TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr580048.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo1234567891011 TB1  TB2  TB3 
1Doprastav M * 465444682451,00
2KŠN C4 * 44537661947,00
3Doprastav I2 * 4145571940,50
4NBS342 * 3355751842,50
5Lokomotíva C473 * 571741,00
6Doprastav L34 * 6571644,50
7Doprastav H33332 * 61436,00
8Karlova Ves4332 * 41137,50
9Ružinov B413324 * 4933,50
10Slovan K22111 * 319,50
11Tatran C02314 * 121,00

Súpisky družstiev

  5. KŠN C (Elo Ø:1618 / TB1: 19 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Rak Martin18490SVK73620017B3841,52,0
2Smidova Michaela16720SVK14962810B3853,04,0
3Meszaros Casey Ryan17570SVK14963205B3861,52,0
4Kapolkova Greta16440SVK149555553,59,0
5Sahidi Shabir14650SVK149598281,56,0
6Kubikova Nina14860SVK149550754,09,0
7Zverka Peter Samuel16020SVK736068046,08,0
8Havalda Samuel14650SVK149554905,59,0
9Sahidi Sear13360SVK149598363,56,0
10Pisarcik Richard13430SVK149674996,06,0
11Havaldova Natalia11930SVK736205806,07,0
12Valentova Sophia01067SVK149638840,01,0
13Vanko Wiliam01042SVK149712830,00,0
14Kapolkova Alzbeta01100SVK149595930,01,0
15Sunova Michaela01048SVK149664845,07,0
16Sun Martin01000SVK149637010,00,0
17Valent Theodor01000SVK149726030,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  2. KŠN C (Elo Ø:1618, TB1: 19 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Rak Martin18490SVK73620017B3841½1,521685
2Smidova Michaela16720SVK14962810B385½1+½3,041701
3Meszaros Casey Ryan17570SVK14963205B3861½1,521714
4Kapolkova Greta16440SVK14955555000½½1½103,591817
5Sahidi Shabir14650SVK14959828100½001,561759
6Kubikova Nina14860SVK14955075100½1½0104,091599
7Zverka Peter Samuel16020SVK73606804110111106,081428
8Havalda Samuel14650SVK1495549011½1011005,591435
9Sahidi Sear13360SVK14959836010½113,561255
10Pisarcik Richard13430SVK1496749911++116,061156
11Havaldova Natalia11930SVK73620580+1+0+116,071178
12Valentova Sophia01067SVK1496388400,011462
14Kapolkova Alzbeta01100SVK1495959300,011463
15Sunova Michaela01048SVK149664841++00115,071133
17Valent Theodor01000SVK1497260300,011140

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.5  KŠN CElo-8  Slovan KElo6 : 2
4.1
Kapolkova, Greta
1644-
Kovacic, Stefan
16520 - 1
4.2
Sahidi, Shabir
1465-
Petrek, Miroslav
1396A5851 - 0
4.3
Kubikova, Nina
1486-
Kostka, Pavol
14671 - 0
4.4
Zverka, Peter Samuel
1602-
Filipek, Peter
12071 - 0
4.5
Havalda, Samuel
1465-
Krasnansky, Radovan
12131 - 0
4.6
Sahidi, Sear
1336-
Uram, Filip
10000 - 1
4.7
Pisarcik, Richard
1343-
Uram, Stefan
10001 - 0
4.8
Havaldova, Natalia
1193-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-5  KŠN CElo3 : 5
2.1
Malaschitz, Richard
2029A745-
Kapolkova, Greta
16441 - 0
2.2
Shirinyan, Daniel
1896Z 94-
Sahidi, Shabir
14651 - 0
2.3
Park, Seonjae
1663Z 93-
Kubikova, Nina
14861 - 0
2.4
Malaschitz, Teodor
1401-
Zverka, Peter Samuel
16020 - 1
2.5
Shykhnenko, Hryhorii
1284-
Havalda, Samuel
14650 - 1
2.6
Pavelka, Jonatan
1054-
Sahidi, Sear
13360 - 1
2.7
Osvald, Jakub
1000-
Pisarcik, Richard
13430 - 1
2.8
Osvald, David
1000-
Havaldova, Natalia
11930 - 1
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.5  KŠN CElo-10  Doprastav IElo2½:5½
3.1
Kapolkova, Greta
1644-
Petrek, Dominik
2110B7360 - 1
3.2
Sahidi, Shabir
1465-
Karas, Juraj
16570 - 1
3.3
Kubikova, Nina
1486-
Guba, Peter
15750 - 1
3.4
Zverka, Peter Samuel
1602-
Dolnik, Michal
15480 - 1
3.5
Havalda, Samuel
1465-
Borovsky, Simon
1260½ - ½
3.6
Sahidi, Sear
1336-
Cervenka, Stanislav
10000 - 1
3.7
Pisarcik, Richard
1343-
bez hráča
0+ - -
3.8
Havaldova, Natalia
1193-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2022/03/04 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-5  KŠN CElo2½:5½
3.1
Galik, Vladimir
1634-
Rak, Martin
1849B3840 - 1
3.2
Marko, Jan
1638-
Smidova, Michaela
1672B385½ - ½
3.3
Vas, Jozef
1533-
Kapolkova, Greta
1644½ - ½
3.4
Oravec, Lubos
1515-
Kubikova, Nina
1486½ - ½
3.5
Kriska, Juraj
1238-
Zverka, Peter Samuel
16020 - 1
3.6
Kruzliak, Stefan
1278-
Havalda, Samuel
14650 - 1
3.7
Derzak, Rudolf
1112-
Havaldova, Natalia
11931 - 0
3.8
Markova, Lenka
1000-
Sunova, Michaela
10480 - 1
5. kolo dňa 2022/04/08 o 17:00
š.5  KŠN CElo-1  Tatran CElo6 : 2
2.1
Rak, Martin
1849B384-
Koutny, Bretislav
1736B459½ - ½
2.2
Smidova, Michaela
1672B385-
Chodak, Ivan
16241 - 0
2.3
Meszaros, Casey Ryan
1757B386-
Bohacek, Ludovit
15941 - 0
2.4
Kapolkova, Greta
1644-
Garaj, Ivan
1602½ - ½
2.5
Zverka, Peter Samuel
1602-
Skripek, Jan
15511 - 0
2.6
Havalda, Samuel
1465-
Skoviera, Luboslav
17230 - 1
2.7
Havaldova, Natalia
1193-
Sun, Jan
1748+ - -
2.8
Sunova, Michaela
1048-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2022/04/22 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-5  KŠN CElo1 : 7
4.1
Ferik, Andrej
1825A155-
Kapolkova, Greta
16440 - 1
4.2
Moravcik, Peter
1602B158-
Sahidi, Shabir
1465½ - ½
4.3
Faltus, Jan
1406-
Kubikova, Nina
14860 - 1
4.4
Zatko, Peter
1365-
Zverka, Peter Samuel
16020 - 1
4.5
Lorincz, Robert
1345-
Havalda, Samuel
14650 - 1
4.6
Molnar, Sviatoslav
1512-
Sahidi, Sear
1336½ - ½
4.7
bez hráča
0-
Pisarcik, Richard
1343- - +
4.8
bez hráča
0-
Sunova, Michaela
1048- - +
7. kolo dňa 2022/05/28 o 17:00
š.5  KŠN CElo-3  Lokomotíva CElo4 : 4
1.1
Kapolkova, Greta
1644-
Puchovsky, Ladislav
1967A253½ - ½
1.2
Sahidi, Shabir
1465-
Prochazka, Jaromir
1912A2520 - 1
1.3
Kubikova, Nina
1486-
Cebo, Vladimir
1548½ - ½
1.4
Havalda, Samuel
1465-
Gonda, Jan
15241 - 0
1.5
Sahidi, Sear
1336-
Ziacik, Pavol
14861 - 0
1.6
Pisarcik, Richard
1343-
Androvic, Peter
16251 - 0
1.7
Kapolkova, Alzbeta
1100-
Ciganek, Jaroslav
14630 - 1
1.8
Sunova, Michaela
1048-
Liscak, Peter
14780 - 1
8. kolo dňa 2022/02/04 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-5  KŠN CElo3 : 3
5.1
Kersten, Juraj
1899-
Smidova, Michaela
1672B385- - +
5.2
Vinarcik, Jan
1854B734-
Kapolkova, Greta
16440 - 1
5.3
Ulehla, Dag
1833A735-
Kubikova, Nina
14861 - 0
5.4
Machalec, Vladimir
1803-
Havalda, Samuel
14651 - 0
5.5
Kysel, Jozef
1600-
Havaldova, Natalia
11930 - 1
5.6
Nedoba, Jakub
1158-
Sunova, Michaela
10481 - 0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.5  KŠN CElo-6  NBSElo4 : 4
5.1
Smidova, Michaela
1672B385-
Vodicka, Ivan
1842½ - ½
5.2
Meszaros, Casey Ryan
1757B386-
Tomanek, Rafael
1834A107½ - ½
