Peter
1847B890-
Faltan, Peter
1978B585½ - ½
7.3
Racko, Jan
1743-
Mikulasek, Viktor
1818B5860 - 1
7.4
Cacko, Jozef
1617-
Rathousky, Karol
1718B587½ - ½
7.5
Krno, Vladimir
1703-
Juhaniak, Lubomir
17430 - 1
7.6
Jambrich, Jaromir
1523-
Vojacek, Alois
10701 - 0
7.7
Just, Jozef
1538-
Coufal, Jozef
10001 - 0
7.8
Elis, Julius
1400-
Hudak, Igor
1000½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.13  Tatran DElo-18  Dubravan CElo0 : 8
9.1
Zahorsky, Michal
1698B640-
Cajka, Tibor
2097A8830 - 1
9.2
Buransky, Jozef
1797-
Benci, Jozef
1861A7520 - 1
9.3
Povraznik, Peter
1545B637-
Duraj, Jan
1889B9950 - 1
9.4
Vaverka, Miroslav
1555-
Durovka, Stefan
17660 - 1
9.5
Caplovic, Jan
1425-
Pastorok, Miroslav
16970 - 1
9.6
Manasek, Vladimir
1480-
Straka, Ivan
17090 - 1
9.7
Vlcek, Milan
1302-
Pauk, Peter
17080 - 1
9.8
Kucerova, Zuzana
1000-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-17  Slovan KElo4½:3½
10.1
Dujava, Daniel
2100A676-
Sturc, Gustav
1977B5151 - 0
10.2
Prochazka, Jaromir
1887A674-
Zdrazil, Bohumir
1803B5210 - 1
10.3
Stecko, Ivan
1795-
Nagy, Edmund
15671 - 0
10.4
Marusic, Martin
1749-
Tomcik, Leon
15481 - 0
10.5
Kis, Tomas
1700-
Butora, Frantisek
1445½ - ½
10.6
Belas, Jozef
1578-
Duchovic, Dusan
16770 - 1
10.7
Ziacik, Pavol
1543-
Filipek, Peter
1331½ - ½
10.8
Ciganek, Jaroslav
1457-
Kamskiy, Vladimir
1000½ - ½
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-16  TilgnerkaElo8 : 0
11.1
Petrek, Dominik
1716B619-
Kobela, Pavol
16241 - 0
11.2
Smaho, Timur
1416-
Vybiral, Jakub
10001 - 0
11.3
Cizmar, Tomas
1386-
Szabova, Lucia
10001 - 0
11.4
Rak, Martin
1487-
Adamek, Alexander
10001 - 0
11.5
Lakota, Jan
1386-
Kollar, Leo
10001 - 0
11.6
Schwab, Augustin Timotej
1000-
bez hráča
0+ - -
11.7
Hronec, Tadeas
1000-
bez hráča
0+ - -
11.8
Kozub, Lukas
1000-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2018/12/14 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.5  Slovan JElo-3  Doprastav BSA BElo6 : 2
1.1
Heger, Peter
1478-
Huncar, Martin
1838A6200 - 1
1.2
Kaiser, Daniel
1401-
Achberger, Jarolim
14880 - 1
1.3
Horvathova, Hana
1282-
Kopca, Peter
11951 - 0
1.4
Rybiansky, Jergus
1413-
Livnansky, Michal
10001 - 0
1.5
Markschies, Benjamin Max
1143-
Kajaba, Matus
10001 - 0
1.6
Krajci, Damian
1000-
Vrabel, Michal Juraj
10001 - 0
1.7
Krasnansky, Radovan
1000-
Sabaj, Viktor
10001 - 0
1.8
Zalesky, Daniel
1000-
Gregus-Kohut, Juraj
10001 - 0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-2  Ruzinov BElo3½:4½
2.1
Licka, Radomir
1655-
Ferik, Andrej
1804A1830 - 1
2.2
Fiala, Jan
1659-
Moravcik, Peter
1618½ - ½
2.3
Struhar, Adrian
1440-
Matusek, Jan
1584½ - ½
2.4
Gal, Milan
1406-
Hatala, Peter
1462½ - ½
2.5
Adamec, Maros
1286-
Marcek, Jan
1619B1000 - 1
2.6
Zacik, Tibor Gregor
1273-
Zatko, Peter
14101 - 0
2.7
Licka, Daniel
1439-
Barati, Barnabas
13911 - 0
2.8
Milata, Matej
1000-
Zatko, Peter
10000 - 1
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.7  Tatran CElo-1  Karlova VesElo5 : 3
3.1
Beran, Jan
1809A631-
Belanji, Branislav
1898Z630 - 1
3.2
Molnar, Viliam
1811A636-
Nepras, Martin
2005A310 - 1
3.3
Sorsak, Jozef
1820B639-
