TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr580048.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1NBS * 37615,50
2Doprastav H * 26613,51
KŠN C * 56613,51
4Lokomotíva C * 7612,50
5Doprastav M5 * 6611,00
6Doprastav L63 * 311,50
7Doprastav I1 * 39,00
8Ružinov B * 4428,00
9Karlova Ves24 * 18,50
10Tatran C4 * 14,00
11Slovan K122 * 05,00
12Bye * 00,00

Súpisky družstiev

  5. KŠN C (Elo Ø:1575 / TB1: 6 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Rak Martin17880SVK73620017B3840,0
2Smidova Michaela16520SVK14962810B3850,0
3Meszaros Casey Ryan16270SVK14963205B3860,0
4Kapolkova Greta15700SVK149555553,0
5Sahidi Shabir14690SVK149598283,0
6Kubikova Nina14640SVK149550753,0
7Zverka Peter Samuel15510SVK736068043,0
8Havalda Samuel14790SVK149554903,0
9Sahidi Sear13950SVK149598363,0
10Pisarcik Richard12170SVK149674993,0
11Havaldova Natalia11550SVK736205803,0
12Valentova Sophia01068SVK149638840,0
13Vanko Wiliam01042SVK149712830,0
14Kapolkova Alzbeta01100SVK149595930,0
15Sunova Michaela01000SVK149664840,0
16Sun Martin01000SVK149637010,0
17Valent Theodor01000SVK149726030,0

Výsledky družstiev po šachovniciach

  3. KŠN C (Elo Ø:1575, TB1: 6 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
4Kapolkova Greta15700SVK1495555500031863
5Sahidi Shabir14690SVK1495982810031642
6Kubikova Nina14640SVK1495507510031488
7Zverka Peter Samuel15510SVK7360680411031378
8Havalda Samuel14790SVK1495549011½31264
9Sahidi Sear13950SVK1495983601031018
10Pisarcik Richard12170SVK1496749911+31000
11Havaldova Natalia11550SVK73620580+1+31000

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.5  KŠN CElo-8  Slovan KElo6 : 2
5.1
Kapolkova, Greta
1570-
Kovacic, Stefan
16500 - 1
5.2
Sahidi, Shabir
1469-
Petrek, Miroslav
1412A5851 - 0
5.3
Kubikova, Nina
1464-
Kostka, Pavol
14011 - 0
5.4
Zverka, Peter Samuel
1551-
Filipek, Peter
12131 - 0
5.5
Havalda, Samuel
1479-
Krasnansky, Radovan
11751 - 0
5.6
Sahidi, Sear
1395-
Uram, Filip
10000 - 1
5.7
Pisarcik, Richard
1217-
Uram, Stefan
10001 - 0
5.8
Havaldova, Natalia
1155-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-5  KŠN CElo3 : 5
3.1
Malaschitz, Richard
2030A745-
Kapolkova, Greta
15701 - 0
3.2
Shirinyan, Daniel
1856Z 94-
Sahidi, Shabir
14691 - 0
3.3
Park, Seonjae
1618Z 93-
Kubikova, Nina
14641 - 0
3.4
Malaschitz, Teodor
1382-
Zverka, Peter Samuel
15510 - 1
3.5
Shykhnenko, Hryhorii
1358-
Havalda, Samuel
14790 - 1
3.6
Pavelka, Jonatan
1055-
Sahidi, Sear
13950 - 1
3.7
Osvald, Jakub
1000-
Pisarcik, Richard
12170 - 1
3.8
Osvald, David
1000-
Havaldova, Natalia
11550 - 1
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.5  KŠN CElo-10  Doprastav IElo2½:5½
4.1
Kapolkova, Greta
1570-
Petrek, Dominik
1908B7360 - 1
4.2
Sahidi, Shabir
1469-
Karas, Juraj
16570 - 1
4.3
Kubikova, Nina
1464-
Guba, Peter
14450 - 1
4.4
Zverka, Peter Samuel
1551-
Dolnik, Michal
15380 - 1
4.5
Havalda, Samuel
1479-
Borovsky, Simon
1260½ - ½
4.6
Sahidi, Sear
1395-
Cervenka, Stanislav
10000 - 1
4.7
Pisarcik, Richard
1217-
bez hráča
0+ - -
4.8
Havaldova, Natalia
1155-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-5  KŠN CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
š.5  KŠN CElo-1  Tatran CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-5  KŠN CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
š.5  KŠN CElo-3  Lokomotíva CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-5  KŠN CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.5  KŠN CElo-12  ByeElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.5  KŠN CElo-6  NBSElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-5  KŠN CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Cervenka Stanislav01000Doprastav I3,03100,07
2Shirinyan Daniel18560Doprastav L2,5383,32
3Park Seonjae16180Doprastav L2,5383,33
