Pod organizačnou taktovkou Emky sa uskutočnil aj tretí klubový turnaj v bleskovom šachu. Podobne ako naposledy, turnaja sa nakoniec zúčastnilo iba 21 hráčov. Najviac sa darilo Vladkovi, ktorý vyhrával partiu za partiou a až slabším finišom skončil druhý. Autor týchto riadkov prehral úvodné dve partie a počas turnaja mal aj 10-minútovú prestávku, no takmer to dotiahol na čelo. V záverečnej partii vyhral, no štyri sekundy po ukončení turnaja. Veľmi dobrý výkon podala aj Emka, ktorá vylepšila svoj predchádzajúci výsledok a dostala sa číselne tesne za stupne víťazov, aj keď bodová strata bola priepastná. Do prvej desiatky sa dostal, trochu prekvapujúco, aj Riško a tesne za touto hranicou skončili Simonka a Samko. Ďalšia štvorica bojovala, ale vzhľadom na výkonnostné zloženie turnaja to nemala vôbec ľahké.

Bleskový turnaj (21 hráčov): V.Bochnička 48b 2.miesto, FM M.Roháček 44b 3.miesto, E.Walterová 26b 4.miesto, L.Strišková 15b 8.miesto, R.Pisarčík 14b 9.miesto, S.Bochničková 13b 11.miesto, S.Havalda 13b 13.miesto, M.Smidová 10b 15.miesto, G.Kapolková 8b 17.miesto, N.Kubíková 6b 18.miesto, A.Kapolková 2b 21.miesto