Suchansky, Jakub
1968B100½ - ½
3.4
Koutny, Bretislav
1714B635-
Zacka, Ladislav
1800A32½ - ½
3.5
Galan, Anton
1651-
Galik, Vladimir
16081 - 0
3.6
Bohacek, Ludovit
1744-
Hadri, Marian
15671 - 0
3.7
Skripek, Jan
1583-
Vas, Jozef
15861 - 0
3.8
Skoviera, Luboslav
1744-
Oravec, Lubos
14861 - 0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-11  Slovan IElo2 : 6
4.1
Puchovsky, Ladislav
1958A677-
Vadila, Ondrej
2116B5190 - 1
4.2
Barta, Ondrej
1381-
Krisko, Vladimir
16320 - 1
4.3
Skripecky, Marian
1453-
Bohunicky, Pavol
1637A5040 - 1
4.4
Skachova, Zuzana
1422-
Skrinar, Marek
16050 - 1
4.5
Skach, Lubomir
1214-
Compel, Daniel
16291 - 0
4.6
Krupa, Andrej
1154-
Pozar, Daniel
1405½ - ½
4.7
Jursova, Elena
1160-
Kristufek, Michal
10000 - 1
4.8
Skripecky, Marek
1000-
Krisko, Vladimir
1000½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.9  Strelec CElo-10  Doprastav IElo1 : 7
5.1
Jurcak, Marian
1804-
Kersten, Juraj
19350 - 1
5.2
Kukan, Michal
1734-
Ulehla, Dag
18160 - 1
5.3
Benci, Rudolf
1647-
Vinarcik, Jan
1928B6150 - 1
5.4
Blaho, Jakub
1564-
Kysel, Jozef
16510 - 1
5.5
Blaho, Igor
1534-
Halasz, Michal
1605½ - ½
5.6
Belosovic, Pavol
1420-
Dubnicka, Stefan
16130 - 1
5.7
Patzelt, Marek
1377-
Polak, Pavol
14550 - 1
5.8
Hanzel, Artom
1267-
Fonod, Zigmund
1437½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.17  Slovan KElo-15  Doprastav BSA AElo5 : 3
7.1
Sturc, Gustav
1977B515-
Vrba, Michal
2024A618½ - ½
7.2
Zdrazil, Bohumir
1803B521-
Petrek, Dominik
1716B6191 - 0
7.3
Kovacic, Stefan
1660-
Klimova, Maria
15461 - 0
7.4
Tomcik, Leon
1548-
Smaho, Timur
14161 - 0
7.5
Butora, Frantisek
1445-
Cizmar, Tomas
13860 - 1
7.6
Greppel, Pavol
1451-
Rak, Martin
14870 - 1
7.7
Duchovic, Dusan
1677-
Lakota, Jan
13861 - 0
7.8
Filipek, Peter
1331-
Galba, Branislav
1000½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-14  Lokomotiva CElo3 : 5
8.1
Cajka, Tibor
2097A883-
Novak, Martin
1907A6751 - 0
8.2
Ochrana, Ladislav
1947A753-
Prochazka, Jaromir
1887A6740 - 1
8.3
Duraj, Jan
1889B995-
Stecko, Ivan
1795½ - ½
8.4
Durovka, Stefan
1766-
Marusic, Martin
17490 - 1
8.5
Kytlica, Peter
1809-
Androvic, Peter
16570 - 1
8.6
Straka, Ivan
1709-
Belas, Jozef
15780 - 1
8.7
Pauk, Peter
1708-
Gonda, Jan
15971 - 0
8.8
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Ziacik, Pavol
1543½ - ½
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.19  NBSElo-13  Tatran DElo7 : 1
9.1
Tomanek, Rafael
1889A762-
Zahorsky, Michal
1698B6401 - 0
9.2
Pivacek, Jozef
1782-
Povraznik, Peter
1545B6371 - 0
9.3
Vodicka, Ivan
1869-
Stancek, Stefan
15121 - 0
9.4
Krajcovic, Boris
1680-
Caplovic, Jan
1425½ - ½
9.5
Cibiri, Ivan
1623-
Manasek, Vladimir
1480½ - ½
9.6
Vyboch, Michal
1679-
Zuzik, Emil
14051 - 0
9.7
Kendera, Tomas
1629-
Vlcek, Milan
13021 - 0
9.8
Szulenyi, Frantisek
1502-
Brhlovic, Juraj
1262+ - -
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-22  Apollo CElo4½:3½
11.1
Salgovic, Simon
1855B612-
Bilka, Radoslav
1676½ - ½
11.2
Janikovic, Alex Zoltan
1549-
Chrenko, Peter
1847B8900 - 1
11.3
Paluska, Karol
1621-
Cacko, Jozef
16171 - 0
11.4
Zverka, Peter Samuel
1192-
Krno, Vladimir