4Havalda Samuel14790KŠN C2,5383,35
5Steltenpohl Peter01000NBS2,5383,38
6Prochazka Jaromir19280Lokomotíva C2,02100,01
7Salgovic Simon20310Doprastav M2,02100,01
8Kersten Juraj18950Doprastav H2,02100,01
9Kovacic Stefan16500Slovan K2,02100,02
10Kedro Tomas17540Lokomotíva C2,02100,03
11Matusek Jan15610Ružinov B2,02100,04
12Szulenyi Frantisek14930NBS2,02100,06
13Pisarcik Richard12170KŠN C2,02100,07
14Androvic Peter16370Lokomotíva C2,02100,07
15Lehocky Ondrej01000Doprastav H2,02100,08
16Vodicka Ivan18620NBS2,0366,71
17Malaschitz Richard20300Doprastav L2,0366,71
18Tomanek Rafael18240NBS2,0366,72
19Machalec Vladimir17710Doprastav H2,0366,73
20Zverka Peter Samuel15510KŠN C2,0366,74
21Siagi Jakub10490Doprastav M1,5275,05
22Cebo Vladimir15350Lokomotíva C1,5275,05
23Kulik Juraj15320Doprastav H1,5275,05
24Cibiri Ivan15810NBS1,5275,05
25Ziacik Pavol15150Lokomotíva C1,5275,06
26Kriska Juraj01227Karlova Ves1,5275,08
27Ulehla Dag18240Doprastav H1,5350,02
28Kysel Jozef16470Doprastav H1,5350,04
29Krajcovic Boris16740NBS1,5350,04
30Vas Jozef15380Karlova Ves1,5350,05
31Borovsky Simon12600Doprastav I1,5350,06
32Petrek Dominik19080Doprastav I1,01100,01
33Frindt Kornel21650NBS1,01100,01
34Koutny Bretislav17300Tatran C1,01100,02
35Vinarcik Jan18740Doprastav H1,01100,02
36Stecko Ivan18070Lokomotíva C1,01100,02
37Kundrak Vladimir18880Lokomotíva C1,01100,02
38Marusic Martin17720Lokomotíva C1,01100,03
39Pivacek Jozef17900NBS1,01100,03
40Vyboch Michal17620NBS1,01100,03
41Benci Jozef16390Doprastav M1,01100,04
42Fajtakova Silvia14720Doprastav M1,01100,04
43Skripek Jan15850Tatran C1,01100,05
44Hatala Peter14510Ružinov B1,01100,05
45Ambros Rafael01000Doprastav M1,01100,06
46Seben Andrej14300Doprastav H1,01100,07
47Lorincz Robert13400Ružinov B1,01100,07
48Kralovic Marian01000Slovan K1,01100,07
49Kostial Jan16800Tatran C1,01100,07
50Havaldova Natalia11550KŠN C1,01100,08
51Ferik Andrej18170Ružinov B1,0250,01
52Vesely Bedrich16620Ružinov B1,0250,02
53Sevcik Matej16180Doprastav M1,0250,02
54Takacs Zsolt17230Doprastav L1,0250,03
55Dolnik Michal15380Doprastav I1,0250,05
56Marko Jan16470Karlova Ves1,0250,05
57Uram Filip01000Slovan K1,0250,06
58Osvald Jakub01000Doprastav L1,0250,07
59Hausman Marek01888Karlova Ves1,0333,31
60Karas Juraj16570Doprastav I1,0333,31
61Sahidi Shabir14690KŠN C1,0333,32
62Sobota Michal16750Karlova Ves1,0333,33
63Guba Peter14450Doprastav I1,0333,33
64Kubikova Nina14640KŠN C1,0333,33
65Malaschitz Teodor13820Doprastav L1,0333,34
66Shykhnenko Hryhorii13580Doprastav L1,0333,35
67Oravec Lubos14980Karlova Ves1,0333,36
68Sahidi Sear13950KŠN C1,0333,36
69Nedoba Jakub12180Doprastav H1,0333,37
70Kralovic Peter17890Slovan K0,5150,02
71Rintel Boris16650Doprastav I0,5150,02
72Bohacek Ludovit16480Tatran C0,5150,03
73Machalik Juraj15570Ružinov B0,5150,03
74Belas Jozef15930Lokomotíva C0,5150,04
75Lakota Jan14150Doprastav M0,5150,05
76Kendera Tomas16130NBS0,5150,05
77Skoviera Luboslav17120Tatran C0,5150,06
78Kanuch Daniel01000Doprastav M0,5150,07
79Siroka Sona01000Doprastav M0,5150,08
80Pavelka Jonatan10550Doprastav L0,5225,06
81Faltus Jan14120Ružinov B0,5225,06
82Kostic Ivan14830Karlova Ves0,5316,74
83Filipek Peter12130Slovan K0,5316,74
84Nemethy Peter01037NBS0,5316,77
85Molnar Viliam17750Tatran C0,010,01
86Duchovic Dusan16510Slovan K0,010,02
87Moravcik Peter16110Ružinov B0,010,03
88Garaj Ivan16450Tatran C0,010,04
89Fedor Pavol15580Doprastav I0,010,04
90Dubnicka Stefan15840Doprastav H0,010,04
91Lancaric Vladimir15080Doprastav I0,010,05
92Janikovic Zoltan14530Doprastav I0,010,05
93Zatko Peter13910Ružinov B0,010,05
94Psotny Martin15660NBS0,010,06
95Zatko Peter13760Ružinov B0,010,07
96Uram Stefan01000Slovan K0,010,07
97Hadri Marian15320Karlova Ves0,010,07
98Ciganek Jaroslav14740Lokomotíva C0,010,08
99Helenin Jozef01000Doprastav I0,010,08