5.3
Kapolkova, Greta
1644-
Vyboch, Michal
17810 - 1
5.4
Kubikova, Nina
1486-
Psotny, Martin
15611 - 0
5.5
Zverka, Peter Samuel
1602-
Szulenyi, Frantisek
14931 - 0
5.6
Valentova, Sophia
1067-
Illas, Richard
14620 - 1
5.7
Sunova, Michaela
1048-
Nemethy, Peter
10301 - 0
5.8
Valent, Theodor
1000-
Steltenpohl, Peter
11400 - 1
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-5  KŠN CElo4 : 4
1.1
Salgovic, Simon
2091B748-
Sahidi, Shabir
14651 - 0
1.2
Sevcik, Matej
1820-
Kubikova, Nina
14861 - 0
1.3
Benci, Jozef
1624-
Zverka, Peter Samuel
16021 - 0
1.4
Lakota, Jan
1488-
Havalda, Samuel
14651 - 0
1.5
Fajtakova, Silvia
1477B867-
Sahidi, Sear
13360 - 1
1.6
Murarik, Matus
1000-
Pisarcik, Richard
13430 - 1
1.7
Kanuch, Daniel
1000-
Havaldova, Natalia
11930 - 1
1.8
Murarik, Simon Peter
1000-
Sunova, Michaela
10480 - 1

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Machalec Vladimir18030Doprastav H8,01080,03
2Salgovic Simon20910Doprastav M7,5893,81
3Park Seonjae16630Doprastav L7,0887,53
4Malaschitz Richard20290Doprastav L6,5881,31
5Skoviera Luboslav17230Tatran C6,5881,36
6Prochazka Jaromir19120Lokomotíva C6,5972,21
7Petrek Dominik21100Doprastav I6,0785,71
8Shirinyan Daniel18960Doprastav L6,0785,71
9Guba Peter15750Doprastav I6,0875,03
10Cibiri Ivan15990NBS6,0875,04
11Zverka Peter Samuel16020KŠN C6,0875,04
12Cebo Vladimir15480Lokomotíva C6,0966,74
13Benci Jozef16240Doprastav M5,5778,64
14Kriska Juraj01238Karlova Ves5,5778,66
15Molnar Sviatoslav15120Ružinov B5,5778,67
16Havalda Samuel14650KŠN C5,5961,14
17Skripek Jan15510Tatran C5,0771,45
18Sevcik Matej18200Doprastav M5,0862,52
19Ulehla Dag18330Doprastav H5,0955,62
20Oravec Lubos15150Karlova Ves5,0955,65
21Shykhnenko Hryhorii12840Doprastav L5,0955,65
22Vyboch Michal17810NBS4,5590,02
23Steltenpohl Peter01140NBS4,5590,08
24Lorincz Robert13450Ružinov B4,5764,36
25Vesely Bedrich16860Ružinov B4,5856,31
26Takacs Zsolt17450Doprastav L4,5856,33
27Malaschitz Teodor14010Doprastav L4,5856,34
28Krajcovic Boris16470NBS4,5950,03
29Pisarcik Richard13430KŠN C4,04100,06
30Fajtakova Silvia14770Doprastav M4,0580,05
31Kersten Juraj18990Doprastav H4,0666,71
32Vodicka Ivan18420NBS4,0850,01
33Tomanek Rafael18340NBS4,0850,01
34Nedoba Jakub11580Doprastav H4,0850,06
35Janikovic Alex Zoltan16290Doprastav I4,0944,42
36Kubikova Nina14860KŠN C4,0944,43
37Vas Jozef15330Karlova Ves4,01040,04
38Siagi Jakub11160Doprastav M3,5570,05
39Kulik Juraj15110Doprastav H3,5658,35
40Sahidi Sear13360KŠN C3,5658,35
41Marko Jan16380Karlova Ves3,5750,03
42Belas Jozef16160Lokomotíva C3,5750,03
43Koutny Bretislav17360Tatran C3,5843,81
44Kapolkova Greta16440KŠN C3,5938,91
45Pivacek Jozef17960NBS3,03100,02
46Cervenka Stanislav01000Doprastav I3,03100,07
47Lehocky Ondrej01000Doprastav H3,03100,07
48Havaldova Natalia11930KŠN C3,0475,06
49Durik Martin12880Doprastav I3,0475,07
50Compel Daniel21060Slovan K3,0560,01
51Lakota Jan14880Doprastav M3,0560,04
52Sunova Michaela01048KŠN C3,0560,07
53Ciganek Jaroslav14630Lokomotíva C3,0560,07
54Stecko Ivan17970Lokomotíva C3,0650,02
55Benci Rudolf15700Doprastav M3,0650,03
56Dolnik Michal15480Doprastav I3,0650,05
57Szulenyi Frantisek14930NBS3,0650,05
58Androvic Peter16250Lokomotíva C3,0742,96
59Kysel Jozef16000Doprastav H3,0837,54
60Kovacic Stefan16520Slovan K2,5462,51
61Janikovic Zoltan14610Doprastav I2,5550,05
62Kostka Pavol14670Slovan K2,5735,73
63Garaj Ivan16020Tatran C2,5831,34
64Marusic Martin17990Lokomotíva C2,02100,02
65Curik Peter18190Doprastav L2,02100,02
66Kedro Tomas17540Lokomotíva C2,02100,03
67Gremen Tomas18610Lokomotíva C2,02100,03
68Haulik Tomas01000Ružinov B2,02100,07
69Mertus Michal01000Karlova Ves2,02100,07
70Liscak Peter14780Lokomotíva C2,02100,08
71Smidova Michaela16720KŠN C2,0366,71
72Makogon Nikita01000Slovan K2,0366,75
73Kruzliak Stefan01278Karlova Ves2,0366,76
74Janovicek Lukas01015Doprastav L2,0366,76
75Matusek Jan15350Ružinov B2,0450,03
76Psotny Martin15610NBS2,0450,05
77Hausman Marek01903Karlova Ves2,0540,01
78Vinarcik Jan18540Doprastav H2,0540,01
79Ziacik Pavol14860Lokomotíva C2,0540,05
80Livnansky Michal12790Doprastav I2,0540,06
81Ferik Andrej18250Ružinov B2,0633,31
82Bohacek Ludovit15940Tatran C2,0728,63
83Faltus Jan14060Ružinov B2,0825,04
84Zatko Peter13650Ružinov B2,0825,05
85Kostic Ivan14660Karlova Ves2,0922,23
86Rak Martin18490KŠN C1,5275,01
87Puchovsky Ladislav19670Lokomotíva C1,5275,01
88Kralovic Peter18080Slovan K1,5275,02
89Meszaros Casey Ryan17570KŠN C1,5275,02
90Kendera Tomas16130NBS1,5275,04
91Derzak Rudolf01112Karlova Ves1,5275,07
92Fedor Pavol15460Doprastav I1,5437,53
93Dubnicka Stefan15730Doprastav H1,5437,54
94Dekan Stanislav01000Doprastav M1,5437,55
95Gonda Jan15240Lokomotíva C1,5437,55
96Borovsky Simon12600Doprastav I1,5437,56
97Sobota Michal16660Karlova Ves1,5530,02
98Zatko Peter14120Ružinov B1,5530,04
99Lancaric Vladimir15000Doprastav I1,5530,04
100Uram Filip01000Slovan K1,5530,06
101Kanuch Daniel01000Doprastav M1,5530,06
102Livnansky Tomas12440Doprastav I1,5530,07
103Sahidi Shabir14650KŠN C1,5625,01
104Krasnansky Radovan12130Slovan K1,5625,05
105Galik Vladimir16340Karlova Ves1,5916,71
106Gic Samuel17540Slovan K1,01100,01
107Ambros Rafael19720Doprastav M1,01100,02
108Kundrak Vladimir18980Lokomotíva C1,01100,02
109Rogac Alexander01000Doprastav L1,01100,05
110Ferik Adam01000Ružinov B1,01100,06
111Barati Barnabas14130Ružinov B1,01100,06
112Kralovic Marian01000Slovan K1,01100,07
113Kostial Jan16800Tatran C1,01100,07
114Frindt Kornel21630NBS1,0250,01
115Rintel Boris16660Doprastav I1,0250,02
116Lintner Igor15300Doprastav I1,0250,04
117Hatala Peter14710Ružinov B1,0250,05
118Ambros Rafael01000Doprastav M1,0250,06
119Karas Juraj16570Doprastav I1,0333,31
120Harvan Tomáš18530Slovan K1,0333,31
121Murarik Matus01000Doprastav M1,0333,35
122Osvald Jakub01000Doprastav L1,0333,35
123Seben Andrej14020Doprastav H1,0333,36
124Illas Richard14620NBS1,0333,36
125Portes Peter14200Doprastav H1,0616,75
126Filipek Peter12070Slovan K1,0911,14
127Petrek Miroslav13960Slovan K1,01010,02
128Beran Jan17800Tatran C0,5150,01
129Vlacuha Robert15360Ružinov B0,5150,05
130Siroka Sona01000Doprastav M0,5225,08
131Pavelka Jonatan10540Doprastav L0,5316,75
132Faber Alexander01038Doprastav L0,5316,76
133Moravcik Peter16020Ružinov B0,5510,02
134Machalik Juraj15290Ružinov B0,577,12