1703½ - ½
11.5
Dolnik, Michal
1176-
Jambrich, Jaromir
15231 - 0
11.6
Malaschitz, Teodor
1542-
Just, Jozef
1538½ - ½
11.7
Janikovic, Zoltan
1535-
Elis, Julius
14001 - 0
11.8
Majtan, Teo Jan
1000-
Mlady, Juraj
12610 - 1
7. kolo dňa 2019/01/11 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.11  Slovan IElo-9  Strelec CElo2½:5½
1.1
Krisko, Vladimir
1632-
Jurcak, Marian
18040 - 1
1.2
Petrek, David
1706-
Lichner, Peter
16420 - 1
1.3
Bohunicky, Pavol
1637A504-
Benci, Rudolf
16470 - 1
1.4
Compel, Daniel
1629-
Blaho, Jakub
1564½ - ½
1.5
Pozar, Daniel
1405-
Blaho, Igor
1534½ - ½
1.6
Pekar, Matus
1586-
Patzelt, Marek
1377½ - ½
1.7
Kristufek, Michal
1000-
Liner, Martin
10000 - 1
1.8
Krisko, Vladimir
1000-
Szabados, Martin
10001 - 0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-8  Lokomotiva DElo5 : 3
2.1
Belanji, Branislav
1898Z63-
Pytlik, Pavol
20740 - 1
2.2
Nepras, Martin
2005A31-
Puchovsky, Ladislav
1958A677½ - ½
2.3
Zacka, Ladislav
1800A32-
Barta, Ondrej
13811 - 0
2.4
Hadri, Marian
1567-
Hitka, Robert
1452A679½ - ½
2.5
Vas, Jozef
1586-
Skach, Lubomir
12141 - 0
2.6
Simon, Jozef
1187-
Kyselica, Daniel
10891 - 0
2.7
Kriska, Juraj
1000-
Krupa, Andrej
11540 - 1
2.8
Kruzliak, Stefan
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-7  Tatran CElo3½:4½
3.1
Ferik, Andrej
1804A183-
Beran, Jan
1809A631½ - ½
3.2
Matusek, Jan
1584-
Molnar, Viliam
1811A6361 - 0
3.3
Vesely, Bedrich
1634-
Sorsak, Jozef
1820B6391 - 0
3.4
Machalik, Juraj
1511-
Koutny, Bretislav
1714B6351 - 0
3.5
Vlacuha, Robert
1537-
Galan, Anton
16510 - 1
3.6
Marcek, Jan
1619B100-
Chodak, Ivan
17360 - 1
3.7
Faltus, Jan
1424-
Bohacek, Ludovit
17440 - 1
3.8
Zatko, Peter
1000-
Skripek, Jan
15830 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-6  Dubravan BElo1½:6½
4.1
Kapetanos, Andreas
1719Z97-
Laho, Tomas
1805½ - ½
4.2
Achberger, Jarolim
1488-
Fiala, Jan
1659½ - ½
4.3
Pavelka, Jonatan
1087-
Struhar, Adrian
1440½ - ½
4.4
Livnansky, Michal
1000-
Gal, Milan
14060 - 1
4.5
Nedeliak, Oliver
1000-
Adamec, Maros
12860 - 1
4.6
Kajaba, Matus
1000-
Zacik, Tibor Gregor
12730 - 1
4.7
Nedeliak, Matej
1000-
Hlavac, Tomas
12270 - 1
4.8
Stasik, Alan
1000-
Zacik, Tibor
10000 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-5  Slovan JElo3½:4½
5.1
Fedor, Pavol
1585-
Kokles, Jan
1616½ - ½
5.2
Hutman, Martin
1547-
Heger, Peter
14780 - 1
5.3
Vojtko, Robert
1563-
Horvath, Jan
12871 - 0
5.4
Krammer, Anton
1514-
Zetocha, Adela
1327½ - ½
5.5
Michlik, Filip
1362-
Horvath, Marian
1305½ - ½
5.6
Seben, Andrej
1432-
Horvathova, Hana
12821 - 0
5.7
bez hráča
0-
Rybiansky, Jergus
1413- - +
5.8
bez hráča
0-
Zalesky, Daniel
1000- - +
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.13  Tatran DElo-20  Krasnany DElo3½:4½
8.1
Chovanec, Peter
1659-
Kebis, Milos
1802B5830 - 1
8.2
Brabec, Juraj
1621-
Mikulasek, Viktor
1818B5860 - 1
8.3
Buransky, Jozef
1797-
Rathousky, Karol
1718B5871 - 0
8.4
Povraznik, Peter
1545B637-
Juhaniak, Lubomir
17430 - 1
8.5
Stancek, Stefan
1512-
Bukovcak, Jaroslav
1681½ - ½
8.6
Vaverka, Miroslav
1555-
Chobot, Stefan
15661 - 0
8.7
Caplovic, Jan
1425-
Ivanic, Leon
10001 - 0