100Marcinek Igor01000Doprastav L0,010,08
101Petrakovic Daniel01000Slovan K0,010,08
102Molnar Sviatoslav01244Ružinov B0,010,08
103Compel Daniel18960Slovan K0,020,01
104Janikovic Alex Zoltan16100Doprastav I0,020,02
105Benci Rudolf16330Doprastav M0,020,03
106Kostka Pavol14010Slovan K0,020,03
107Krasnansky Radovan11750Slovan K0,020,05
108Osvald David01000Doprastav L0,020,08
109Kapolkova Greta15700KŠN C0,030,01
110Galik Vladimir16360Karlova Ves0,030,02
111Petrek Miroslav14120Slovan K0,030,03
112Portes Peter14440Doprastav H0,030,06


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Tatran C (Elo Ø:1791 / TB1: 1 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Kirylov Julian18870SVK14920662B4561,0
2Granec Stefan18300SVK14911680B4571,0
3Sorsak Jozef18540SVK14901846B4581,0
4Molnar Viliam17750SVK149291712,0
5Beran Jan17860SVK149205301,0
6Koutny Bretislav17300SVK14921308B4592,0
7Chodak Ivan16910SVK149136311,0
8Galan Anton16620SVK149086111,0
9Bohacek Ludovit16480SVK149205491,0
10Garaj Ivan16450SVK149136741,0
11Skripek Jan15850SVK149278371,0
12Skoviera Luboslav17120SVK149167201,0
13Sun Jan01755SVK149168350,0
14Kostial Jan16800SVK149476331,0
15Vavrak Jan14560SVK149139501,0
  2. Ružinov B (Elo Ø:1576 / TB1: 2 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Ferik Andrej18170SVK14940019A1552,0
2Vesely Bedrich16620SVK149361862,0
3Moravcik Peter16110SVK14913780B1581,0
4Machalik Juraj15570SVK149359701,0
5Matusek Jan15610SVK149213832,0
6Zatko Peter13910SVK149664091,0
7Hatala Peter14510SVK149206381,0
8Faltus Jan14120SVK149291042,0
9Vlacuha Robert15390SVK149410070,0
10Zatko Peter13760SVK149217071,0
11Barati Barnabas13910SVK149209990,0
12Lorincz Robert13400SVK149380652,0
13Molnar Sviatoslav01244SVK149741851,0
14Ferik Adam01000SVK149730570,0
15Haulik Tomas01000SVK149741770,0
  3. Lokomotíva C (Elo Ø:1834 / TB1: 6 / TB2: 12,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Puchovsky Ladislav19700SVK14911965A2530,0
2Prochazka Jaromir19280SVK14910284A2522,0
3Stecko Ivan18070SVK149292281,0
4Kundrak Vladimir18880SVK14908077A2561,0
5Gremen Tomas18540SVK149276240,0
6Marusic Martin17720SVK149213751,0
7Kedro Tomas17540SVK149212512,0
8Kis Tomas17020SVK149193700,0
9Belas Jozef15930SVK149210061,0
10Cebo Vladimir15350SVK149012182,0
11Gonda Jan15410SVK149104890,0
12Ziacik Pavol15150SVK149217232,0
13Androvic Peter16370SVK149055152,0
14Ciganek Jaroslav14740SVK149210811,0
15Liscak Peter14630SVK149359530,0
16Seman Lubomir13310SVK149721230,0
  4. Doprastav H (Elo Ø:1708 / TB1: 6 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Kersten Juraj18950SVK149239472,0
2Vinarcik Jan18740SVK14901030B7341,0
3Ulehla Dag18240SVK14916967A7353,0
4Machalec Vladimir17710SVK149291633,0
5Kysel Jozef16470SVK149202983,0
6Dubnicka Stefan15840SVK149398001,0
7Ruzicka Miroslav15360SVK149138790,0
8Polak Pavol14670SVK149360200,0
9Kulik Juraj15320SVK149274972,0
10Portes Peter14440SVK149275353,0
11Fonod Zigmund14270SVK149358300,0
12Seben Andrej14300SVK149586271,0
13Turza Stefan13720SVK149654020,0
14Misik Rudolf12680SVK149401080,0
15Nedoba Jakub12180SVK149646783,0
16Lehocky Ondrej01000SVK149743802,0
  6. NBS (Elo Ø:1784 / TB1: 6 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Frindt Kornel21650SVK14901617A1081,0
2Vodicka Ivan18620SVK149275603,0
3Tomanek Rafael18240SVK14907216A1073,0
4Pivacek Jozef17900SVK149263181,0
5Vyboch Michal17620SVK149532851,0
6Krajcovic Boris16740SVK149436463,0
7Kendera Tomas16130SVK149580821,0
8Cibiri Ivan15810SVK149532502,0
9Psotny Martin15660SVK149207001,0
10Szulenyi Frantisek14930SVK149532772,0
11Illas Richard14780SVK149532690,0
12Prokes Michal11390SVK149533230,0
13Nemethy Peter01037SVK149533313,0
14Steltenpohl Peter01000SVK149702523,0
  7. Doprastav M (Elo Ø:1604 / TB1: 6 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Salgovic Simon20310SVK14943581B7482,0
