Medzinárodný internetový turnaj do 18 rokov sa hral tempom 5 minút na partiu + 3 sekundy za ťah. Organizoval ho bavorský šachový klub Schachfreunde Tegernheim a slovenskú účasť má pod patronátom Stano Vlček.

Účasťou, aj kvalitatívne, ide podujatie príliš rýchlo dole vodou. Kým úvodný bol v počte 135 hráčov, v druhom už hralo iba 73 hráčov a v tretej časti klesol počet tesne pod číslo 50. Slovenský tím zlikvidoval konkurenciu a v celkovom hodnotení vyhral čo sa dalo. Naša štvorica dokonca zaznamenala dve medailové umiestnenia, v podobe strieborného Vladka a bronzového Maťa. Lucka s Miškou odohrali tiež slušný turnaj a skončili v prvej polovici tabuľky.

Turnaj družstiev (6 družstiev): WolfPack Slovakia 277b 1.miesto

Turnaj jednotlivcov (49 hráčov): V.Bochnička 46b 2.miesto, M.Šándor 45b 3.miesto, L.Strišková 16b 19.miesto, M.Smidová 13b 24.miesto