8.8
Vlcek, Milan
1302-
Hudak, Igor
10000 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-19  NBSElo2½:5½
9.1
Dujava, Daniel
2100A676-
Frindt, Kornel
2197A7630 - 1
9.2
Prochazka, Jaromir
1887A674-
Tomanek, Rafael
1889A7621 - 0
9.3
Stecko, Ivan
1795-
Pivacek, Jozef
1782½ - ½
9.4
Androvic, Peter
1657-
Vodicka, Ivan
18690 - 1
9.5
Gonda, Jan
1597-
Krajcovic, Boris
1680½ - ½
9.6
Ziacik, Pavol
1543-
Vyboch, Michal
16790 - 1
9.7
Ciganek, Jaroslav
1457-
Kendera, Tomas
1629½ - ½
9.8
Liscak, Peter
1447-
Psotny, Martin
15590 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-18  Dubravan CElo2½:5½
10.1WFM
Vrbova, Niki
2163B617-
Sipeky, Ladislav
1941A751½ - ½
10.2
Petrek, Dominik
1716B619-
Benci, Jozef
1861A752½ - ½
10.3
Smaho, Timur
1416-
Duraj, Jan
1889B9951 - 0
10.4
Cizmar, Tomas
1386-
Durovka, Stefan
17660 - 1
10.5
Lakota, Jan
1386-
Pastorok, Miroslav
1697½ - ½
10.6
Cutka, Pavol
1041-
Straka, Ivan
17090 - 1
10.7
Komora, Simon
1000-
Pauk, Peter
17080 - 1
10.8
Kozub, Lukas
1000-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-17  Slovan KElo1 : 7
11.1
Certik, Matej
1891A972-
Sturc, Gustav
1977B5150 - 1
11.2
Kobela, Pavol
1624-
Zdrazil, Bohumir
1803B5211 - 0
11.3
Durana, Jonas
1178B633-
Kralovic, Peter
17730 - 1
11.4
Vybiral, Jakub
1000-
Kovacic, Stefan
16600 - 1
11.5
Krivosik, Matus
1000-
Tomcik, Leon
15480 - 1
11.6
Certik, Jaroslav
1000-
Butora, Frantisek
14450 - 1
11.7
Szabova, Lucia
1000-
Greppel, Pavol
14510 - 1
11.8
Kollar, Leo
1000-
Filipek, Peter
13310 - 1
8. kolo dňa 2019/01/18 o 17:00
š.22  Apollo CElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-4  Doprastav GElo5½:2½
1.1
Laho, Tomas
1805-
Bujnovsky, Jan
1847½ - ½
1.2
Licka, Radomir
1655-
Stofa, David
1743A6801 - 0
1.3
Fiala, Jan
1659-
Hutman, Martin
15471 - 0
1.4
Struhar, Adrian
1440-
Vojtko, Robert
1563½ - ½
1.5
Gal, Milan
1406-
Krammer, Anton
15140 - 1
1.6
Adamec, Maros
1286-
Michlik, Filip
1362½ - ½
1.7
Licka, Daniel
1439-
Turza, Stefan
13781 - 0
1.8
Hlavac, Tomas
1227-
Nedoba, Jakub
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.7  Tatran CElo-3  Doprastav BSA BElo6 : 2
2.1
Beran, Jan
1809A631-
Huncar, Martin
1838A6200 - 1
2.2
Molnar, Viliam
1811A636-
Kapetanos, Andreas
1719Z970 - 1
2.3
Koutny, Bretislav
1714B635-
Pavelka, Jonatan
10871 - 0
2.4
Galan, Anton
1651-
Vrabel, Michal Juraj
10001 - 0
2.5
Bohacek, Ludovit
1744-
Guller, Patrik
10001 - 0
2.6
Skripek, Jan
1583-
Sabaj, Viktor
10001 - 0
2.7
Skoviera, Luboslav
1744-
Hanzal, Filip
10001 - 0
2.8
Sun, Jan
1772-
Stasik, Alan
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-2  Ruzinov BElo3½:4½
3.1
Puchovsky, Ladislav
1958A677-
Ferik, Andrej
1804A183½ - ½
3.2
Barta, Ondrej
1381-
Moravcik, Peter
16181 - 0
3.3
Skripecky, Marian
1453-
Hatala, Peter
1462½ - ½
3.4
Krupa, Andrej
1154-
Machalik, Juraj
15111 - 0
3.5
Jursova, Elena
1160-
Marcek, Jan
1619B1000 - 1
3.6
Jursa, Juraj
1022-
Zatko, Peter
14100 - 1
3.7
Skripecky, Marek
1000-
Faltus, Jan
1424½ - ½
3.8
Bernard, Martin
1000-
Zatko, Peter
10000 - 1
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.9  Strelec CElo-1  Karlova VesElo3½:4½
4.1