135Nemethy Peter01030NBS0,577,16
136Duchovic Dusan16510Slovan K0,010,02
137Valentova Sophia01067KŠN C0,010,06
138Kapolkova Alzbeta01100KŠN C0,010,07
139Hadri Marian15320Karlova Ves0,010,07
140Kodadova Zuzana01000Karlova Ves0,010,08
141Markova Lenka01000Karlova Ves0,010,08
142Marcinek Igor01022Doprastav L0,010,08
143Helenin Jozef01000Doprastav I0,010,08
144Valent Theodor01000KŠN C0,010,08
145Mizla Pavol01000NBS0,010,08
146Sorsak Jozef18420Tatran C0,020,01
147Kis Tomas16810Lokomotíva C0,020,03
148Murarik Simon Peter01000Doprastav M0,020,06
149Siroky Daniel01000Doprastav M0,020,06
150Uram Stefan01000Slovan K0,020,07


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Tatran C (Elo Ø:1783 / TB1: 1 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kirylov Julian18630SVK14920662B4560,00,0
2Granec Stefan18300SVK14911680B4570,00,0
3Sorsak Jozef18420SVK14901846B4580,02,0
4Molnar Viliam17400SVK149291710,04,0
5Beran Jan17800SVK149205300,51,0
6Koutny Bretislav17360SVK14921308B4593,58,0
7Chodak Ivan16240SVK149136310,06,0
8Galan Anton16620SVK149086110,00,0
9Bohacek Ludovit15940SVK149205492,07,0
10Garaj Ivan16020SVK149136742,58,0
11Skripek Jan15510SVK149278375,07,0
12Skoviera Luboslav17230SVK149167206,58,0
13Sun Jan01748SVK149168350,03,0
14Kostial Jan16800SVK149476331,01,0
15Vavrak Jan14560SVK149139500,01,0
  2. Ružinov B (Elo Ø:1587 / TB1: 9 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Ferik Andrej18250SVK14940019A1552,06,0
2Vesely Bedrich16860SVK149361864,58,0
3Moravcik Peter16020SVK14913780B1580,55,0
4Machalik Juraj15290SVK149359700,57,0
5Matusek Jan15350SVK149213832,04,0
6Zatko Peter14120SVK149664091,55,0
7Hatala Peter14710SVK149206381,02,0
8Faltus Jan14060SVK149291042,08,0
9Vlacuha Robert15360SVK149410070,51,0
10Zatko Peter13650SVK149217072,08,0
11Barati Barnabas14130SVK149209991,01,0
12Lorincz Robert13450SVK149380655,58,0
13Molnar Sviatoslav15120SVK149741856,58,0
14Ferik Adam01000SVK149730572,02,0
15Haulik Tomas01000SVK149741772,02,0
  3. Lokomotíva C (Elo Ø:1834 / TB1: 17 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Puchovsky Ladislav19670SVK14911965A2531,52,0
2Prochazka Jaromir19120SVK14910284A2526,59,0
3Stecko Ivan17970SVK149292283,06,0
4Kundrak Vladimir18980SVK14908077A2561,01,0
5Gremen Tomas18610SVK149276242,02,0
6Marusic Martin17990SVK149213752,02,0
7Kedro Tomas17540SVK149212512,02,0
8Kis Tomas16810SVK149193700,02,0
9Belas Jozef16160SVK149210063,57,0
10Cebo Vladimir15480SVK149012186,09,0
11Gonda Jan15240SVK149104891,54,0
12Ziacik Pavol14860SVK149217232,05,0
13Androvic Peter16250SVK149055153,07,0
14Ciganek Jaroslav14630SVK149210814,06,0
15Liscak Peter14780SVK149359533,03,0
16Seman Lubomir13310SVK149721230,00,0
  4. Doprastav H (Elo Ø:1700 / TB1: 14 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kersten Juraj18990SVK149239474,07,0
2Vinarcik Jan18540SVK14901030B7342,05,0
3Ulehla Dag18330SVK14916967A7355,09,0
4Machalec Vladimir18030SVK149291638,010,0
5Kysel Jozef16000SVK149202983,09,0
6Dubnicka Stefan15730SVK149398001,54,0
7Ruzicka Miroslav15240SVK149138790,00,0
8Polak Pavol14670SVK149360200,00,0
9Kulik Juraj15110SVK149274973,56,0
10Portes Peter14200SVK149275351,06,0
11Fonod Zigmund14270SVK149358300,00,0
12Seben Andrej14020SVK149586271,03,0
13Turza Stefan13720SVK149654020,00,0
14Misik Rudolf12680SVK149401080,00,0
15Nedoba Jakub11580SVK149646784,08,0
16Lehocky Ondrej01000SVK149743803,03,0
  6. NBS (Elo Ø:1784 / TB1: 18 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Frindt Kornel21630SVK14901617A1081,02,0
2Vodicka Ivan18420SVK149275604,08,0
3Tomanek Rafael18340SVK14907216A1074,08,0
4Pivacek Jozef17960SVK149263183,03,0
5Vyboch Michal17810SVK149532854,55,0
6Krajcovic Boris16470SVK149436464,59,0
7Kendera Tomas16130SVK149580821,52,0
8Cibiri Ivan15990SVK149532506,08,0
9Psotny Martin15610SVK149207002,04,0
10Szulenyi Frantisek14930SVK149532774,07,0
11Illas Richard14620SVK149532691,03,0
12Prokes Michal11390SVK149533230,00,0
13Nemethy Peter01030SVK149533311,58,0
14Steltenpohl Peter01140SVK149702525,56,0
15Mizla Pavol01000SVK149767060,01,0
  7. Doprastav M (Elo Ø:1645 / TB1: 24 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Salgovic Simon20910SVK14943581B7488,59,0
2Ambros Rafael19720SVK14911221A7491,01,0
3Sevcik Matej18200SVK149722396,09,0
4Benci Rudolf15700SVK14963191A7504,07,0
5Benci Jozef16240SVK149675966,58,0
6Lakota Jan14880SVK736216504,06,0
7Fajtakova Silvia14770SVK14944600B8675,06,0
8Dekan Stanislav01000SVK149406392,55,0
9Siagi Jakub11160SVK149588994,56,0
10Murarik Matus01000SVK149723012,04,0
11Ni Viktor01000SVK149720690,00,0
12Dargaj Samuel01000SVK736189420,00,0
13Kanuch Daniel01000SVK149749161,55,0
14Murarik Simon Peter01000SVK149747700,02,0
15Murarik Daniel01000SVK149747620,00,0
16Siroky Daniel01000SVK149749400,02,0
17Ambros Rafael01000SVK149748941,02,0
18Marko Lukas01000SVK149747540,00,0
19Siroka Sona01000SVK149749321,53,0
20Ambrosova Terezia01000SVK149749081,01,0
21Pericka Roman01000SVK149749242,02,0
22Bosiak Marko01000SVK14973260B7510,00,0
  8. Slovan K (Elo Ø:1743 / TB1: 3 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Compel Daniel21060SVK14952645A5843,05,0
2Harvan Tomáš18530SVK14944405A9391,03,0
3Gic Samuel17540SVK736015511,01,0
4Kralovic Peter18080SVK149532261,52,0
5Duchovic Dusan16510SVK149613690,01,0
6Krisko Vladimir16550SVK149585970,00,0
7Kovacic Stefan16520SVK149137202,54,0
8Petrek Miroslav13960SVK14949040A5851,010,0
9Vachalek Radovan14590SVK14971950A5860,00,0
10Kostka Pavol14670SVK149701122,57,0
11Filipek Peter12070SVK149533401,010,0
12Krasnansky Radovan12130SVK149613501,56,0
13Krisko Vladimir01180SVK149619030,00,0
14Kralovic Marian01000SVK149687111,01,0
15Makogon Nikita01000SVK341748502,03,0
16Makogon Leon01000SVK149765280,03,0
17Uram Filip01000SVK149733911,55,0
18Uram Stefan01000SVK149731460,02,0
19Petrakovic Daniel01000SVK149754910,06,0
  9. Doprastav L (Elo Ø:1650 / TB1: 16 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Malaschitz Richard20290SVK14913763A7456,58,0
2Shirinyan Daniel18960ENG443751Z 946,08,0
3Curik Peter18190SVK149686062,02,0
4Takacs Zsolt17450SVK149323264,58,0
5Park Seonjae16630KOR13213768Z 937,08,0
6Malaschitz Teodor14010SVK736211535,59,0
7Shykhnenko Hryhorii12840SVK149725575,09,0
8Pavelka Jonatan10540SVK149560471,54,0