2Ambros Rafael19780SVK14911221A7490,0
3Sevcik Matej16180SVK149722392,0
4Benci Rudolf16330SVK14963191A7502,0
5Benci Jozef16390SVK149675961,0
6Lakota Jan14150SVK736216501,0
7Fajtakova Silvia14720SVK14944600B8671,0
8Siagi Jakub10490SVK149588992,0
9Murarik Matus01000SVK149723010,0
10Ni Viktor01000SVK149720690,0
11Dargaj Samuel01000SVK736189420,0
12Kanuch Daniel01000SVK149749161,0
13Murarik Simon Peter01000SVK149747700,0
14Murarik Daniel01000SVK149747620,0
15Siroky Daniel01000SVK149749400,0
16Ambros Rafael01000SVK149748941,0
17Lukas Marko01000SVK149747540,0
18Siroka Sona01000SVK149749321,0
19Ambrosova Terezia01000SVK149749081,0
20Pericka Roman01000SVK149749241,0
21Bosiak Marko01000SVK14973260B7510,0
  8. Slovan K (Elo Ø:1608 / TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Compel Daniel18960SVK14952645A5842,0
2Kralovic Peter17890SVK149532261,0
3Duchovic Dusan16510SVK149613691,0
4Krisko Vladimir16550SVK149585970,0
5Kovacic Stefan16500SVK149137202,0
6Petrek Miroslav14120SVK14949040A5853,0
7Vachalek Radovan14070SVK14971950A5860,0
8Kostka Pavol14010SVK149701122,0
9Filipek Peter12130SVK149533403,0
10Krasnansky Radovan11750SVK149613502,0
11Krisko Vladimir01180SVK149619030,0
12Kralovic Marian01000SVK149687111,0
13Uram Filip01000SVK149733912,0
14Uram Stefan01000SVK149731461,0
15Petrakovic Daniel01000SVK149754911,0
  9. Doprastav L (Elo Ø:1637 / TB1: 3 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Malaschitz Richard20300SVK14913763A7453,0
2Shirinyan Daniel18560ENG443751Z 943,0
3Curik Peter17660SVK149686060,0
4Takacs Zsolt17230SVK149323262,0
5Park Seonjae16180KOR13213768Z 933,0
6Malaschitz Teodor13820SVK736211533,0
7Shykhnenko Hryhorii13580SVK149725573,0
8Pavelka Jonatan10550SVK149560472,0
9Vinarcik Peter01000SVK149734560,0
10Vaskanin Viktor01000SVK149734720,0
11Faber Alexander01045SVK149743630,0
12Senechkin Danill10670SVK736174580,0
13Senechkin Kirill01366SVK736174400,0
14Osvald Jakub01000SVK149744012,0
15Osvald David01000SVK149743982,0
16Marcinek Igor01000SVK14973294B7461,0
17Sausa Maxim01000SVK149731380,0
18Studenka Jakub01000SVK149720500,0
19Benda Peter01000SVK149691220,0
20Miklankova Johanka01000SVK14974100B7470,0
21Vinarcik Peter01000SVK149734640,0
  10. Doprastav I (Elo Ø:1622 / TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Petrek Dominik19080SVK14954990B7361,0
2Karas Juraj16570SVK149291203,0
3Rintel Boris16650SVK149138601,0
4Janikovic Alex Zoltan16100SVK149512582,0
5Guba Peter14450SVK149705113,0
6Fedor Pavol15580SVK149434761,0
7Lintner Igor15300SVK149345820,0
8Lancaric Vladimir15080SVK149277301,0
9Dolnik Michal15380SVK736205992,0
10Janikovic Zoltan14530SVK149580581,0
11Simko Filip12730SVK149738800,0
12Livnansky Michal12820SVK736228850,0
13Livnansky Tomas12350SVK149676340,0
14Borovsky Simon12600SVK149744953,0
15Cervenka Stanislav01000SVK149734803,0
16Helenin Jozef01000SVK149532931,0
  11. Karlova Ves (Elo Ø:1627 / TB1: 1 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypPartie
1Hausman Marek01888SVK149729993,0
2Galik Vladimir16360SVK149211623,0
3Sobota Michal16750SVK149436893,0
4Kostic Ivan14830SVK149675293,0
5Marko Jan16470SVK149113452,0
6Vas Jozef15380SVK149361783,0
7Oravec Lubos14980SVK149291983,0
8Simon Jozef15980SVK149360700,0
9Hadri Marian15320SVK149491481,0
10Kriska Juraj01227SVK149646603,0
11Kruzliak Stefan01279SVK149359370,0
12Mertus Michal01000SVK149702600,0
13Derzak Rudolf01097SVK149674800,0
14Kodadova Zuzana01000SVK149747970,0
15Markova Lenka01000SVK149453710,0

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. NBS (Elo Ø:1784, TB1: 6 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Frindt Kornel21650SVK14901617A108111896
2Vodicka Ivan18620SVK1492756001131904
3Tomanek Rafael18240SVK14907216A107½1½31629
4Pivacek Jozef17900SVK14926318111633
