TheGrue Menu

Pre členov

Facebook

                  

Diagram dňa

Instagram

Turnaje v okolí 100km

Lichess

http://chess-results.com/tnr575489.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1SK Slovan Bratislava C * 00,011
2SK Doprastav Bratislava * 00,011
3SK Lokomotiva Caissa Bratislava * 00,011
4SK Slovan Bratislava B * 00,011
5KSC Komarno * 00,011
6MSK Gabcikovo * 00,011
7KSN Bratislava * 00,011
8TJ EuroPRESS Batorove Kosihy * 00,011
9SK Sparta Povazska Bystrica * 00,011
10NSK Nitra * 00,011
11SIM-SIM Topolcany * 00,011
12SKS Dubnica nad Vahom B * 00,011

Súpisky družstiev

Výsledky družstiev po šachovniciach

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-10  NSK NitraElo0 : 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-7  KSN BratislavaElo0 : 0
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.7  KSN BratislavaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0

Poradie jednotlivcov



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

Chess-Results Server Chess-results.com - SVK 1.liga Západ 2021/2022

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

Chess-Results Server Chess-results.com - SVK 1.liga Západ 2021/2022

SVK 1.liga Západ 2021/2022

Posledná aktualizácia 24.08.2021 16:27:02, Creator: slovak chess federation,Last Upload: slovak chess federation license 3

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Časový rozpis
Žrebovanie - všetky kolá
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Výsledky družstiev po šachovniciach

Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Tiráž

Kolá po šachovniciach - Ostatné družstvá

1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
1. kolo dňa 2021/11/06 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
2. kolo dňa 2021/11/07 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-10  NSK NitraElo0 : 0
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
3. kolo dňa 2021/12/04 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-5  KSC KomarnoElo0 : 0
4. kolo dňa 2021/12/05 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
5. kolo dňa 2022/01/15 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
6. kolo dňa 2022/01/16 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-10  NSK NitraElo0 : 0
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
š.2  SK Doprastav BratislavaElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
š.3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo0 : 0
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
7. kolo dňa 2022/02/05 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-10  NSK NitraElo0 : 0
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
8. kolo dňa 2022/02/26 o 10:00
š.12  SKS Dubnica nad Vahom BElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.1  SK Slovan Bratislava CElo-10  NSK NitraElo0 : 0
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.4  SK Slovan Bratislava BElo-11  SIM-SIM TopolcanyElo0 : 0
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
9. kolo dňa 2022/02/27 o 10:00
š.9  SK Sparta Povazska BystricaElo-6  MSK GabcikovoElo0 : 0
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-4  SK Slovan Bratislava BElo0 : 0
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0
10. kolo dňa 2022/03/19 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.5  KSC KomarnoElo-9  SK Sparta Povazska BystricaElo0 : 0
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.8  TJ EuroPRESS Batorove KosihyElo-12  SKS Dubnica nad Vahom BElo0 : 0
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.6  MSK GabcikovoElo-1  SK Slovan Bratislava CElo0 : 0
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.10  NSK NitraElo-2  SK Doprastav BratislavaElo0 : 0
11. kolo dňa 2022/03/20 o 10:00
š.11  SIM-SIM TopolcanyElo-3  SK Lokomotiva Caissa BratislavaElo0 : 0