9Vinarcik Peter01000SVK149734560,00,0
10Vaskanin Viktor01000SVK149734720,00,0
11Faber Alexander01038SVK149743632,55,0
12Senechkin Danill10670SVK736174580,00,0
13Senechkin Kirill01366SVK736174400,00,0
14Osvald Jakub01000SVK149744011,03,0
15Osvald David01000SVK149743980,03,0
16Marcinek Igor01022SVK14973294B7460,01,0
17Rogac Alexander01000SVK149758401,01,0
18Janovicek Lukas01015SVK149758312,03,0
19Sausa Maxim01000SVK149731380,00,0
20Studenka Jakub01000SVK149720500,00,0
21Benda Peter01000SVK149691220,00,0
22Miklankova Johanka01000SVK14974100B7470,00,0
23Vinarcik Peter01000SVK149734640,00,0
  10. Doprastav I (Elo Ø:1658 / TB1: 19 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Petrek Dominik21100SVK14954990B7366,07,0
2Karas Juraj16570SVK149291201,03,0
3Rintel Boris16660SVK149138601,02,0
4Janikovic Alex Zoltan16290SVK149512584,09,0
5Guba Peter15750SVK149705117,09,0
6Fedor Pavol15460SVK149434761,54,0
7Lintner Igor15300SVK149345821,02,0
8Lancaric Vladimir15000SVK149277301,56,0
9Dolnik Michal15480SVK736205993,06,0
10Janikovic Zoltan14610SVK149580582,55,0
11Simko Filip12730SVK149738800,00,0
12Livnansky Michal12790SVK736228852,05,0
13Livnansky Tomas12440SVK149676341,55,0
14Borovsky Simon12600SVK149744951,54,0
15Cervenka Stanislav01000SVK149734803,03,0
16Durik Martin12880SVK149758234,05,0
17Helenin Jozef01000SVK149532930,01,0
  11. Karlova Ves (Elo Ø:1627 / TB1: 11 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Hausman Marek01903SVK149729992,05,0
2Galik Vladimir16340SVK149211621,59,0
3Sobota Michal16660SVK149436891,55,0
4Kostic Ivan14660SVK149675292,09,0
5Marko Jan16380SVK149113453,57,0
6Vas Jozef15330SVK149361784,010,0
7Oravec Lubos15150SVK149291985,09,0
8Simon Jozef15980SVK149360700,00,0
9Hadri Marian15320SVK149491480,01,0
10Kriska Juraj01238SVK149646607,59,0
11Kruzliak Stefan01278SVK149359373,04,0
12Mertus Michal01000SVK149702604,04,0
13Derzak Rudolf01112SVK149674801,52,0
14Kodadova Zuzana01000SVK149747972,03,0
15Markova Lenka01000SVK149453710,01,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Doprastav M (Elo Ø:1645, TB1: 24 / TB2: 51)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Salgovic Simon20910SVK14943581B74811½1+11118,591849
2Ambros Rafael19720SVK14911221A74911,011854
3Sevcik Matej18200SVK14972239½½11+01016,091714
4Benci Rudolf15700SVK14963191A750000111+4,071606
5Benci Jozef16240SVK149675961½1+01116,581552
6Lakota Jan14880SVK73621650½10+½14,061469
7Fajtakova Silvia14770SVK14944600B86711+1105,061401
8Dekan Stanislav01000SVK14940639½10+02,551341
9Siagi Jakub11160SVK149588991½01+14,561341
10Murarik Matus01000SVK149723011+002,041254
13Kanuch Daniel01000SVK14974916½10001,551140
14Murarik Simon Peter01000SVK14974770000,021024
16Siroky Daniel01000SVK14974940000,021180
17Ambros Rafael01000SVK14974894101,021079
19Siroka Sona01000SVK14974932½+01,531326
20Ambrosova Terezia01000SVK14974908+1,010
21Pericka Roman01000SVK14974924++2,020
  3. Doprastav I (Elo Ø:1658, TB1: 19 / TB2: 40,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Petrek Dominik21100SVK14954990B73611½111½6,071816
2Karas Juraj16570SVK149291200011,031759
3Rintel Boris16660SVK14913860½½1,021785
4Janikovic Alex Zoltan16290SVK149512580000101114,091712
5Guba Peter15750SVK14970511001111+117,091593
6Fedor Pavol15460SVK1494347601½01,541625
7Lintner Igor15300SVK14934582101,021435
8Lancaric Vladimir15000SVK14927730010-0½1,561443
9Dolnik Michal15480SVK7362059901½10½3,061419
10Janikovic Zoltan14610SVK14958058001½12,551397
12Livnansky Michal12790SVK73622885010012,051324
13Livnansky Tomas12440SVK1496763401½001,551365
14Borovsky Simon12600SVK1497449501½01,541378
15Cervenka Stanislav01000SVK149734801113,031319
16Durik Martin12880SVK1497582310+114,051224
17Helenin Jozef01000SVK1495329300,011000
  4. NBS (Elo Ø:1784, TB1: 18 / TB2: 42,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Frindt Kornel21630SVK14901617A108101,022108
2Vodicka Ivan18420SVK149275600111½00½4,081833
3Tomanek Rafael18340SVK14907216A107½1½1½00½4,081695
4Pivacek Jozef17960SVK149263181113,031603
5Vyboch Michal17810SVK14953285111½14,551692
6Krajcovic Boris16470SVK1494364601½0½110½4,591593
7Kendera Tomas16130SVK14958082½11,521407
8Cibiri Ivan15990SVK14953250½10½11116,081501
9Psotny Martin15610SVK1492070001102,041370
10Szulenyi Frantisek14930SVK149532771110+004,071300
11Illas Richard14620SVK149532690011,031299
13Nemethy Peter01030SVK14953331½000+0001,581224
14Steltenpohl Peter01140SVK14970252½11+115,561150
15Mizla Pavol01000SVK1497670600,011000
  5. Lokomotíva C (Elo Ø:1834, TB1: 17 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Puchovsky Ladislav19670SVK14911965A253½11,521749
2Prochazka Jaromir19120SVK14910284A25211101101½6,591782
3Stecko Ivan17970SVK1492922811½00½3,061704
4Kundrak Vladimir18980SVK14908077A25611,011629
5Gremen Tomas18610SVK14927624112,021565
6Marusic Martin17990SVK14921375112,021705
7Kedro Tomas17540SVK14921251112,021606
8Kis Tomas16810SVK14919370000,021696
9Belas Jozef16160SVK14921006½½½00113,571527
10Cebo Vladimir15480SVK149012181½11½10106,091511
11Gonda Jan15240SVK14910489001½1,541308
12Ziacik Pavol14860SVK149217231½00½2,051450
13Androvic Peter16250SVK1490551511000013,071387
14Ciganek Jaroslav14630SVK149210810111+04,061108
15Liscak Peter14780SVK14935953+113,031024
  6. Doprastav L (Elo Ø:1650, TB1: 16 / TB2: 44,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Malaschitz Richard20290SVK14913763A7451101111½6,581740
2Shirinyan Daniel18960ENG443751Z 9411½1-11½6,081662
3Curik Peter18190SVK14968606112,021574
4Takacs Zsolt17450SVK149323261010½1104,581567
5Park Seonjae16630KOR13213768Z 9311½1½1117,081548
6Malaschitz Teodor14010SVK73621153½0½½½+11½5,591428
7Shykhnenko Hryhorii12840SVK149725571001110015,091416
8Pavelka Jonatan10540SVK14956047½00+1,541377
11Faber Alexander01038SVK149743630½+0+2,551178
14Osvald Jakub01000SVK149744010101,031124
15Osvald David01000SVK149743980000,031111
16Marcinek Igor01022SVK14973294B74600,011000
17Rogac Alexander01000SVK1497584011,011000
18Janovicek Lukas01015SVK149758311102,031154
  7. Doprastav H (Elo Ø:1700, TB1: 14 / TB2: 36)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Kersten Juraj18990SVK14923947111-1004,071907
2Vinarcik Jan18540SVK14901030B734110002,051763
3Ulehla Dag18330SVK14916967A7350½10011½15,091757