5Vyboch Michal17620SVK14953285111723
6Krajcovic Boris16740SVK1494364601½31553
7Kendera Tomas16130SVK14958082½11382
8Cibiri Ivan15810SVK14953250½121314
9Psotny Martin15660SVK14920700011049
10Szulenyi Frantisek14930SVK149532771121267
13Nemethy Peter01037SVK14953331½0031000
14Steltenpohl Peter01000SVK14970252½1131000
  2. Doprastav H (Elo Ø:1708, TB1: 6 / TB2: 13,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Kersten Juraj18950SVK149239471121773
2Vinarcik Jan18740SVK14901030B734111636
3Ulehla Dag18240SVK14916967A7350½131790
4Machalec Vladimir17710SVK1492916301131650
5Kysel Jozef16470SVK1492029801½31605
6Dubnicka Stefan15840SVK14939800011618
9Kulik Juraj15320SVK14927497½121418
10Portes Peter14440SVK1492753500031385
12Seben Andrej14300SVK14958627111498
15Nedoba Jakub12180SVK14964678½0½31094
16Lehocky Ondrej01000SVK149743801121000
  4. Lokomotíva C (Elo Ø:1834, TB1: 6 / TB2: 12,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
2Prochazka Jaromir19280SVK14910284A2521121773
3Stecko Ivan18070SVK14929228111636
4Kundrak Vladimir18880SVK14908077A256111610
6Marusic Martin17720SVK14921375111445
7Kedro Tomas17540SVK149212511121617
9Belas Jozef15930SVK14921006½11483
10Cebo Vladimir15350SVK149012181½21578
12Ziacik Pavol15150SVK149217231½21538
13Androvic Peter16370SVK149055151121379
14Ciganek Jaroslav14740SVK14921081011000
  5. Doprastav M (Elo Ø:1604, TB1: 6 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Salgovic Simon20310SVK14943581B7481121879
3Sevcik Matej16180SVK14972239½½21807
4Benci Rudolf16330SVK14963191A7500021720
5Benci Jozef16390SVK14967596111674
6Lakota Jan14150SVK73621650½11581
7Fajtakova Silvia14720SVK14944600B867111412
8Siagi Jakub10490SVK149588991½21390
12Kanuch Daniel01000SVK14974916½11037
16Ambros Rafael01000SVK14974894111000
18Siroka Sona01000SVK14974932½11000
19Ambrosova Terezia01000SVK14974908+10
20Pericka Roman01000SVK14974924+10
  6. Doprastav L (Elo Ø:1637, TB1: 3 / TB2: 11,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Malaschitz Richard20300SVK14913763A74511031752
2Shirinyan Daniel18560ENG443751Z 9411½31688
4Takacs Zsolt17230SVK149323261021705
5Park Seonjae16180KOR13213768Z 9311½31574
6Malaschitz Teodor13820SVK73621153½0½31565
7Shykhnenko Hryhorii13580SVK1497255710031472
8Pavelka Jonatan10550SVK14956047½021307
14Osvald Jakub01000SVK149744010121127
15Osvald David01000SVK149743980021078
16Marcinek Igor01000SVK14973294B746011000
  7. Doprastav I (Elo Ø:1622, TB1: 3 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Petrek Dominik19080SVK14954990B736111570
2Karas Juraj16570SVK1492912000131764
3Rintel Boris16650SVK14913860½11824
4Janikovic Alex Zoltan16100SVK149512580021830
5Guba Peter14450SVK1497051100131628
6Fedor Pavol15580SVK14943476011754
8Lancaric Vladimir15080SVK14927730011535
9Dolnik Michal15380SVK736205990121533
10Janikovic Zoltan14530SVK14958058011532
14Borovsky Simon12600SVK1497449501½31520
15Cervenka Stanislav01000SVK1497348011131362
16Helenin Jozef01000SVK14953293011000
  8. Ružinov B (Elo Ø:1576, TB1: 2 / TB2: 8)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Ferik Andrej18170SVK14940019A1550121832
2Vesely Bedrich16620SVK149361861021683
3Moravcik Peter16110SVK14913780B158011675
4Machalik Juraj15570SVK14935970½11648
5Matusek Jan15610SVK149213831121564
6Zatko Peter13910SVK14966409011585
7Hatala Peter14510SVK14920638111538
8Faltus Jan14120SVK149291040½21605
10Zatko Peter13760SVK14921707011680
12Lorincz Robert13400SVK149380651+21532
13Molnar Sviatoslav01244SVK14974185011227
  9. Karlova Ves (Elo Ø:1627, TB1: 1 / TB2: 8,5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Hausman Marek01888SVK1497299910031880
2Galik Vladimir16360SVK1492116200031781
3Sobota Michal16750SVK1494368910031730
4Kostic Ivan14830SVK149675290½031642
5Marko Jan16470SVK14911345½½21591