Jurcak, Marian
1804-
Belanji, Branislav
1898Z631 - 0
4.2
Marcok, Jan
1758-
Zacka, Ladislav
1800A320 - 1
4.3
Benci, Rudolf
1647-
Galik, Vladimir
16080 - 1
4.4
Blaho, Jakub
1564-
Hadri, Marian
1567½ - ½
4.5
Blaho, Igor
1534-
Vas, Jozef
15860 - 1
4.6
Belosovic, Pavol
1420-
Oravec, Lubos
14861 - 0
4.7
Patzelt, Marek
1377-
Marko, Jan
16720 - 1
4.8
Liner, Martin
1000-
Kriska, Juraj
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-11  Slovan IElo1½:6½
5.1
Kersten, Juraj
1935-
Vadila, Ondrej
2116B5190 - 1
5.2
Goga, Frantisek
1834B613-
Hecht, Tomas
1976B505½ - ½
5.3
Ulehla, Dag
1816-
Chlpek, Daniel
1921B5060 - 1
5.4
Vinarcik, Jan
1928B615-
Petrek, David
17060 - 1
5.5
Kysel, Jozef
1651-
Bohunicky, Pavol
1637A5040 - 1
5.6
Halasz, Michal
1605-
Skrinar, Marek
1605½ - ½
5.7
Dubnicka, Stefan
1613-
Compel, Daniel
1629½ - ½
5.8
Kulik, Juraj
1503-
Pekar, Matus
15860 - 1
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.5  Slovan JElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.18  Dubravan CElo-16  TilgnerkaElo7 : 1
7.1
Cajka, Tibor
2097A883-
Kobela, Pavol
16241 - 0
7.2
Sipeky, Ladislav
1941A751-
Brechtl, Samuel
1147B632- - +
7.3
Duraj, Jan
1889B995-
Krivosik, Matus
10001 - 0
7.4
Durovka, Stefan
1766-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
7.5
Kytlica, Peter
1809-
Simon, Samuel
10001 - 0
7.6
Pastorok, Miroslav
1697-
Szabova, Lucia
10001 - 0
7.7
Straka, Ivan
1709-
Ravas, Samuel
10001 - 0
7.8
Strelbitska, Oleksandra
1589-
Ravas, Jakub
11091 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.19  NBSElo-15  Doprastav BSA AElo5 : 3
8.1
Tomanek, Rafael
1889A762-
Komora, Andrej
2294A6160 - 1
8.2
Pivacek, Jozef
1782-
Vrba, Michal
2024A6180 - 1
8.3
Cibiri, Ivan
1623-
Petrek, Dominik
1716B619½ - ½
8.4
Vyboch, Michal
1679-
Cizmar, Tomas
13861 - 0
8.5
Kendera, Tomas
1629-
Rak, Martin
14871 - 0
8.6
Szulenyi, Frantisek
1502-
Lakota, Jan
13861 - 0
8.7
Prokes, Michal
1146-
Komora, Simon
1000½ - ½
8.8
Nemethy, Peter
1040-
Hamid, Hanka Leila
10001 - 0
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-14  Lokomotiva CElo3 : 5
9.1
Kebis, Milos
1802B583-
Dujava, Daniel
2100A6760 - 1
9.2
Mikulasek, Viktor
1818B586-
Gremen, Tomas
18700 - 1
9.3
Rathousky, Karol
1718B587-
Stecko, Ivan
1795½ - ½
9.4
Juhaniak, Lubomir
1743-
Marusic, Martin
1749½ - ½
9.5
Hanker, Lubomir
1558-
Kedro, Tomas
1751½ - ½
9.6
Chobot, Stefan
1566-
Belas, Jozef
1578½ - ½
9.7
Ivanic, Leon
1000-
Gonda, Jan
15971 - 0
9.8
Hudak, Igor
1000-
Ziacik, Pavol
15430 - 1
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-13  Tatran DElo6 : 2
10.1
Valovic, Matus
1908B609-
Zahorsky, Michal
1698B6401 - 0
10.2
Damek, Michal
1879A610-
Chovanec, Peter
16591 - 0
10.3
Salgovic, Simon
1855B612-
Brabec, Juraj
16211 - 0
10.4
Janikovic, Alex Zoltan
1549-
Buransky, Jozef
1797½ - ½
10.5
Paluska, Karol
1621-
Povraznik, Peter
1545B637½ - ½
10.6
Dolnik, Michal
1176-
Stancek, Stefan
1512½ - ½
10.7
Malaschitz, Teodor
1542-
Caplovic, Jan
14251 - 0
10.8
Janikovic, Zoltan
1535-
Zuzik, Emil
1405½ - ½
9. kolo dňa 2019/01/25 o 17:00
š.17  Slovan KElo-24  Bye BElo0 : 0
12.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