4Machalec Vladimir18030SVK1492916301111½1½118,0101627
5Kysel Jozef16000SVK1492029801½1000-½3,091552
6Dubnicka Stefan15730SVK149398000½101,541594
9Kulik Juraj15110SVK14927497½1½1½03,561501
10Portes Peter14200SVK149275350000101,061306
12Seben Andrej14020SVK149586271001,031550
15Nedoba Jakub11580SVK14964678½0½001114,081144
16Lehocky Ondrej01000SVK149743801113,031172
  8. Karlova Ves (Elo Ø:1627, TB1: 11 / TB2: 37,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Hausman Marek01903SVK14972999100012,051825
2Galik Vladimir16340SVK1492116200000½0011,591855
3Sobota Michal16660SVK149436891000½1,551751
4Kostic Ivan14660SVK149675290½0001½002,091627
5Marko Jan16380SVK14911345½½½01013,571550
6Vas Jozef15330SVK149361780½1½½00½104,0101485
7Oravec Lubos15150SVK14929198100½½11½½5,091498
9Hadri Marian15320SVK1494914800,011345
10Kriska Juraj01238SVK149646601+½01111+7,591292
11Kruzliak Stefan01278SVK14935937011+3,041309
12Mertus Michal01000SVK1497026011++4,041000
13Derzak Rudolf01112SVK149674801½1,521219
14Kodadova Zuzana01000SVK14974797++02,031288
15Markova Lenka01000SVK1494537100,011048
  9. Ružinov B (Elo Ø:1587, TB1: 9 / TB2: 33,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Ferik Andrej18250SVK14940019A1550101002,061857
2Vesely Bedrich16860SVK149361861011100½4,581888
3Moravcik Peter16020SVK14913780B15800½000,551724
4Machalik Juraj15290SVK14935970½0000000,571693
5Matusek Jan15350SVK1492138311002,041577
6Zatko Peter14120SVK149664090½0101,551561
7Hatala Peter14710SVK14920638101,021566
8Faltus Jan14060SVK149291040½0½00012,081590
9Vlacuha Robert15360SVK14941007½0,511500
10Zatko Peter13650SVK14921707010000102,081481
11Barati Barnabas14130SVK1492099911,011402
12Lorincz Robert13450SVK149380651+1101½05,581341
13Molnar Sviatoslav15120SVK1497418501½11+116,581251
14Ferik Adam01000SVK14973057+12,021000
15Haulik Tomas01000SVK14974177112,021019
  10. Slovan K (Elo Ø:1743, TB1: 3 / TB2: 19,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Compel Daniel21060SVK14952645A584001113,051916
2Harvan Tomáš18530SVK14944405A9391001,031735
3Gic Samuel17540SVK7360155111,011903
4Kralovic Peter18080SVK14953226½11,521778
5Duchovic Dusan16510SVK1496136900,011842
7Kovacic Stefan16520SVK14913720110½2,541740
8Petrek Miroslav13960SVK14949040A58500000010001,0101647
10Kostka Pavol14670SVK1497011200001½12,571600
11Filipek Peter12070SVK1495334000½0000-0½1,0101547
12Krasnansky Radovan12130SVK1496135000½0011,561480
14Kralovic Marian01000SVK1496871111,011030
15Makogon Nikita01000SVK341748501102,031259
16Makogon Leon01000SVK149765280000,031280
17Uram Filip01000SVK14973391100½01,551372
18Uram Stefan01000SVK14973146000,021294
19Petrakovic Daniel01000SVK149754910000000,061201
  11. Tatran C (Elo Ø:1783, TB1: 1 / TB2: 21)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
3Sorsak Jozef18420SVK14901846B458000,022005
4Molnar Viliam17400SVK1492917100000,041954
5Beran Jan17800SVK14920530½0,511842
6Koutny Bretislav17360SVK14921308B45911½½00½03,581809
7Chodak Ivan16240SVK149136310000000,061653
9Bohacek Ludovit15940SVK14920549½0000½12,071613
10Garaj Ivan16020SVK149136740½½010½02,581532
11Skripek Jan15510SVK1492783710110115,071415
12Skoviera Luboslav17230SVK14916720½111½11½6,581293
13Sun Jan01748SVK14916835-000,031214
14Kostial Jan16800SVK1494763311,011365
15Vavrak Jan14560SVK14913950-0,010
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 10.06.2022 08:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-11  Karlova VesElo4 : 4
1.1
Ferik, Andrej
1825A155-
Hausman, Marek
19030 - 1
1.2
Vesely, Bedrich
1686-
Galik, Vladimir
16341 - 0
1.3
Moravcik, Peter
1602B158-
Sobota, Michal
16660 - 1
1.4
Matusek, Jan
1535-
Kostic, Ivan
14661 - 0
1.5
Hatala, Peter
1471-
Vas, Jozef
15331 - 0
1.6
Faltus, Jan
1406-
Oravec, Lubos
15150 - 1
1.7
Lorincz, Robert
1345-
Hadri, Marian
15321 - 0
1.8
Molnar, Sviatoslav
1512-
Kriska, Juraj
12380 - 1
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-10  Doprastav IElo7 : 1
2.1
Prochazka, Jaromir
1912A252-
Karas, Juraj
16571 - 0
2.2
Kundrak, Vladimir
1898A256-
Janikovic, Alex Zoltan
16291 - 0
2.3
Marusic, Martin
1799-
Guba, Peter
15751 - 0
2.4
Kedro, Tomas
1754-
Fedor, Pavol
15461 - 0
2.5
Cebo, Vladimir
1548-
Lancaric, Vladimir
15001 - 0
2.6
Ziacik, Pavol
1486-
Dolnik, Michal
15481 - 0
2.7
Androvic, Peter
1625-
Borovsky, Simon
12601 - 0
2.8
Ciganek, Jaroslav
1463-
Cervenka, Stanislav
10000 - 1
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-9  Doprastav LElo2 : 6
3.1
Ulehla, Dag
1833A735-
Malaschitz, Richard
2029A7450 - 1
3.2
Machalec, Vladimir
1803-
Shirinyan, Daniel
1896Z 940 - 1
3.3
Kysel, Jozef
1600-
Takacs, Zsolt
17450 - 1
3.4
Dubnicka, Stefan
1573-
Park, Seonjae
1663Z 930 - 1
3.5
Kulik, Juraj
1511-
Malaschitz, Teodor
1401½ - ½
3.6
Portes, Peter
1420-
Shykhnenko, Hryhorii
12840 - 1
3.7
Nedoba, Jakub
1158-
Pavelka, Jonatan
1054½ - ½
3.8
Lehocky, Ondrej
1000-
Marcinek, Igor
1022B7461 - 0
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.6  NBSElo-7  Doprastav MElo3 : 5
5.1
Vodicka, Ivan
1842-
Salgovic, Simon
2091B7480 - 1
5.2
Tomanek, Rafael
1834A107-
Sevcik, Matej
1820½ - ½
5.3
Pivacek, Jozef
1796-
Benci, Rudolf
1570A7501 - 0
5.4
Krajcovic, Boris
1647-
Benci, Jozef
16240 - 1
5.5
Cibiri, Ivan
1599-
Lakota, Jan
1488½ - ½
5.6
Psotny, Martin
1561-
Siagi, Jakub
11160 - 1
5.7
Nemethy, Peter
1030-
Kanuch, Daniel
1000½ - ½
5.8
Steltenpohl, Peter
1140-
Siroka, Sona
1000½ - ½
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.8  Slovan KElo-6  NBSElo1 : 7
1.1
Compel, Daniel
2106A584-
Frindt, Kornel
2163A1080 - 1
1.2
Duchovic, Dusan
1651-
Vodicka, Ivan
18420 - 1
1.3
Petrek, Miroslav
1396A585-
Tomanek, Rafael
1834A1070 - 1
1.4
Kostka, Pavol
1467-
Krajcovic, Boris
16470 - 1
1.5
Filipek, Peter
1207-
Cibiri, Ivan
15990 - 1
1.6
Krasnansky, Radovan
1213-
Szulenyi, Frantisek
14930 - 1
1.7
Kralovic, Marian
1000-
Nemethy, Peter
10301 - 0
1.8
Petrakovic, Daniel
1000-
Steltenpohl, Peter
11400 - 1
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-4  Doprastav HElo2½:5½
3.1
Karas, Juraj
1657-
Kersten, Juraj
18990 - 1
3.2
Rintel, Boris
1666-
Ulehla, Dag
1833A735½ - ½
3.3
Janikovic, Alex Zoltan
1629-
Machalec, Vladimir
18030 - 1
3.4
Guba, Peter
1575-
Kysel, Jozef
16000 - 1
3.5
Janikovic, Zoltan
1461-