6Vas Jozef15380SVK149361780½131470
7Oravec Lubos14980SVK1492919810031493
9Hadri Marian15320SVK14949148011340
10Kriska Juraj01227SVK149646601+½31231
  10. Tatran C (Elo Ø:1791, TB1: 1 / TB2: 4)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Kirylov Julian18870SVK14920662B456-10
2Granec Stefan18300SVK14911680B457-10
3Sorsak Jozef18540SVK14901846B458-10
4Molnar Viliam17750SVK14929171-021817
5Beran Jan17860SVK14920530-10
6Koutny Bretislav17300SVK14921308B459-121662
7Chodak Ivan16910SVK14913631-10
8Galan Anton16620SVK14908611-10
9Bohacek Ludovit16480SVK14920549½11557
10Garaj Ivan16450SVK14913674011561
11Skripek Jan15850SVK14927837111391
12Skoviera Luboslav17120SVK14916720½11412
14Kostial Jan16800SVK14947633111376
15Vavrak Jan14560SVK14913950-10
  11. Slovan K (Elo Ø:1608, TB1: 0 / TB2: 5)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011PartieElo Ø
1Compel Daniel18960SVK14952645A5840022098
2Kralovic Peter17890SVK14953226½11618
3Duchovic Dusan16510SVK14961369011862
5Kovacic Stefan16500SVK149137201121602
6Petrek Miroslav14120SVK14949040A58500031588
8Kostka Pavol14010SVK149701120021569
9Filipek Peter12130SVK1495334000½31394
10Krasnansky Radovan11750SVK149613500021486
12Kralovic Marian01000SVK14968711111037
13Uram Filip01000SVK149733911021198
14Uram Stefan01000SVK14973146011217
15Petrakovic Daniel01000SVK14975491011000
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.1  Tatran CElo-12  ByeElo0 : 0
1.1
Kirylov, Julian
1887B456-
bez hráča
0- - -
1.2
Granec, Stefan
1830B457-
bez hráča
0- - -
1.3
Sorsak, Jozef
1854B458-
bez hráča
0- - -
1.4
Molnar, Viliam
1775-
bez hráča
0- - -
1.5
Beran, Jan
1786-
bez hráča
0- - -
1.6
Koutny, Bretislav
1730B459-
bez hráča
0- - -
1.7
Chodak, Ivan
1691-
bez hráča
0- - -
1.8
Galan, Anton
1662-
bez hráča
0- - -
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-11  Karlova VesElo4 : 4
2.1
Ferik, Andrej
1817A155-
Hausman, Marek
18880 - 1
2.2
Vesely, Bedrich
1662-
Galik, Vladimir
16361 - 0
2.3
Moravcik, Peter
1611B158-
Sobota, Michal
16750 - 1
2.4
Matusek, Jan
1561-
Kostic, Ivan
14831 - 0
2.5
Hatala, Peter
1451-
Vas, Jozef
15381 - 0
2.6
Faltus, Jan
1412-
Oravec, Lubos
14980 - 1
2.7
Lorincz, Robert
1340-
Hadri, Marian
15321 - 0
2.8
Molnar, Sviatoslav
1244-
Kriska, Juraj
12270 - 1
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-10  Doprastav IElo7 : 1
3.1
Prochazka, Jaromir
1928A252-
Karas, Juraj
16571 - 0
3.2
Kundrak, Vladimir
1888A256-
Janikovic, Alex Zoltan
16101 - 0
3.3
Marusic, Martin
1772-
Guba, Peter
14451 - 0
3.4
Kedro, Tomas
1754-
Fedor, Pavol
15581 - 0
3.5
Cebo, Vladimir
1535-
Lancaric, Vladimir
15081 - 0
3.6
Ziacik, Pavol
1515-
Dolnik, Michal
15381 - 0
3.7
Androvic, Peter
1637-
Borovsky, Simon
12601 - 0
3.8
Ciganek, Jaroslav
1474-
Cervenka, Stanislav
10000 - 1
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-9  Doprastav LElo2 : 6
4.1
Ulehla, Dag
1824A735-
Malaschitz, Richard
2030A7450 - 1
4.2
Machalec, Vladimir
1771-
Shirinyan, Daniel
1856Z 940 - 1
4.3
Kysel, Jozef
1647-
Takacs, Zsolt
17230 - 1
4.4
Dubnicka, Stefan
1584-
Park, Seonjae
1618Z 930 - 1
4.5
Kulik, Juraj
1532-
Malaschitz, Teodor
1382½ - ½
4.6
Portes, Peter
1444-
Shykhnenko, Hryhorii
13580 - 1
4.7
Nedoba, Jakub
1218-
Pavelka, Jonatan
1055½ - ½
4.8
Lehocky, Ondrej
1000-
Marcinek, Igor
1000B7461 - 0
1. kolo dňa 2021/10/15 o 17:00
š.6  NBSElo-7  Doprastav MElo3 : 5
6.1
Vodicka, Ivan
1862-
Salgovic, Simon
2031B7480 - 1
6.2
Tomanek, Rafael
1824A107-
Sevcik, Matej
1618½ - ½
6.3
Pivacek, Jozef
1790-
Benci, Rudolf
1633A7501 - 0
6.4
Krajcovic, Boris
1674-
Benci, Jozef
16390 - 1
6.5
Cibiri, Ivan
1581-
Lakota, Jan
1415½ - ½
6.6
Psotny, Martin
1566-
Siagi, Jakub
10490 - 1
6.7
Nemethy, Peter
1037-
Kanuch, Daniel
1000½ - ½
6.8
Steltenpohl, Peter
1000-
Siroka, Sona
1000½ - ½