12.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.1  Karlova VesElo-10  Doprastav IElo4 : 4
1.1
Belanji, Branislav
1898Z63-
Kersten, Juraj
19350 - 1
1.2
Nepras, Martin
2005A31-
Goga, Frantisek
1834B6131 - 0
1.3
Zacka, Ladislav
1800A32-
Ulehla, Dag
1816½ - ½
1.4
Galik, Vladimir
1608-
Vinarcik, Jan
1928B6150 - 1
1.5
Hadri, Marian
1567-
Halasz, Michal
1605½ - ½
1.6
Vas, Jozef
1586-
Dubnicka, Stefan
16131 - 0
1.7
Oravec, Lubos
1486-
Polak, Pavol
1455½ - ½
1.8
Simon, Jozef
1187-
Kulik, Juraj
1503½ - ½
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.2  Ruzinov BElo-9  Strelec CElo4½:3½
2.1
Moravcik, Peter
1618-
Patzelt, Rastislav
17871 - 0
2.2
Matusek, Jan
1584-
Lichner, Peter
1642½ - ½
2.3
Vesely, Bedrich
1634-
Benci, Rudolf
16471 - 0
2.4
Machalik, Juraj
1511-
Blaho, Jakub
15640 - 1
2.5
Marcek, Jan
1619B100-
Kaceriak, Ivan
15021 - 0
2.6
Zatko, Peter
1410-
Blaho, Igor
15340 - 1
2.7
Faltus, Jan
1424-
Patzelt, Marek
13770 - 1
2.8
Zatko, Peter
1000-
Liner, Andrej
10001 - 0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.3  Doprastav BSA BElo-8  Lokomotiva DElo5 : 3
3.1
Huncar, Martin
1838A620-
Beno, Milan
17630 - 1
3.2
Kapetanos, Andreas
1719Z97-
Skach, Lubomir
12141 - 0
3.3
Shirinyan, Daniel
1622Z98-
Kyselica, Daniel
10891 - 0
3.4
Achberger, Jarolim
1488-
Krupa, Andrej
11541 - 0
3.5
Sipos, Patrik
1000-
Jursova, Elena
11600 - 1
3.6
Kopca, Peter
1195-
Jursa, Juraj
10221 - 0
3.7
Kajaba, Matus
1000-
Skripecky, Marek
10000 - 1
3.8
Gregus-Kohut, Juraj
1000-
Tonhajzer, Matus
10001 - 0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.4  Doprastav GElo-7  Tatran CElo4½:3½
4.1
Hricak, Vasil
2068A608-
Molnar, Viliam
1811A6361 - 0
4.2
Bujnovsky, Jan
1847-
Sorsak, Jozef
1820B6391 - 0
4.3
Jaros, Lukas
1757-
Koutny, Bretislav
1714B6351 - 0
4.4
Stofa, David
1743A680-
Galan, Anton
16511 - 0
4.5
Hutman, Martin
1547-
Bohacek, Ludovit
17440 - 1
4.6
Vojtko, Robert
1563-
Garaj, Ivan
16570 - 1
4.7
Blizman, Marian
1576-
Skripek, Jan
1583½ - ½
4.8
Michlik, Filip
1362-
Skoviera, Luboslav
17440 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.5  Slovan JElo-6  Dubravan BElo2 : 6
5.1
Cervenak, Ladislav
1762-
Lukac, Peter
16650 - 1
5.2
Eiben, Pavol
1763-
Licka, Radomir
1655½ - ½
5.3
Kaiser, Daniel
1401-
Fiala, Jan
1659½ - ½
5.4
Horvath, Jan
1287-
Struhar, Adrian
14401 - 0
5.5
Zetocha, Adela
1327-
Gal, Milan
14060 - 1
5.6
Horvathova, Hana
1282-
Adamec, Maros
12860 - 1
5.7
Krajci, Damian
1000-
Licka, Daniel
14390 - 1
5.8
Krasnansky, Radovan
1000-
Hlavac, Tomas
12270 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.11  Slovan IElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.13  Tatran DElo-22  Apollo CElo1 : 7
7.1
Zahorsky, Michal
1698B640-
Bilka, Radoslav
16760 - 1
7.2
Povraznik, Peter
1545B637-
Racko, Jan
17430 - 1
7.3
Stancek, Stefan
1512-
Cacko, Jozef
16170 - 1
7.4
Vaverka, Miroslav
1555-
Krno, Vladimir
17031 - 0
7.5
Caplovic, Jan
1425-
Jambrich, Jaromir
15230 - 1
7.6
Kucerova, Zuzana
1000-
Just, Jozef
15380 - 1
7.7
bez hráča
0-
Elis, Julius
1400- - +
7.8
bez hráča
0-
Halas, Jozef
1000- - +