Kulik, Juraj
15110 - 1
3.6
Borovsky, Simon
1260-
Portes, Peter
14201 - 0
3.7
Cervenka, Stanislav
1000-
Nedoba, Jakub
11581 - 0
3.8
Helenin, Jozef
1000-
Lehocky, Ondrej
10000 - 1
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-3  Lokomotíva CElo2½:5½
4.1
Hausman, Marek
1903-
Prochazka, Jaromir
1912A2520 - 1
4.2
Galik, Vladimir
1634-
Stecko, Ivan
17970 - 1
4.3
Sobota, Michal
1666-
Kedro, Tomas
17540 - 1
4.4
Kostic, Ivan
1466-
Belas, Jozef
1616½ - ½
4.5
Marko, Jan
1638-
Cebo, Vladimir
1548½ - ½
4.6
Vas, Jozef
1533-
Ziacik, Pavol
1486½ - ½
4.7
Oravec, Lubos
1515-
Androvic, Peter
16250 - 1
4.8
Kriska, Juraj
1238-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.1  Tatran CElo-2  Ružinov BElo4 : 4
5.1
Molnar, Viliam
1740-
Ferik, Andrej
1825A1550 - 1
5.2
Koutny, Bretislav
1736B459-
Vesely, Bedrich
16861 - 0
5.3
Bohacek, Ludovit
1594-
Machalik, Juraj
1529½ - ½
5.4
Garaj, Ivan
1602-
Matusek, Jan
15350 - 1
5.5
Skripek, Jan
1551-
Zatko, Peter
14121 - 0
5.6
Skoviera, Luboslav
1723-
Faltus, Jan
1406½ - ½
5.7
Kostial, Jan
1680-
Zatko, Peter
13651 - 0
5.8
Vavrak, Jan
1456-
Lorincz, Robert
1345- - +
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-1  Tatran CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-11  Karlova VesElo6 : 2
2.1
Kersten, Juraj
1899-
Hausman, Marek
19031 - 0
2.2
Vinarcik, Jan
1854B734-
Galik, Vladimir
16341 - 0
2.3
Ulehla, Dag
1833A735-
Sobota, Michal
16661 - 0
2.4
Machalec, Vladimir
1803-
Kostic, Ivan
14661 - 0
2.5
Kysel, Jozef
1600-
Marko, Jan
1638½ - ½
2.6
Portes, Peter
1420-
Vas, Jozef
15330 - 1
2.7
Seben, Andrej
1402-
Oravec, Lubos
15151 - 0
2.8
Nedoba, Jakub
1158-
Kriska, Juraj
1238½ - ½
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.6  NBSElo-9  Doprastav LElo5½:2½
4.1
Vodicka, Ivan
1842-
Malaschitz, Richard
2029A7451 - 0
4.2
Tomanek, Rafael
1834A107-
Shirinyan, Daniel
1896Z 94½ - ½
4.3
Vyboch, Michal
1781-
Takacs, Zsolt
17451 - 0
4.4
Krajcovic, Boris
1647-
Park, Seonjae
1663Z 93½ - ½
4.5
Kendera, Tomas
1613-
Malaschitz, Teodor
1401½ - ½
4.6
Szulenyi, Frantisek
1493-
Shykhnenko, Hryhorii
12841 - 0
4.7
Nemethy, Peter
1030-
Osvald, Jakub
10000 - 1
4.8
Steltenpohl, Peter
1140-
Osvald, David
10001 - 0
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-8  Slovan KElo6 : 2
5.1
Salgovic, Simon
2091B748-
Compel, Daniel
2106A5841 - 0
5.2
Sevcik, Matej
1820-
Kralovic, Peter
1808½ - ½
5.3
Benci, Rudolf
1570A750-
Kovacic, Stefan
16520 - 1
5.4
Fajtakova, Silvia
1477B867-
Petrek, Miroslav
1396A5851 - 0
5.5
Siagi, Jakub
1116-
Filipek, Peter
1207½ - ½
5.6
Ambros, Rafael
1000-
Uram, Filip
10001 - 0
5.7
Ambrosova, Terezia
1000-
bez hráča
0+ - -
5.8
Pericka, Roman
1000-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2022/03/04 o 17:00
4. kolo dňa 2022/03/04 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-7  Doprastav MElo3½:4½
1.1
Malaschitz, Teodor
1401-
Dekan, Stanislav
1000½ - ½
1.2
Shykhnenko, Hryhorii
1284-
Siagi, Jakub
11161 - 0
1.3
Osvald, Jakub
1000-
Murarik, Matus
10000 - 1
1.4
Osvald, David
1000-
Kanuch, Daniel
10000 - 1
1.5
Rogac, Alexander
1000-
Murarik, Simon Peter
10001 - 0
1.6
Janovicek, Lukas
1015-
Siroky, Daniel
10001 - 0
1.7
bez hráča
0-
Siroka, Sona
1000- - +
1.8
bez hráča
0-
Pericka, Roman
1000- - +
4. kolo dňa 2022/03/04 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-6  NBSElo4 : 2
2.1
Petrek, Dominik
2110B736-
Frindt, Kornel
2163A1081 - 0
2.2
Janikovic, Alex Zoltan
1629-
Vodicka, Ivan
18420 - 1
2.3
Guba, Peter
1575-
Krajcovic, Boris
16471 - 0
2.4
Lancaric, Vladimir
1500-
Cibiri, Ivan
15991 - 0
2.5
Janikovic, Zoltan
1461-
Szulenyi, Frantisek
14930 - 1
2.6
Durik, Martin
1288-
Nemethy, Peter
10301 - 0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
4. kolo dňa 2022/03/04 o 17:00
š.1  Tatran CElo-4  Doprastav HElo2½:4½
4.1
Sorsak, Jozef
1842B458-
Kersten, Juraj
18990 - 1
4.2
Molnar, Viliam
1740-
Vinarcik, Jan
1854B7340 - 1
4.3
Koutny, Bretislav
1736B459-
Ulehla, Dag
1833A7351 - 0
4.4
Chodak, Ivan
1624-
Machalec, Vladimir
18030 - 1
4.5
Bohacek, Ludovit
1594-
Kysel, Jozef
16000 - 1
4.6
Garaj, Ivan
1602-
Kulik, Juraj
1511½ - ½
4.7
Skoviera, Luboslav
1723-
Seben, Andrej
14021 - 0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
4. kolo dňa 2022/03/04 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-3  Lokomotíva CElo3½:4½
5.1
Ferik, Andrej
1825A155-
Prochazka, Jaromir
1912A2520 - 1
5.2
Moravcik, Peter
1602B158-
Stecko, Ivan
17970 - 1
5.3
Machalik, Juraj
1529-
Gremen, Tomas
18610 - 1
5.4
Zatko, Peter
1412-
Belas, Jozef
1616½ - ½
5.5
Faltus, Jan
1406-
Cebo, Vladimir
15480 - 1
5.6
Zatko, Peter
1365-
Gonda, Jan
15241 - 0
5.7
Lorincz, Robert
1345-
Ziacik, Pavol
14861 - 0
5.8
Molnar, Sviatoslav
1512-
Androvic, Peter
16251 - 0
5. kolo dňa 2022/04/08 o 17:00
5. kolo dňa 2022/04/08 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-2  Ružinov BElo2½:5½
1.1
Vinarcik, Jan
1854B734-
Ferik, Andrej
1825A1550 - 1
1.2
Ulehla, Dag
1833A735-
Vesely, Bedrich
16860 - 1
1.3
Machalec, Vladimir
1803-
Machalik, Juraj
15291 - 0
1.4
Dubnicka, Stefan
1573-
Faltus, Jan
1406½ - ½
1.5
Kulik, Juraj
1511-
Zatko, Peter
13651 - 0
1.6
Seben, Andrej
1402-
Barati, Barnabas
14130 - 1
1.7
Nedoba, Jakub
1158-
Lorincz, Robert
13450 - 1
1.8
bez hráča
0-
Ferik, Adam
1000- - +
5. kolo dňa 2022/04/08 o 17:00
š.6  NBSElo-11  Karlova VesElo5 : 3
3.1
Tomanek, Rafael
1834A107-
Kostic, Ivan
14661 - 0
3.2
Pivacek, Jozef
1796-
Marko, Jan
16381 - 0
3.3
Krajcovic, Boris
1647-
Vas, Jozef
1533½ - ½
3.4
Cibiri, Ivan
1599-
Oravec, Lubos
1515½ - ½
3.5
Szulenyi, Frantisek
1493-
Kriska, Juraj
12380 - 1
3.6
Illas, Richard
1462-
Kruzliak, Stefan
12780 - 1
3.7
Nemethy, Peter
1030-
bez hráča
0+ - -
3.8
Steltenpohl, Peter
1140-
bez hráča
0+ - -
5. kolo dňa 2022/04/08 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-10  Doprastav IElo6 : 2
4.1
Salgovic, Simon
2091B748-
Petrek, Dominik
2110B736½ - ½
4.2
Sevcik, Matej
1820-
Janikovic, Alex Zoltan
16291 - 0
4.3
Benci, Rudolf
1570A750-
Guba, Peter
15750 - 1
4.4
Benci, Jozef
1624-
Dolnik, Michal
1548½ - ½
4.5
Lakota, Jan
1488-
Livnansky, Michal
12791 - 0
4.6
Fajtakova, Silvia
1477B867-
Livnansky, Tomas
12441 - 0
4.7
Dekan, Stanislav
1000-
Borovsky, Simon
12601 - 0
4.8
Siagi, Jakub
1116-
Durik, Martin
12881 - 0
5. kolo dňa 2022/04/08 o 17:00
