Pod organizačnou taktovkou Emky sa uskutočnil aj šiesty klubový turnaj v bleskovom šachu. Termínom bola tradične sobota, čas sa jemne upravil na 15:00 – 16:30. Link na prihlásenie do turnaja bol k dispozícii až tesne pred turnajom.

Chuť po minulotýždňovom trápení si napravil Maťo, ktorý zvíťazil “o parník“ pred druhou Emkou, pre ktorú to však bol zatiaľ suverénne najlepší turnaj. Tesne za stupňami víťazov skončila štvrtá Lucka. Viac sa určite čakalo od Vladka na ôsmom mieste a najmä od autora týchto riadkov, ktorý sa ledva vtesnal do prvej desiatky, tesne prenasledovaný jedenástou Simonkou. Našu účasť doplnili Miška a Ninka, ktoré mali z turnaja asi podobné pocity, ako desiaty hráč celkového poradia.

Bleskový turnaj (19 hráčov): M.Šándor 40b 1.miesto, E.Walterová 27b 2.miesto, L.Strišková 22b 4.miesto, V.Bochnička 13b 8.miesto, FM M.Roháček 12b 10.miesto, S.Bochničková 12b 11.miesto, M.Smidová 5b 13.miesto, N.Kubíková 1b 17.miesto