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.12  ByeElo-7  Doprastav MElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.8  Slovan KElo-6  NBSElo1 : 7
2.1
Compel, Daniel
1896A584-
Frindt, Kornel
2165A1080 - 1
2.2
Duchovic, Dusan
1651-
Vodicka, Ivan
18620 - 1
2.3
Petrek, Miroslav
1412A585-
Tomanek, Rafael
1824A1070 - 1
2.4
Kostka, Pavol
1401-
Krajcovic, Boris
16740 - 1
2.5
Filipek, Peter
1213-
Cibiri, Ivan
15810 - 1
2.6
Krasnansky, Radovan
1175-
Szulenyi, Frantisek
14930 - 1
2.7
Kralovic, Marian
1000-
Nemethy, Peter
10371 - 0
2.8
Petrakovic, Daniel
1000-
Steltenpohl, Peter
10000 - 1
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-4  Doprastav HElo2½:5½
4.1
Karas, Juraj
1657-
Kersten, Juraj
18950 - 1
4.2
Rintel, Boris
1665-
Ulehla, Dag
1824A735½ - ½
4.3
Janikovic, Alex Zoltan
1610-
Machalec, Vladimir
17710 - 1
4.4
Guba, Peter
1445-
Kysel, Jozef
16470 - 1
4.5
Janikovic, Zoltan
1453-
Kulik, Juraj
15320 - 1
4.6
Borovsky, Simon
1260-
Portes, Peter
14441 - 0
4.7
Cervenka, Stanislav
1000-
Nedoba, Jakub
12181 - 0
4.8
Helenin, Jozef
1000-
Lehocky, Ondrej
10000 - 1
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-3  Lokomotíva CElo2½:5½
5.1
Hausman, Marek
1888-
Prochazka, Jaromir
1928A2520 - 1
5.2
Galik, Vladimir
1636-
Stecko, Ivan
18070 - 1
5.3
Sobota, Michal
1675-
Kedro, Tomas
17540 - 1
5.4
Kostic, Ivan
1483-
Belas, Jozef
1593½ - ½
5.5
Marko, Jan
1647-
Cebo, Vladimir
1535½ - ½
5.6
Vas, Jozef
1538-
Ziacik, Pavol
1515½ - ½
5.7
Oravec, Lubos
1498-
Androvic, Peter
16370 - 1
5.8
Kriska, Juraj
1227-
bez hráča
0+ - -
2. kolo dňa 2021/11/05 o 17:00
š.1  Tatran CElo-2  Ružinov BElo4 : 4
6.1
Molnar, Viliam
1775-
Ferik, Andrej
1817A1550 - 1
6.2
Koutny, Bretislav
1730B459-
Vesely, Bedrich
16621 - 0
6.3
Bohacek, Ludovit
1648-
Machalik, Juraj
1557½ - ½
6.4
Garaj, Ivan
1645-
Matusek, Jan
15610 - 1
6.5
Skripek, Jan
1585-
Zatko, Peter
13911 - 0
6.6
Skoviera, Luboslav
1712-
Faltus, Jan
1412½ - ½
6.7
Kostial, Jan
1680-
Zatko, Peter
13761 - 0
6.8
Vavrak, Jan
1456-
Lorincz, Robert
1340- - +
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-12  ByeElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-1  Tatran CElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-11  Karlova VesElo6 : 2
3.1
Kersten, Juraj
1895-
Hausman, Marek
18881 - 0
3.2
Vinarcik, Jan
1874B734-
Galik, Vladimir
16361 - 0
3.3
Ulehla, Dag
1824A735-
Sobota, Michal
16751 - 0
3.4
Machalec, Vladimir
1771-
Kostic, Ivan
14831 - 0
3.5
Kysel, Jozef
1647-
Marko, Jan
1647½ - ½
3.6
Portes, Peter
1444-
Vas, Jozef
15380 - 1
3.7
Seben, Andrej
1430-
Oravec, Lubos
14981 - 0
3.8
Nedoba, Jakub
1218-
Kriska, Juraj
1227½ - ½
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.6  NBSElo-9  Doprastav LElo5½:2½
5.1
Vodicka, Ivan
1862-
Malaschitz, Richard
2030A7451 - 0
5.2
Tomanek, Rafael
1824A107-
Shirinyan, Daniel
1856Z 94½ - ½
5.3
Vyboch, Michal
1762-
Takacs, Zsolt
17231 - 0
5.4
Krajcovic, Boris
1674-
Park, Seonjae
1618Z 93½ - ½
5.5
Kendera, Tomas
1613-
Malaschitz, Teodor
1382½ - ½
5.6
Szulenyi, Frantisek
1493-
Shykhnenko, Hryhorii
13581 - 0
5.7
Nemethy, Peter
1037-
Osvald, Jakub
10000 - 1
5.8
Steltenpohl, Peter
1000-
Osvald, David
10001 - 0
3. kolo dňa 2021/11/12 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-8  Slovan KElo6 : 2
6.1
Salgovic, Simon
2031B748-
Compel, Daniel
1896A5841 - 0
6.2
Sevcik, Matej
1618-
Kralovic, Peter
1789½ - ½
6.3
Benci, Rudolf
1633A750-
Kovacic, Stefan
16500 - 1
6.4
Fajtakova, Silvia
1472B867-
Petrek, Miroslav
1412A5851 - 0
6.5
Siagi, Jakub
1049-
Filipek, Peter
1213½ - ½
6.6
Ambros, Rafael
1000-
Uram, Filip
10001 - 0
6.7
Ambrosova, Terezia
1000-
bez hráča
0+ - -
6.8
Pericka, Roman
1000-
bez hráča
0+ - -
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