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.14  Lokomotiva CElo-21  Doprastav HElo4½:3½
8.1
Dujava, Daniel
2100A676-
Valovic, Matus
1908B6091 - 0
8.2
Prochazka, Jaromir
1887A674-
Malaschitz, Richard
1991½ - ½
8.3
Marusic, Martin
1749-
Damek, Michal
1879A6100 - 1
8.4
Kis, Tomas
1700-
Paluska, Karol
1621½ - ½
8.5
Kosper, Peter
1696-
Zverka, Peter Samuel
11921 - 0
8.6
Belas, Jozef
1578-
Dolnik, Michal
1176½ - ½
8.7
Gonda, Jan
1597-
Malaschitz, Teodor
15421 - 0
8.8
Ciganek, Jaroslav
1457-
Janikovic, Zoltan
15350 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.15  Doprastav BSA AElo-20  Krasnany DElo1½:6½
9.1
Petrek, Dominik
1716B619-
Mikulasek, Viktor
1818B586½ - ½
9.2
Smaho, Timur
1416-
Boldocki, Rastislav
17960 - 1
9.3
Cizmar, Tomas
1386-
Rathousky, Karol
1718B5870 - 1
9.4
Lakota, Jan
1386-
Juhaniak, Lubomir
17431 - 0
9.5
Hronec, Tadeas
1000-
Bukovcak, Jaroslav
16810 - 1
9.6
Cutka, Pavol
1041-
Chobot, Stefan
15660 - 1
9.7
Komora, Simon
1000-
Ivanic, Leon
10000 - 1
9.8
Iakovlieva, Sofia
1000-
Hudak, Igor
10000 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.16  TilgnerkaElo-19  NBSElo½ :7½
10.1
Kobela, Pavol
1624-
Tomanek, Rafael
1889A762½ - ½
10.2
Durana, Jonas
1178B633-
Pivacek, Jozef
17820 - 1
10.3
Vybiral, Jakub
1000-
Vodicka, Ivan
18690 - 1
10.4
Krivosik, Matus
1000-
Krajcovic, Boris
16800 - 1
10.5
Simon, Samuel
1000-
Cibiri, Ivan
16230 - 1
10.6
Szabova, Lucia
1000-
Szulenyi, Frantisek
15020 - 1
10.7
Ravas, Samuel
1000-
Illas, Richard
15350 - 1
10.8
Ravas, Jakub
1109-
Prokes, Michal
11460 - 1
10. kolo dňa 2019/02/08 o 17:00
š.17  Slovan KElo-18  Dubravan CElo1 : 7
11.1
Sturc, Gustav
1977B515-
Cajka, Tibor
2097A8830 - 1
11.2
Zdrazil, Bohumir
1803B521-
Ochrana, Ladislav
1947A7530 - 1
11.3
Kovacic, Stefan
1660-
Kytlica, Peter
18091 - 0
11.4
Tomcik, Leon
1548-
Pastorok, Miroslav
16970 - 1
11.5
Butora, Frantisek
1445-
Belak, Milan
16860 - 1
11.6
Greppel, Pavol
1451-
Pauk, Peter
17080 - 1
11.7
Filipek, Peter
1331-
Strelbitska, Oleksandra
15890 - 1
11.8
Kamskiy, Vladimir
1000-
Dobcsanyi, Dominik
16170 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.7  Tatran CElo-5  Slovan JElo6 : 2
1.1
Beran, Jan
1809A631-
Cervenak, Ladislav
1762½ - ½
1.2
Molnar, Viliam
1811A636-
Kokles, Jan
16161 - 0
1.3
Koutny, Bretislav
1714B635-
Heger, Peter
1478½ - ½
1.4
Galan, Anton
1651-
Zetocha, Adela
13270 - 1
1.5
Bohacek, Ludovit
1744-
Horvath, Marian
13051 - 0
1.6
Garaj, Ivan
1657-
Horvathova, Hana
12821 - 0
1.7
Skripek, Jan
1583-
Markschies, Benjamin Max
11431 - 0
1.8
Skoviera, Luboslav
1744-
Zalesky, Daniel
10001 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.8  Lokomotiva DElo-4  Doprastav GElo2½:5½
2.1
Kompas, Igor
1809-
Fedor, Pavol
15851 - 0
2.2
Barta, Ondrej
1381-
Vojtko, Robert
15630 - 1
2.3
Hitka, Robert
1452A679-
Blizman, Marian
15760 - 1
2.4
Skripecky, Marian
1453-
Pacolak, Tibor
1518½ - ½
2.5
Skach, Lubomir
1214-
Krammer, Anton
15140 - 1
2.6
Kyselica, Daniel
1089-
Michlik, Filip
13620 - 1
2.7
Krupa, Andrej
1154-
Turza, Stefan
13780 - 1
2.8
Skripecky, Marek
1000-
Nedoba, Jakub