š.8  Slovan KElo-9  Doprastav LElo1½:5½
5.1
Petrek, Miroslav
1396A585-
Shirinyan, Daniel
1896Z 940 - 1
5.2
Kostka, Pavol
1467-
Curik, Peter
18190 - 1
5.3
Filipek, Peter
1207-
Takacs, Zsolt
17450 - 1
5.4
Krasnansky, Radovan
1213-
Malaschitz, Teodor
1401½ - ½
5.5
Petrakovic, Daniel
1000-
Shykhnenko, Hryhorii
12840 - 1
5.6
Makogon, Nikita
1000-
Faber, Alexander
10381 - 0
5.7
Makogon, Leon
1000-
Janovicek, Lukas
10150 - 1
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
6. kolo dňa 2022/04/22 o 17:00
6. kolo dňa 2022/04/22 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-8  Slovan KElo7 : 1
1.1
Petrek, Dominik
2110B736-
Kovacic, Stefan
16521 - 0
1.2
Janikovic, Alex Zoltan
1629-
Petrek, Miroslav
1396A5851 - 0
1.3
Guba, Peter
1575-
Kostka, Pavol
14671 - 0
1.4
Lintner, Igor
1530-
Filipek, Peter
12071 - 0
1.5
Lancaric, Vladimir
1500-
Makogon, Nikita
10000 - 1
1.6
Dolnik, Michal
1548-
Makogon, Leon
10001 - 0
1.7
Livnansky, Michal
1279-
Uram, Filip
10001 - 0
1.8
Livnansky, Tomas
1244-
Uram, Stefan
10001 - 0
6. kolo dňa 2022/04/22 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-7  Doprastav MElo4 : 4
2.1
Galik, Vladimir
1634-
Salgovic, Simon
2091B7480 - 1
2.2
Sobota, Michal
1666-
Sevcik, Matej
18200 - 1
2.3
Kostic, Ivan
1466-
Benci, Rudolf
1570A7500 - 1
2.4
Vas, Jozef
1533-
Benci, Jozef
16240 - 1
2.5
Oravec, Lubos
1515-
Lakota, Jan
14881 - 0
2.6
Kriska, Juraj
1238-
Dekan, Stanislav
10001 - 0
2.7
Mertus, Michal
1000-
Kanuch, Daniel
10001 - 0
2.8
Kodadova, Zuzana
1000-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2022/04/22 o 17:00
š.1  Tatran CElo-6  NBSElo3 : 5
3.1
Beran, Jan
1780-
Vodicka, Ivan
1842½ - ½
3.2
Koutny, Bretislav
1736B459-
Tomanek, Rafael
1834A107½ - ½
3.3
Chodak, Ivan
1624-
Vyboch, Michal
17810 - 1
3.4
Bohacek, Ludovit
1594-
Krajcovic, Boris
16470 - 1
3.5
Garaj, Ivan
1602-
Cibiri, Ivan
15990 - 1
3.6
Skripek, Jan
1551-
Illas, Richard
14621 - 0
3.7
Skoviera, Luboslav
1723-
Nemethy, Peter
10301 - 0
3.8
Sun, Jan
1748-
Steltenpohl, Peter
11400 - 1
6. kolo dňa 2022/04/22 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-4  Doprastav HElo5 : 3
5.1
Prochazka, Jaromir
1912A252-
Ulehla, Dag
1833A7350 - 1
5.2
Stecko, Ivan
1797-
Machalec, Vladimir
1803½ - ½
5.3
Gremen, Tomas
1861-
Kysel, Jozef
16001 - 0
5.4
Kis, Tomas
1681-
Dubnicka, Stefan
15730 - 1
5.5
Belas, Jozef
1616-
Kulik, Juraj
1511½ - ½
5.6
Cebo, Vladimir
1548-
Portes, Peter
14201 - 0
5.7
Ciganek, Jaroslav
1463-
Nedoba, Jakub
11581 - 0
5.8
Liscak, Peter
1478-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2022/05/28 o 17:00
7. kolo dňa 2022/05/28 o 17:00
š.6  NBSElo-2  Ružinov BElo5 : 3
2.1
Tomanek, Rafael
1834A107-
Vesely, Bedrich
16860 - 1
2.2
Pivacek, Jozef
1796-
Moravcik, Peter
1602B1581 - 0
2.3
Krajcovic, Boris
1647-
Machalik, Juraj
15291 - 0
2.4
Kendera, Tomas
1613-
Zatko, Peter
14121 - 0
2.5
Cibiri, Ivan
1599-
Hatala, Peter
14711 - 0
2.6
Psotny, Martin
1561-
Zatko, Peter
13651 - 0
2.7
Nemethy, Peter
1030-
Molnar, Sviatoslav
15120 - 1
2.8
Mizla, Pavol
1000-
Haulik, Tomas
10000 - 1
7. kolo dňa 2022/05/28 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-1  Tatran CElo8 : 0
3.1
Salgovic, Simon
2091B748-
bez hráča
0+ - -
3.2
Sevcik, Matej
1820-
bez hráča
0+ - -
3.3
Benci, Jozef
1624-
bez hráča
0+ - -
3.4
Lakota, Jan
1488-
bez hráča
0+ - -
3.5
Fajtakova, Silvia
1477B867-
bez hráča
0+ - -
3.6
Dekan, Stanislav
1000-
bez hráča
0+ - -
3.7
Siagi, Jakub
1116-
bez hráča
0+ - -
3.8
Murarik, Matus
1000-
bez hráča
0+ - -
7. kolo dňa 2022/05/28 o 17:00
š.8  Slovan KElo-11  Karlova VesElo2½:5½
4.1
Gic, Samuel
1754-
Hausman, Marek
19031 - 0
4.2
Kovacic, Stefan
1652-
Galik, Vladimir
1634½ - ½
4.3
Petrek, Miroslav
1396A585-
Kostic, Ivan
14660 - 1
4.4
Kostka, Pavol
1467-
Vas, Jozef
15331 - 0
4.5
Filipek, Peter
1207-
Oravec, Lubos
15150 - 1
4.6
Makogon, Nikita
1000-
Kriska, Juraj
12380 - 1
4.7
Makogon, Leon
1000-
Kruzliak, Stefan
12780 - 1
4.8
Petrakovic, Daniel
1000-
Mertus, Michal
10000 - 1
7. kolo dňa 2022/05/28 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-10  Doprastav IElo4 : 4
5.1
Malaschitz, Richard
2029A745-
Janikovic, Alex Zoltan
16291 - 0
5.2
Shirinyan, Daniel
1896Z 94-
Guba, Peter
1575- - +
5.3
Takacs, Zsolt
1745-
Fedor, Pavol
15460 - 1
5.4
Park, Seonjae
1663Z 93-
Lintner, Igor
15301 - 0
5.5
Malaschitz, Teodor
1401-
Lancaric, Vladimir
1500+ - -
5.6
Shykhnenko, Hryhorii
1284-
Dolnik, Michal
15481 - 0
5.7
Janovicek, Lukas
1015-
Janikovic, Zoltan
14610 - 1
5.8
bez hráča
0-
Durik, Martin
1288- - +
8. kolo dňa 2022/02/04 o 17:00
8. kolo dňa 2022/02/04 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-9  Doprastav LElo5½:2½
1.1
Galik, Vladimir
1634-
Malaschitz, Richard
2029A7450 - 1
1.2
Sobota, Michal
1666-
Takacs, Zsolt
1745½ - ½
1.3
Kostic, Ivan
1466-
Park, Seonjae
1663Z 93½ - ½
1.4
Marko, Jan
1638-
Pavelka, Jonatan
10541 - 0
1.5
Vas, Jozef
1533-
Faber, Alexander
1038½ - ½
1.6
Kruzliak, Stefan
1278-
bez hráča
0+ - -
1.7
Mertus, Michal
1000-
bez hráča
0+ - -
1.8
Kodadova, Zuzana
1000-
bez hráča
0+ - -
8. kolo dňa 2022/02/04 o 17:00
š.1  Tatran CElo-8  Slovan KElo2½:3½
2.1
Molnar, Viliam
1740-
Compel, Daniel
2106A5840 - 1
2.2
Koutny, Bretislav
1736B459-
Kralovic, Peter
18080 - 1
2.3
Chodak, Ivan
1624-
Petrek, Miroslav
1396A5850 - 1
2.4
Garaj, Ivan
1602-
Filipek, Peter
12071 - 0
2.5
Skripek, Jan
1551-
Krasnansky, Radovan
12131 - 0
2.6
Skoviera, Luboslav
1723-
Uram, Filip
1000½ - ½
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
8. kolo dňa 2022/02/04 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-7  Doprastav MElo4 : 4
3.1
Ferik, Andrej
1825A155-
Salgovic, Simon
2091B7480 - 1
3.2
Vesely, Bedrich
1686-
Sevcik, Matej
18201 - 0
3.3
Machalik, Juraj
1529-
Benci, Rudolf
1570A7500 - 1
3.4
Zatko, Peter
1412-
Benci, Jozef
16241 - 0
3.5
Faltus, Jan
1406-
Fajtakova, Silvia
1477B8670 - 1
3.6
Zatko, Peter
1365-
Siagi, Jakub
11160 - 1
3.7
Lorincz, Robert
1345-
Siroky, Daniel
10001 - 0
3.8
Molnar, Sviatoslav
1512-
Siroka, Sona
10001 - 0
8. kolo dňa 2022/02/04 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-6  NBSElo3 : 3
4.1
Prochazka, Jaromir
1912A252-
Vodicka, Ivan
18421 - 0
4.2
Marusic, Martin
1799-
Tomanek, Rafael
1834A1071 - 0
4.3
Belas, Jozef
1616-
Vyboch, Michal
17810 - 1
4.4
Cebo, Vladimir
1548-
