Medzinárodný internetový turnaj do 18 rokov sa hral tempom 5 minút na partiu + 3 sekundy za ťah. Organizoval ho bavorský šachový klub Schachfreunde Tegernheim a slovenskú účasť mal pod patronátom Stano Vlček.

Slovenské družstvo tentoraz neobhájilo víťazstvo, keď skončilo s minimálnym bodovým odstupom na druhej priečke a dá sa tak povedať, že rozhodla jedna jediná partia.

Medzi lídrov patrili Mato s Vladkom, ktorí skončili na medialových stupienkoch, na druhom resp. treťom mieste. Body do družstva pridali aj Miška, ktorá obsadila 20.miesto a Lucka, ktorá skončila na 31.priečke.

Turnaj družstiev (6 družstiev): WolfPack Slovakia 170b 2.miesto

Turnaj jednotlivcov (56 hráčov): M.Šándor 32b 2.miesto, V.Bochnička 29b 3.miesto, M.Smidová 16b 20.miesto, L.Strišková 12b 31.miesto