10001 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.9  Strelec CElo-3  Doprastav BSA BElo3½:4½
3.1
Benci, Rudolf
1647-
Huncar, Martin
1838A6200 - 1
3.2
Blaho, Jakub
1564-
Kapetanos, Andreas
1719Z970 - 1
3.3
Blaho, Igor
1534-
Shirinyan, Daniel
1622Z98½ - ½
3.4
Belosovic, Pavol
1420-
Pavelka, Jonatan
10870 - 1
3.5
Patzelt, Marek
1377-
Sipos, Patrik
10001 - 0
3.6
Liner, Martin
1000-
Livnansky, Michal
10001 - 0
3.7
Kaceriak, Simon
1010-
Dargaj, Samuel
10001 - 0
3.8
Szabados, Martin
1000-
Stasik, Alan
10000 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-2  Ruzinov BElo4½:3½
4.1
Kersten, Juraj
1935-
Ferik, Andrej
1804A1830 - 1
4.2
Goga, Frantisek
1834B613-
Moravcik, Peter
16181 - 0
4.3
Ulehla, Dag
1816-
Vesely, Bedrich
16341 - 0
4.4
Vinarcik, Jan
1928B615-
Kuma, Rudolf
15931 - 0
4.5
Halasz, Michal
1605-
Hatala, Peter
14621 - 0
4.6
Polak, Pavol
1455-
Marcek, Jan
1619B1000 - 1
4.7
Kulik, Juraj
1503-
Barati, Barnabas
1391½ - ½
4.8
Ruzicka, Miroslav
1535-
Zatko, Peter
10000 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.11  Slovan IElo-1  Karlova VesElo3½:4½
5.1
Hecht, Tomas
1976B505-
Belanji, Branislav
1898Z630 - 1
5.2
Petrek, David
1706-
Zacka, Ladislav
1800A320 - 1
5.3
Paulicka, Ivan
1638-
Galik, Vladimir
16081 - 0
5.4
Bohunicky, Pavol
1637A504-
Hadri, Marian
15671 - 0
5.5
Compel, Daniel
1629-
Vas, Jozef
1586½ - ½
5.6
Petrek, Miroslav
1435-
Oravec, Lubos
14860 - 1
5.7
Pekar, Matus
1586-
Kriska, Juraj
10000 - 1
5.8
Kristufek, Michal
1000-
Hricko, Boris
10001 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.6  Dubravan BElo-12  Bye AElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.19  NBSElo-17  Slovan KElo4 : 4
7.1
Tomanek, Rafael
1889A762-
Sturc, Gustav
1977B515½ - ½
7.2
Vodicka, Ivan
1869-
Kovacic, Stefan
16601 - 0
7.3
Krajcovic, Boris
1680-
Tomcik, Leon
15480 - 1
7.4
Cibiri, Ivan
1623-
Butora, Frantisek
14450 - 1
7.5
Vyboch, Michal
1679-
Greppel, Pavol
14511 - 0
7.6
Psotny, Martin
1559-
Benova, Zita
1589½ - ½
7.7
Szulenyi, Frantisek
1502-
Duchovic, Dusan
16770 - 1
7.8
Illas, Richard
1535-
Filipek, Peter
13311 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.20  Krasnany DElo-16  TilgnerkaElo8 : 0
8.1
Mikulasek, Viktor
1818B586-
Kobela, Pavol
16241 - 0
8.2
Samko, Karol
1948-
Durana, Jonas
1178B6331 - 0
8.3
Bukovcak, Jaroslav
1681-
Certik, Jaroslav
10001 - 0
8.4
Chobot, Stefan
1566-
Szabova, Lucia
10001 - 0
8.5
Ivanic, Leon
1000-
Adamek, Alexander
10001 - 0
8.6
Vojacek, Alois
1070-
Kollar, Leo
10001 - 0
8.7
Coufal, Jozef
1000-
Ravas, Samuel
10001 - 0
8.8
Hudak, Igor
1000-
Ravas, Jakub
11091 - 0
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00
š.21  Doprastav HElo-15  Doprastav BSA AElo6½:1½
9.1
Janikovic, Alex Zoltan
1549-
Smaho, Timur
1416½ - ½
9.2
Paluska, Karol
1621-
Hronec, Tadeas
10001 - 0
9.3
Zverka, Peter Samuel
1192-
Galba, Branislav
10001 - 0
9.4
Dolnik, Michal
1176-
Cutka, Pavol
10411 - 0
9.5
Malaschitz, Teodor
1542-
Komora, Simon
10001 - 0
9.6
Janikovic, Zoltan
1535-
Iakovlieva, Sofia
10001 - 0
9.7
Majtan, Teo Jan
1000-
Kozub, Lukas
10001 - 0
9.8
Helenin, Jozef
1000-
Hamid, Hanka Leila
10000 - 1
11. kolo dňa 2019/02/15 o 17:00