Krajcovic, Boris
16471 - 0
4.5
Androvic, Peter
1625-
Cibiri, Ivan
15990 - 1
4.6
bez hráča
0-
Szulenyi, Frantisek
1493- - +
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.6  NBSElo-4  Doprastav HElo3 : 3
1.1
Vodicka, Ivan
1842-
Kersten, Juraj
18990 - 1
1.2
Vyboch, Michal
1781-
Ulehla, Dag
1833A735½ - ½
1.3
Krajcovic, Boris
1647-
Machalec, Vladimir
1803½ - ½
1.4
Cibiri, Ivan
1599-
Kysel, Jozef
16001 - 0
1.5
Psotny, Martin
1561-
Kulik, Juraj
15111 - 0
1.6
Szulenyi, Frantisek
1493-
Lehocky, Ondrej
10000 - 1
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-3  Lokomotíva CElo5½:2½
2.1
Salgovic, Simon
2091B748-
Prochazka, Jaromir
1912A2521 - 0
2.2
Sevcik, Matej
1820-
Stecko, Ivan
17971 - 0
2.3
Benci, Rudolf
1570A750-
Belas, Jozef
16161 - 0
2.4
Benci, Jozef
1624-
Cebo, Vladimir
15481 - 0
2.5
Lakota, Jan
1488-
Ziacik, Pavol
1486½ - ½
2.6
Fajtakova, Silvia
1477B867-
Androvic, Peter
16251 - 0
2.7
Dekan, Stanislav
1000-
Ciganek, Jaroslav
14630 - 1
2.8
Kanuch, Daniel
1000-
Liscak, Peter
14780 - 1
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.8  Slovan KElo-2  Ružinov BElo2½:3½
3.1
Compel, Daniel
2106A584-
Vesely, Bedrich
16861 - 0
3.2
Harvan, Tomáš
1853A939-
Faltus, Jan
14061 - 0
3.3
Petrek, Miroslav
1396A585-
Zatko, Peter
13650 - 1
3.4
Kostka, Pavol
1467-
Lorincz, Robert
1345½ - ½
3.5
Filipek, Peter
1207-
Molnar, Sviatoslav
1512- - +
3.6
Petrakovic, Daniel
1000-
Ferik, Adam
10000 - 1
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-1  Tatran CElo7 : 1
4.1
Malaschitz, Richard
2029A745-
Molnar, Viliam
17401 - 0
4.2
Shirinyan, Daniel
1896Z 94-
Koutny, Bretislav
1736B4591 - 0
4.3
Takacs, Zsolt
1745-
Bohacek, Ludovit
15941 - 0
4.4
Park, Seonjae
1663Z 93-
Garaj, Ivan
16021 - 0
4.5
Malaschitz, Teodor
1401-
Skripek, Jan
15511 - 0
4.6
Shykhnenko, Hryhorii
1284-
Skoviera, Luboslav
17230 - 1
4.7
Pavelka, Jonatan
1054-
bez hráča
0+ - -
4.8
Faber, Alexander
1038-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-11  Karlova VesElo5 : 3
5.1
Petrek, Dominik
2110B736-
Galik, Vladimir
16341 - 0
5.2
Janikovic, Alex Zoltan
1629-
Kostic, Ivan
14661 - 0
5.3
Guba, Peter
1575-
Marko, Jan
16381 - 0
5.4
Lancaric, Vladimir
1500-
Vas, Jozef
15330 - 1
5.5
Dolnik, Michal
1548-
Oravec, Lubos
1515½ - ½
5.6
Livnansky, Michal
1279-
Kriska, Juraj
12380 - 1
5.7
Livnansky, Tomas
1244-
Derzak, Rudolf
1112½ - ½
5.8
Durik, Martin
1288-
Kodadova, Zuzana
10001 - 0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.1  Tatran CElo-10  Doprastav IElo3½:4½
1.1
Sorsak, Jozef
1842B458-
Petrek, Dominik
2110B7360 - 1
1.2
Koutny, Bretislav
1736B459-
Rintel, Boris
1666½ - ½
1.3
Chodak, Ivan
1624-
Janikovic, Alex Zoltan
16290 - 1
1.4
Bohacek, Ludovit
1594-
Fedor, Pavol
1546½ - ½
1.5
Garaj, Ivan
1602-
Janikovic, Zoltan
1461½ - ½
1.6
Skripek, Jan
1551-
Livnansky, Michal
12791 - 0
1.7
Skoviera, Luboslav
1723-
Livnansky, Tomas
12441 - 0
1.8
Sun, Jan
1748-
Durik, Martin
12880 - 1
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-9  Doprastav LElo2 : 5
2.1
Vesely, Bedrich
1686-
Malaschitz, Richard
2029A7450 - 1
2.2
Moravcik, Peter
1602B158-
Shirinyan, Daniel
1896Z 940 - 1
2.3
Machalik, Juraj
1529-
Takacs, Zsolt
17450 - 1
2.4
Matusek, Jan
1535-
Park, Seonjae
1663Z 930 - 1
2.5
Zatko, Peter
1412-
Malaschitz, Teodor
14010 - 1
2.6
Molnar, Sviatoslav
1512-
Shykhnenko, Hryhorii
12841 - 0
2.7
Haulik, Tomas
1000-
Faber, Alexander
10381 - 0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-8  Slovan KElo7 : 1
3.1
Puchovsky, Ladislav
1967A253-
Harvan, Tomáš
1853A9391 - 0
3.2
Prochazka, Jaromir
1912A252-
Petrek, Miroslav
1396A5851 - 0
3.3
Stecko, Ivan
1797-
Kostka, Pavol
14670 - 1
3.4
Belas, Jozef
1616-
Filipek, Peter
12071 - 0
3.5
Cebo, Vladimir
1548-
Krasnansky, Radovan
12131 - 0
3.6
Gonda, Jan
1524-
Uram, Filip
10001 - 0
3.7
Androvic, Peter
1625-
Petrakovic, Daniel
10001 - 0
3.8
Ciganek, Jaroslav
1463-
bez hráča
0+ - -
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-7  Doprastav MElo3 : 4
4.1
Kersten, Juraj
1899-
Salgovic, Simon
2091B7480 - 1
4.2
Vinarcik, Jan
1854B734-
Ambros, Rafael
1972A7490 - 1
4.3
Machalec, Vladimir
1803-
Sevcik, Matej
18201 - 0
4.4
Kysel, Jozef
1600-
Benci, Rudolf
1570A750- - +
4.5
Dubnicka, Stefan
1573-
Benci, Jozef
16240 - 1
4.6
Portes, Peter
1420-
Murarik, Matus
10001 - 0
4.7
Nedoba, Jakub
1158-
Ambros, Rafael
10001 - 0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.8  Slovan KElo-4  Doprastav HElo2½:3½
2.1
Compel, Daniel
2106A584-
Kersten, Juraj
18991 - 0
2.2
Harvan, Tomáš
1853A939-
Ulehla, Dag
1833A7350 - 1
2.3
Petrek, Miroslav
1396A585-
Machalec, Vladimir
18030 - 1
2.4
Filipek, Peter
1207-
Kysel, Jozef
1600½ - ½
2.5
Krasnansky, Radovan
1213-
Portes, Peter
14201 - 0
2.6
Petrakovic, Daniel
1000-
Nedoba, Jakub
11580 - 1
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0- - -
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-3  Lokomotíva CElo5½:2½
3.1
Malaschitz, Richard
2029A745-
Prochazka, Jaromir
1912A252½ - ½
3.2
Shirinyan, Daniel
1896Z 94-
Stecko, Ivan
1797½ - ½
3.3
Curik, Peter
1819-
Kis, Tomas
16811 - 0
3.4
Takacs, Zsolt
1745-
Belas, Jozef
16160 - 1
3.5
Park, Seonjae
1663Z 93-
Cebo, Vladimir
15481 - 0
3.6
Malaschitz, Teodor
1401-
Gonda, Jan
1524½ - ½
3.7
Shykhnenko, Hryhorii
1284-
Ciganek, Jaroslav
14631 - 0
3.8
Faber, Alexander
1038-
bez hráča
0+ - -
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-2  Ružinov BElo5 : 3
4.1
Petrek, Dominik
2110B736-
Vesely, Bedrich
1686½ - ½
4.2
Janikovic, Alex Zoltan
1629-
Machalik, Juraj
15291 - 0
4.3
Guba, Peter
1575-
Matusek, Jan
15351 - 0
4.4
Fedor, Pavol
1546-
Faltus, Jan
14060 - 1
4.5
Lancaric, Vladimir
1500-
Vlacuha, Robert
1536½ - ½
4.6
Janikovic, Zoltan
1461-
Zatko, Peter
13651 - 0
4.7
Livnansky, Michal
1279-
Lorincz, Robert
13451 - 0
4.8
Livnansky, Tomas
1244-
Molnar, Sviatoslav
15120 - 1
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-1  Tatran CElo5½:2½
5.1
Hausman, Marek
1903-
Koutny, Bretislav
1736B4591 - 0
5.2
Galik, Vladimir
1634-
Chodak, Ivan
16241 - 0
5.3
Kostic, Ivan
1466-
Bohacek, Ludovit
15940 - 1
5.4
Marko, Jan
1638-
Garaj, Ivan
16021 - 0
5.5
Vas, Jozef
1533-
Skripek, Jan
15510 - 1
5.6
Oravec, Lubos
1515-
Skoviera, Luboslav
1723½ - ½
5.7
Kriska, Juraj
1238-
bez hráča
0+ - -
5.8
Mertus, Michal
1000-
bez hráča
0+ - -