š.12  ByeElo-8  Slovan KElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-7  Doprastav MElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-6  NBSElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
š.1  Tatran CElo-4  Doprastav HElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
4. kolo dňa 2021/11/26 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-3  Lokomotíva CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-12  ByeElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-2  Ružinov BElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
š.6  NBSElo-11  Karlova VesElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-10  Doprastav IElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
5. kolo dňa 2021/12/10 o 17:00
š.8  Slovan KElo-9  Doprastav LElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
š.12  ByeElo-9  Doprastav LElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-8  Slovan KElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-7  Doprastav MElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
š.1  Tatran CElo-6  NBSElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
6. kolo dňa 2022/01/07 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-4  Doprastav HElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-12  ByeElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
š.6  NBSElo-2  Ružinov BElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-1  Tatran CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
š.8  Slovan KElo-11  Karlova VesElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
7. kolo dňa 2022/01/21 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-10  Doprastav IElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
š.12  ByeElo-10  Doprastav IElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-9  Doprastav LElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
š.1  Tatran CElo-8  Slovan KElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-7  Doprastav MElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
8. kolo dňa 2022/01/28 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-6  NBSElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.6  NBSElo-4  Doprastav HElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.7  Doprastav MElo-3  Lokomotíva CElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.8  Slovan KElo-2  Ružinov BElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-1  Tatran CElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
9. kolo dňa 2022/02/18 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-11  Karlova VesElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.12  ByeElo-11  Karlova VesElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.1  Tatran CElo-10  Doprastav IElo0 : 0
2.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
2.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.2  Ružinov BElo-9  Doprastav LElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.3  Lokomotíva CElo-8  Slovan KElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
10. kolo dňa 2022/03/11 o 17:00
š.4  Doprastav HElo-7  Doprastav MElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.6  NBSElo-12  ByeElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.8  Slovan KElo-4  Doprastav HElo0 : 0
3.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
3.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.9  Doprastav LElo-3  Lokomotíva CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.10  Doprastav IElo-2  Ružinov BElo0 : 0
5.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
5.8
bez hráča
0-
bez hráča
0
11. kolo dňa 2022/03/25 o 17:00
š.11  Karlova VesElo-1  Tatran CElo0 : 0
6.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.6
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.7
bez hráča
0-
bez hráča
0
6.8
bez hráča
0-
bez hráča
0